Plánovali si nezapomenutelné loučení se svobodou v Las Vegas. Teď si ale opravdu potřebují vzpomenout, co přesně se stalo! Čí je to dítě v šatně jejich apartmá v Caesars Palace? Jak se dostal do koupelny ten tygr? Proč jednomu z nich chybí zub? Ale hlavně – kde je ženich? Cokoliv tihle mládenci prováděli během večírku, bledne ve srovnání s tím, co musejí v téhle báječné komedii udělat za střízliva, když si z nejasných náznaků začnou skládat dohromady vzpomínky na všechna špatná rozhodnutí minulé noci. Režisér Todd Phillips (Mládí v trapu) a jeho hvězdné herecké obsazení si báječně užívají ve všech těch nepředvídatelných situacích, které do sebe jakýmsi podivným způsobem zapadají. Přidejte se k Pařbě ve Vegas. (Magic Box)

bloodvomit

No hurá! konečně podařená komedie, po dlouhý době kdy amíci sypou samý nesmyslnosti. Film má spád, člověk se nestačí nudit, je dost přehnanej což je u takovýhle komedie nutnost a tak dost pobaví. Alan je samozřejmě nejlepší postavička, masér a dement v jedný osobě, další potřebnej item dobrý comedy. Doporučuju co nejdřív shlídnout, nadprůměr! ;+] blood brothers! ()

fruitbueno

Kdo nechlastá, nepochopí. Kdo chlastá, řeže se. Taková koncentrace hlášek, vulgarit a bizarností v hodince a půl - jednoznačně to nejvtipnější, nejsprostější, neujetější, co jsem v roce 2009 viděla. A co uvidím i v dalších letech! ()

DeLaMorte

Tak tomuhle se říká komedi ve starém dobrém stylu!Perfektní humor,špičkový děj,který musí pobavit snad všechny diváky!Výtečné! ()

answer

Z mého pohledu lehce nadprůměr, mělo to pár světlých momentů, zajímavé odkrývání příběhu, ale jinak (bohužel) jsem sem moc nenasmál. Možná jen Hangover nedokázal ukojit moje očekávaní, která se na mě valila ze všech stran, škoda. Nemůžu rozhodně mluvit o zklamání, ale jak se tak říká jazykem teenagerů "bylo to na pohodu". ()

Forsberg11

Ďalší Phillipsov roadtrip movie, tentokrát už viac vyzretejší a akčnejší, tak ako samotný režisér. Veľa vtipných scén v Hangoveri nenájdete, ale na odpočinok je to film vynikajúci. Neurazí, ba niekedy až prekvapí svojou nekonvenčnosťou. Herecké výkony priemerné, no Zach Galifianakis sa mi páčil nadmieru. Dúfam, že si ho režiséri všimnú aj do budúcnosti, má totiž veľký komediálny potenciál. Nechýba ani cameo známej osobnosti, tentokrát je to Mike Tyson, ktorý svoju úlohu zvládol naozaj skvele. Inak Hangover do roadtrip movie nič nové neprináša, čerpá z niektorých starších vecičiek (Old School) a drží sa celkom striktne vymedzených pravidiel žánru. Ale tak to asi má byť... ()

ranp

Zajímavé loučení se svobodou a hlavně dokonale bláznivé.. Ztřeštěnost 1. kategorie, zubař bez zubu, Mike Tyson atd. atd.. přesto se tomuhle filmu podařilo nesklouznout k trapnosti jak by se mohlo stát a často to tak bývá.. U mě je to tak na 75%. ()

Arius

Gud! Iba som si sadol a konzumoval a musím skonštatovať,bol som nadmieru spokojný! Dokonca som pohansky uvažoval nad plným bodovým obnosom. ()

mikulíšek

Perfektní komedie do letního kina nebo na hromadné promítání s přáteli, které opakované shlédnutí buhužel ubírá dost podstatné energie. Skrátka pokud si vypitý večer jednou rozpletete a složíte dohromady, tak všechna překvapení jsou ta tam. Nicméně hodně zábavná podívaná, které, i když trochu extrémně, vystihuje pánský alkoholový trip a všechna jeho "kouzla". ()

sedm.1

I já jsem se samozřejmě u této super oddychovky skvěle bavil,ale po všech těch recenzích a komentářích jsem čekal vážně něco jiného.Já jsem si ve své hlavě totiž vyprodukoval představu o skutečně ulítlé,šílené a třeskuté komedii,prostě o jednom velkým,nekonečným nářezu,plném bláznů,vyjebanců a zhulenců.Pařba ve Vegas však ve skutečnosti až takovým odvazem neni.Tedy aby to nevyznělo špatně,tato jízda je vážně parádní zábavou,jen je daleko mírnější,možná i více inteligentnější a né až tak bláznivá jak jsem očekával.Příběh a celá zápletka je sice dost ujetá,ale po celou dobu nepřekročí hranice,nikdy nesklouzne k trapnosti,či přehnaně vynucenému stylu humoru.Pádí si to o sto šest,všichni a všechno je vážně cool,plné energie a šťávy.K tomu je celá tato spoušť ve Vegas oživena spoustou originálních,nevšedních a divokých scén,které se dokážou opravdu zavrtat do paměti.Navíc zde autoři neotravují žádným přehnaným moralizováním,či podobnými běžnými hollywoodskými sračkopraktikami,což bylo též velmi příjemným osvěžením a nemalým plusem.Další velkou předností Pařby je pak i obsazení.Vesměs do té doby méně známé tváře tímto popraskem na sebe upozornili a nutno říci,že právem.Největší ovace u mě osobně ale sklidil Zach Galiflanakis,on je zde vážně neskutečně zábavný a vtipný.Pařba ve Vegas je zkrátka pravou ukázkou nadupané zábavy,naplněnou kopicí parádních fórů,úžasných scén,neotřepaných vtipů a komplet sympatickými postavami a jejich představiteli.Prostě prdel jak se patří :) ! ()

