Plánovali si nezapomenutelné loučení se svobodou v Las Vegas. Teď si ale opravdu potřebují vzpomenout, co přesně se stalo! Čí je to dítě v šatně jejich apartmá v Caesars Palace? Jak se dostal do koupelny ten tygr? Proč jednomu z nich chybí zub? Ale hlavně – kde je ženich? Cokoliv tihle mládenci prováděli během večírku, bledne ve srovnání s tím, co musejí v téhle báječné komedii udělat za střízliva, když si z nejasných náznaků začnou skládat dohromady vzpomínky na všechna špatná rozhodnutí minulé noci. Režisér Todd Phillips (Mládí v trapu) a jeho hvězdné herecké obsazení si báječně užívají ve všech těch nepředvídatelných situacích, které do sebe jakýmsi podivným způsobem zapadají. Přidejte se k Pařbě ve Vegas. (Magic Box)

sadlokan

Hodně líbí,nebo jen líbí?Já nevim,ale pro mě,kterej sem rozhodnutej ke konci života sepsat asi tak 15stránkový paměti,nic extra překvapujícího.Viz POMO,ale v Plzni. ()

agassi68

Tak toto som pozrel vyložene náhodne bo americké komédie nemusím. Blbosť, ale dalo sa to pozerať a dokonca aj sem tam zasmiať. A v malej roličke aj sám Mike Tyson :) Ten číňan sa tam hodil ako šľahačka na klobásu.. ()

issoumaila

V dnešnej dobe samostatne originálnych komédií nieje až tak veľa aby sme si mohli vyberať (loebo aspoň vyberať si z naozaj kvalitných). Nijak obzvlášť ma neoslovila ani Pařba ve Vegas. Ale netreba sa lakať v konečnom dosledku to mňa zaposobilo naozaj veľmi pozitívne. Nepretržitá akcia striedala fakt extrémne neuveriteľné zážitky z ktorých aspoň časť by možno chcel zažiť každý z nás. Ale o to vlastne vobec nešlo.xD Brutálna chlastačka a teda nič pre ľudí bez záujmu o konzumáciu tých lahodných nápojov. Fakt extrémna rozbíjačka (rozlúčka so slobodou), ktorú by som bral všetkými desiatimi.xD Teda podobných kanonád sa mi dostáva každý víkend ale... K filmu.xD Slušná komédia, slušná akcia, slušne spracované ale na Oskara? Hmmm no neviem. Nechám na posúdenie každého z Vás. Ja: 8/10 ()

Magenta

Pane jo. Neměla jsem velká očekávání, ale tenhle film mě dostal. Možná v tom není humor, kvůli kterému se člověk válí smíchy po zemi, ale já měla z filmu příjemný pocit - sympatické postavy, zajímavé prostředí a pohodová atmosféra. Ani chvíli jsem se nenudila, příjemnou třešničkou na dortu je skvělý výběr hudby. Takhle neotřelou a svěřží komedii jsem už dlouho neviděla a těším se na pokračování. Nerozumím, proč se v některých komentářích objevují proroctví typu "abstinent to nepochopí" a "ženským se to líbit nemůže" a podobně... Jsem ženská, k tomu abstinentka a dávám za pět. ()

Smejdik

Neskutečně zábavné. Tak zábavné, že jsem se tak moc už dlouho nezasmál. Opravdu mě teď bolí bránice a přemýšlím, že si to dám ještě jednou. Klasickým českým komediím se to nikdy nemůže vyrovnat, ale já, jako někdo, kdo ví, co je to OKNO, jsem se neuvěřitelně bavil a každé odhalení skutečnosti bylo ďábelsky zábavné. Vážně se mi to moc líbilo a rozhodně je to pro mě komedie desetiletí! ()

Olík

Komedie roku? Jestli můžu soudit, tak určitě NE! Svérázně originální buddy variace na stokrát omílané téma Las Vegaské rozlučky se svobodou? Jestli můžu soudit, tak určitě ANO! Ps: Tygr na záchodě mne dostal do kolen. ()

