Babydoll je nešťastná dívka, které zemřela matka a ona musela zůstat v domácnosti se svým otčímem a mladší sestrou. Prakticky denně je bita a znásilňována. Své utrpení snáší v tichosti, dokud se otčím nepokusí znásilnit i její mladší sestru. V tom okamžiku vezme zbraň a vystřelí na něj. Kulka se však bohužel odrazí ode zdi a zasáhne její sestru ve vedlejším pokoji. Když dívka zemře, otčím zbaví Babydoll svéprávnosti a získá veškerý majetek. Babydoll je brzy po svém činu zavřena na psychiatrii ve Vermontu. Odtud se chce za každou cenu dostat ven. Má na to jen pět dní, protože pak jí bude provedena lobotomie... (TV Nova)

Fiftis

Žiaden humor, žiadna romantika, podpriemerný príbeh, priam neprítomné herecké umenie, akcia zlá alebo ešte horšia a nevkusne použitá hudba. Prepáč, Snyder, ale tvoje predchádzajúce výtvory stáli za to. Sucker Punch nie. Ak ste sa na tento film tešili tak ako ja, návštevu kina vrámci zdravotnej prevencie neodporúčam. Ostatní iba na vlastné riziko. ()

Kass

"Generally I like it." ...řečeno slovy zhýralého vévody, poté co mu v "Moulin Rouge!" na oko předehrají Spektakulární spektákl. ()

Shakers

Audio-vizuálna bomba, ktorá má gule aj keď hlavné postavy sú ženského pohlavia. Mňa osobne ešte Snyder nesklamal a vždy ma dokáže zaraziť do sedačky niečím sakra dobre akčným. Akcie sú fakt premakané a pekné ako Abbie Cornish a ostatné kočky, ja osobne som sa ponoril do toho príbehu rovnako ako u ostatných Snyderových filmov nechal sa unášať tým čo mi naservíroval. Pri tých akciách, kočkách, tempe a celkovej atmosfére som len fandil hlavným hrdinkám a vždy som čakal čo príde ďalej. Podla trailerov a recenzií som čakal väčšiu fantasmagoriu, ale ten Snyderov štýl mi proste vyhovuje taký aký je. Update: každým ďalším pozretím čoraz lepšie a Director's cut tiež ponúkne niekolko zaujímavých scén. Pridané scény do Director's cut: https://www.movie-censorship.com/report.php?ID=746855. Kino verzia 90% - 5* / Director's cut 95% - 5* ()

playboxguest

Ačkoli jsem od chvíle, co Snyder v dramatu z blázince/bordelu vytasil dámskou verzi Danteho z Devil my cry, zhruba do půlky filmu absolutně nechápala, na co se dívám, nedokázala jsem se od filmu ani na vteřinu odtrhnout a bavila jsem se naprosto excelentně. Každopádně musím uznat, že takovou choreografii tanečních scén jsem ještě neviděla a že jsem viděla lecos... A s chutí bych si zaplatila plnohodnotnou vstupenku do kina, jen abych viděla Babydoll skutečně tančit, i kdyby jen na pár vteřin! Ale kdo ví... Jednou třeba docením Snyderův úmysl neukázat nám vše a naopak popustit uzdu naší vlastní fantazii, teď mi však absence zmíněného tanečku ubírá na stoprocentním požitku, tudíž udílím pouhé, ikdyž extra silné, čtyři hvězdy. This movie rocks!!! ()

Boogeyman

Můj milovaný Snyder nezklamal. Jen on dokáže s pomocí zpomalených záběrů v kombinaci s dokonale zvolenou hudbou vykouzlit scény, které jsem si schopen pouštět pořád dokola. Sucker Punch má svá slabá místa, ale je to tak nehorázná pastva pro smysly, že nemůžu jinak než na maximum. Já to prostě Snyderovi žeru i s navijákem všechno. Škoda, že nás není víc. ()