The Viper

Nadprůměrná komedie které nechybí dobré hlášky ani rychlé tempo. Ale určitě to není něco na co bych po nějakém tom týdnu vzpomínal. ()

OughJay

Z moře vyhuleneckejch komedií, který vznikaj snad jenom z principu, se konečně vynořila nějaká, která se oproti ostatním liší. Jak? Je to dost jednoduchý - má děj. Neni to jen o tom "vožerem se, zhulíme se a pak určitě zbalíme nějaký baby a poprvý zasuneme". Díky tomu, že se tomuhle klišé Pařba ve Vegas vyhnula, se z ní stala pro mnohý komedie roku 2009. Bylo tady i pár hluchejch míst, kdy člověk prostě musel přetrpět nějakej dialog, ale skvělej Zach Galifianakis a tygr Mika Tysona na to dali rychle zapomenout. :) Mám rád když má i komedie nějakej nápad, neni jako každá druhá a nekrade scény z jinejch filmů. 80% a těšim se na dvojku :) ()

skinny

no na komedii roku bych to rozhodně netipovala, bylo to zvrácené, nechutné ale vtipné, 4* a vcelku dobrý námět (pravda v opilectví se dá dělat cokoliv, že:)) a za herce i když některé scény např. s tím děckem si mohli odpustit...dá se na to koukat, ale musíte mí trochu nadhled a přimhouřit oko a to jsem ženská:) ()

Germanotta

Rozmýšlam či som niekedy videla lepšiu komédiu ako Hangover.Som si istá že nikto nebude proti ked prehlásim že Todd Philips je prepadákový režisér, a nedokážem pochopiť ako taký režisér mohol natočiť takú komédiu. Niektorým sa môže zdať Hangover iba náhodným úspechom, aj ked musím uznať že Zach Galifianakis ma vôbec neoslovil. Doteraz nemôžem pochopiť ako je možné že som sa na každej scéne išla potrhať smiechom, ako je možné že sa im ten vtip podarilo tak skvele predniesť? Každému kto hladá spoľahlivú komédiu by som odporúčala Hangovera, pretože tento film vie zabaviť na plnej čiare. ()

Babous

Dobrá chlapská komedie, která má pomalu nakročeno k tomu stát se kultem. Zach G. (to jméno mi dělá problémy) je skvělý! ()

Angus

Skvělý film, s výborným nápadem! Jedna z nejlepších komedií moderní kinematografie(podle mě). :-) Doporučuju všem, skvělé na odreagování! ()

dita.krizova

Všichni mi tvrdili, že se potrhám smíchy, tak proč se neválím za břicho a ani se nesměju? Je mi akorát tak trapně z těch pitomých hlášek. Urážky manželství mě iritovaly. ()

pavcas

Parádní oddychovka. Slyšela jsem předem, že je to jedna z nejlepších komedií poslední doby a plně s tím souhlasím. Bavila jsem se od začátku do konce a každá další scéna překonala tu předešlou. V tomhle filmu jsem taky objevila Bradleyho Coopera, kterého jsem do té doby moc neregistrovala a zjistila jsem, že umí být sexy i v propocený košili, po totální pitce a uprostřed pouště. Souhlasím s tím, že film aspiruje na kultovku. Dvojka už byla, jak to u dvojek bývá, slabý odvar. ()

kenkaku

Váhal jsem mezi 3 a 4. Al tentokrát půjdu z davem a dám tu vyšší ("kocovinky" jsou zatím celkem tři, tak ať mám šanci snižovat :)). To jak moc je originální rozkrývat co se stalo minulé noci (páč mám okno) rozebírat nebudu. Zábava to ale je určitě. Obzvlášť když člověk vidí tu paseku "po" a postupně jsou mu dávkovány další informace (jedna morbidnější než druhá) a ne každá se vysvětlí (proč byl ten asiat v kufru asi chápu, ale proč byl nahatej? Nebo co tak vytočilo ty tuningáře...? ). Prakticky vzato pro mě náhodná podívaná na komerční telefizi u mě vzbudila zájem o pokračování (a to se cení), to jestli bude zvědavost až tak velká že po dvojce dám i trojku bude záležet na tom co uvidím příště :). Takže držme si palce (mám totiž tušení, že půjde o tu samou zápletku jen na jiném místě a o dost méně vtipnou). Držme si palce. ()

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Zlatého lva si odnáší Joker

Zlatého lva si odnáší Joker

07.09.2019

76. ročník prestižního filmového festivalu v Benátkách je u konce, a tak je na čase podívat se na jeho vítěze. A začneme rovnou u hlavní ceny Zlatého lva, kterého si nakonec odnáší chválené komiksové… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

17.08.2016

V Hollywoodu pořád stoupají i padají hvězdy. Možná proto se příběh Normana a Esther, dvou milenců na opačných stranách barikády, dočkal tolika zpracování. V roce 1937 si tyhle dva zahráli Fredric… (více)