Madsbender

Prvý raz som to vnímal ako sebestrednú a lacne preštylizovanú klipovú videohru, ktorá sa lepí v povrchnej ľúbivosti, nepozná mieru ani zámer. Druhý raz mi prišiel trochu vyspelejší, podvratnejší a výsmešný. Na tretí raz som zrejme konečne prezrel - „Sucker Punch“ je skutočnou sladkou päsťou do tváre diváka, feministickým dievčenským koncertom, ktorý veľmi dobre pozná svojho diváka a to, čo mu chce povedať. Prostredníctvom komplexnej ne/fetišistickej strihovej skladby, ne/prepálených obrazov, zámernej pseudozmätenosti a vôbec nie plocho manieristickými prostriedkami znejasnenou perspektívou rozprávania je veľmi zaujímavým pojednaním o súčasnej mládeži, ktoré si rozhodne zaslúži opakovanú šancu. Film, na ktorý mením názor s každým zhliadnutím - a prekvapivo k lepšiemu. Nedocenený skvost (ani omylom nie guilty pleasure). 85% (23.5.2015) ()

sheen

Byl to nehorazný nářez, kdo má rád mlaďounké, vyumělkované bárbíny v podvazcích, kratouňkých sukýnkách, ohánějící se katanou - kosících vše okolo sebe bude nadšen (připadal jsem si tak trochu jako v komixovém sešitu Vampirella) xD Snyder by měl mít pro tento film speciální kategorii pro zařazení....něco jako 3rd person akční, vyvražďovací, eroticky provokativní videohra. (něco jako Tron Legacy, jen pro nadšence...zkráceně? přímočará akční extáze s excelentním soundtrackem) ()

Bigrambo

Mé hodnocení neberte tak, že by to byl špatný film, ale prostě není pro mě. Já v něm vidím jen pár nijak nesouvisejících videoklipů nasazených na dějovou kostru. Na druhou stranu naprosto chápu vysoká hodnocení, protože pro fanoušky videoher a fantasy to musí být bomba! Po vizuální stránce totiž nemá film chybu, ovšem vše je na úkor příběhu. Takže fanoušci videoher rozhodně do toho, ostatní ruce pryč! ()

Disk

Paradoxně největší slabinou Sucker Punch jsou fantaskní scény, které nabourávají na Snydera lineární vyprávění o partě sexy koček, které se rozhodly utéci z domu, ve kterém si o svobodě můžete nechat pouze zdát. Vše tak musí zachránit vizuál s pastelovými barvami a hlučný soundtrack. Ano, režisér geniálních Watchmenů si plní pubertální sny, ale příště by to zase chtělo točit s nějakou rozvahou. ()

Pilda17

Zajímalo by mě, jak Zack Snyder mohl vymyslet takový film, pokud má alespoň špetku rozumu, protože to co jsem viděl, nedává vůbec žádný smysl. Sucker Punch se ze začátku zdá jako nenápadné fantasy drama, ale vyklube se z toho daleko víc. Když se dívka dostane do psychiatrické léčebny, tak jsem hledal logiku s trailerem, která absolutně nedávala smysl. Díval jsem se dál a při prvním tanci jsem špulil pusu. Co se to vlastně děje? Ptal jsem se sám sebe a dílo pozoroval dál. Celé to co jsem očekával od začátku, se změnilo v neobvyklou podívanou, která mi do sebe po prvním tanci vůbec, ale vůbec nepasovala. Ale co, pro mě jako diváka, který od takových filmů neočekává žádné zázraky, se snímek změnil v něco, co jsem doopravdy neočekával. Fantasy s perfektní akcí, která je sice přehnaná, ale pro nenáročného diváka slast. Kritici si své mouchy najdou jako v každém jiném filmu, ale nenáročný divák se kochá tím, co Zack Snyder natočil. Nemohu si ztěžovat, protože jsem byl mile překvapen a film mě překvapil. Chvilku jsem samozřejmě přemýšlel, co dám za hodnocení, poněvadž jsem se po prvních scénách ztrácel, ale nakonec jsem po následujících scénách usoudil, že Zack je naprostý blázen, který to nemá v hlavě v pořádku. Jak mohl zkombinovat barbi tanec s nelogickou fantasy prasárnou? Nechápu, jak něco takového mohl vymyslet člověk, který má všech deset pohromadě. Rozhodně nejsem rozhořčen, ba naopak, koukám jako blázen a baštím mu to i s tou nelogičností, kterou do Sucker Punch vložil. Závěr byl jen lahůdka, protože kdo by to čekal? Kdo chce, tak si své zápory najde a já je viděl také, ale fascinovalo mně spoustu jiných věcí, a proto je musím přehlédnout. Čekal jsem béčkovou průměrnou podívanou, ale místo toho jsem dostal béčkovou fantasy akční nálož, která mě jen tak nepřestane bavit. Sucker Punch není rozhodně pro náročné diváky a kde kdo v něm bude hledat jen chyby.. 8/10 = 80% ()

Deimos

KINO/// Obsazení 9/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Efekty 9/10/// +fantasy svět, mixování nemožného (samurajové, náckové, draci, roboti), tedy celková představivost tvůrců jaká se jen tak nevidí, napínavá atmosféra, kamera a zpomalovačky, nádherná a efektní akce, krásné herečky pěkně pohromadě, zaujme i Scott Glenn -občas nepřehledná akce, žánrově to rozhodně není pro každého, dokonce se obávám, že to většina nemusí rozchodit, místy hodně depresivní, i když to má být účel, hudba je výborná, ale místy dost uřvaná, což mi bylo nepříjemné/// Sucker Punch byl i po předchozích zkušenostech s režisérem velká neznámá a pořádný risk. Zvláště když už jsem se u něj jednou sekl (Strážci). Tentokrát jsem však očekával daleko méně a proto jsem ve výsledku spokojený. Nenudil jsem se, koukal jsem s otevřenou pusou. Užíval si akci, které je dostatek. A občas bych si přál i zapauzovat a pokochat se výhledem. Díky za ty zpomalovačky. I tak je to někdy hooodně zběsilé. Ještě chvilku budu uvažovat, ale asi Zack půjde do mé TOP10. Když ne za nic jiného, tak za svoji tvůrčí fantasii by si to zasloužil./// Celkem 78%/// ()

Brygmi

Tvrdit že film potěší fanynky anime, steampunku a kostýmování vůbec je přinejmenším odvážné. Tohle totiž skutečně není film pro holky, a to dokonce ani pro ty, které milují počítačové hry. Dívčí postavy nerovná se dívčí film, obzvlášť když jsou to hloupé figurky v minisukních a s velkým výstřihem. Pohled je tady mužský a přiznaný šovinismus stále zůstane šovinismem. Ze začátku jsem si užívala alespoň vizuální stránku, nicméně po chvilce se omrzelo i to. Je to takové pořád stejné. ()

666teen

Nenechte se obelhat tím, že tahle halucucanice je smyšlený svět mladé dívky. Pan režisér si prostě dělá radost a vizualizuje svoje vlastní sny. A já mu to sežral i s navijákem. ()

Chlupis

Snyderův regulérně nejosobitější, nejlepší a paradoxně vzhledem k ohlasům i nejdospělejší film. Tentokrát už není akce prokazatelně používána čistě z hlediska dynamiky, ale je silně kombinována s poetikou a choreografickou opojností, což není ani v nejmenším chyba, pouze jiný umělecký přístup. K odhalení pravé podstaty filmu je nezbytně nutné přijmout koncept sám o sobě a nezabývat se (mylným) očekáváním. Název snímku je mimochodem geniálně zvolen - rána pod pás se totiž neobjevuje pouze v ději, ale především mimo něj, směrem k divákovi, kdy je Sucker Punch dokonalou ukázkou záměrně naprosto anti-mainstreamového filmu, přičemž rozhovory se Zackem Snyderem dokazují, že si je všech atributů a správných vyznění svého filmu sám moc dobře vědom. Navíc je film velmi citlivou a sofistikovanou výpovědí na téma "zneužívání". ()

-OverLord-

Mám rád filmy od Snydera, a to hodně. A ani tentokrát mě nezklamal. Dostal jsem naservírovanou pořádnou akční řež prolínanou hlavním dějem (nebo snad naopak?) odehrávajícím se v psychiatrické léčebně, která vlastně není léčebna, ale bordel.. Myslíte si, že v tom mám guláš? Ano, přesně takový, jaký mi pan režisér naservíroval, a já se bavil. Odkojený na akčních počítačových hrách a se slabostí pro malé roztomilé blondýnky alá Emily Browning. Opět famózní vizuální stránka a nabušený soundtrack. Těším se na další kousek. "It's you. You have all the weapons you need. Now fight!" ()

Ruut

Tohle všechno už tu bylo a mnohem líp ve Watchmenech. Poslední půlhodina je peklo. Snyder potřebuje za zády někoho zlého s bičem. ()

HAL

Vizuální fetišismus über alles. A zároveň ideově asi nejpokrytečtější film jaký jsem kdy viděl, Snyder je hovado. 7/10 ()

Satan

Zack Snyder si splnil klukovský sen a nabídl na podnose to, o čem sní každý puberťák - neskutečný kočky mají samopaly a plní quest wowkovského formátu. Zatím v pořádku. Že je to audiovizuální paráda ala Watchmen netřeba zmiňovat, Snyder už to má trademarkovsky pod palcem (byť se zpomalovačkama by mohl šetřit, jen co je pravda). Problém přichází v momentě, kdy se snažíte ponořit do příběhu a pochopit jeho strukturu. Trojí vrstva děje totiž působí spíše zbytečně a s ním spojená logika nabírá chaotických rozměrů. Snyder není bedna nolanovského typu, aby měl vychytané veškeré scénaristické skulinky, a tak do vyloženě zábavného produktu sere životní moudra a tváří se, že jde o něco víc. Nepůsobí to dvakrát nejlíp. Pokud však přebírá jiný příběh a ozvláštňuje ho (300, Watchmen, Úsvit mrtvých), jeho nápady do již fungujícího univerza pasují. Vytvořit ale vlastní fungující svět chce jinýho fištróna. Přesto jsem rád, že jsem tuhle nádheru viděl...přeci jen jsou ta taneční čísla skvěle vymyšlená (zákopy, vlak, drak) a film rychle odsýpá. Přeci jen v každém z nás je trocha toho puberťáka, takže opatrné 4*... [Přesná stopáž: 127 min - Director's cut] ()

Zack Snyder si zkusí anime

Zack Snyder si zkusí anime

12.07.2019

Režisér Zack Snyder (Strážci – Watchmen, Muž z oceli) se po několikaleté odmlce naplno vrací k práci. Kromě chystaného zombie heistu Army of the Dead pro Netflix teď pro streamovací službu připravuje… (více)

Batman vs. Superman v eRkové verzi

Batman vs. Superman v eRkové verzi

24.02.2016

Sin City 2: Konečně se natáčí

Sin City 2: Konečně se natáčí

02.11.2012

Už jsme odmítali věřit, že k tomu někdy dojde, ale dočkali jsme se – v pondělí 29. října bylo v texaském Austinu oficiálně zahájeno natáčení Sin City: A Dame to Kill For. V nadcházejících týdnech nás… (více)

Bourne nabírá luxusní protivníky

Bourne nabírá luxusní protivníky

24.07.2011

Tony Gilroy očividně napsal pro The Bourne Legacy parádní scénář. Film, který bude tentokrát i režírovat, totiž láká čím dál hvězdnější obsazení. Nejdřív hlavní roli získal Jeremy Renner (nebude hrát… (více)