NGP

Proč se tenhle film tolik přeceňuje? Nevidím nic, v čem by vynikal mezi ostatními, komedie jako komedie. Má vtipné scény, má patřičné herecké obsazení, ale proč tolik kladných názorů? Možná už diváci jsou otráveni průměrnými žvásty natolik, že si řeknou: "pobavilo mě to, tak už komedie nebudu podceňovat"? Stejně. Proč zrovna tenhle film? Nikde v komentářích jsem nezahlédla odpověď na tuto otázku. Spoustu dalších, povedenějších snímků má modrý čtvereček. Abych se konečně dostala k tomu, proč vlastně dávám dvě hvězdy. Děj sice má pobavit, ale měl by dávat smysl. Po shlédnutí filmu stejně člověk nemá přehled přesně o tom, co se tu noc dělo. Je to jako metoda Formana. Jsou to poskládané kartičky s vtipnými situacemi, které třeba spolu nemusí souviset, a z těch kartiček se vytvořil film, který vůbec nedává smysl. Situace na sebe nenavazují, a děj se neodehrává chronologicky, proto to diváka mate. (DÁLE MOŽNÝ SPOILER!!!!) Ale když si to proberu v hlavě: proč šli opilí za Mikem Tysonem? To se dostali v pohodě přes plot, a v pohodě ukradli tygra? Kde se potom vzaly slepice v pokoji? Rozhodla jsem se dál nepárat v tom filmu, prostě jsem to nechala být. Stejně i přes to všechno, pobaví možná akorát muže, a některé ženy, které nejsou nároční. Prostě a jednoduše, podle mě nějaké komedie jsou mnohem zábavnější. A dala jsem jim 3 hvězdy. Proto s hodnocením klesám. ()

Loooki

Tá jedna hviezda pre Kena Jeonga (a.k.a. Seňora Changa z Community) a dvojicu policajtov ináč je to pre mňa odpad, na ktorom som sa nesmial. ()

Wolvie

Osobně netuším,čím si tahle solidně zábavná,ale ničím výjimečná komedie zasloužila ty ovace,které se na ni všude pějí.V loňském roce vzniklo několik mnohem lepších zástupců žánru. ()

DHDV

Tohle je přesně ta komedie, která Vás hodně nadchne po první zhlédnutí ale po dalším už ani ne. Pokud ale tuto komedii srovnám s ostatními roku 2010 tak PAŘBA VE VEGAS je jasný vítěz. 3+ Více komentovat je zcela zbytečné, jelikož tento film až tak moc nesklame! ()

stihac

Podle místích hodnocení jsem se těšil na komedii roku, ale výsledek se nedostavil. Nevím, jestli za to může přehnané očekávání nebo jednoduše to, že se o žádnou perlu mezi komediemi nejde. A druhá možnost je samozřejmě správná. U filmujsem se zasmál, to nebudu popírat, ale aby se vyšvihla do nadprůměru, k tomu ji hodně, ale hodně chybí. ()

aslavey

Film, který má přesně to, co si můžete v road komedii přát. V jednu chvíli pláčete smíchy, druhou chvíli se urputně stažíte zavřít ústa, protože "tohle přece není možný" a ve třetí chvíli vám toho tlouštíka trochu líto, ale pak na vás z kufru vyskočí nahatej japonec a všechny starosti jsou pryč. Slet (občas možná až příliš) absurdních scén střídají situace, které určitě sami po "pařbě" známe všichni. Akorát asi nikdo z nás neukradl Mikeu Tysonovi tygra. ()

kobliha

Tomuto filmu som sa nejaku dobu vyhybal, svoje isto spravil i zjav Zach Galifianakis, ktory ma na fotkach doslova odpudzoval.. Kazdopadne po odopierani prisla zasluzena odmena, komediu takehoto kalibru som nevidel dlhe roky a Zach sa stal jednym z mojich oblubenych hercov :) ()

SidneyP

Ty vole, konečně pořádnej film! Po těch sračkách, co si říkaj komedie, tu přišlo konečně něco výborného. Něco, co se už několikrát stalo snad každému z nás (jen asi ne v takové míře). Výborný hlášky, příběh a hlavně úžasný Las Vegas! Takovou noc se vším, co si tato parta prožila, bych chtěl zažít i já... Od krádeže policejního vozu až po tygra v koupelně. Galifianakis by měl za tuhle roli dostat Oscara, fakt že jo. Ta role mu neuvěřitelně sedla. 85%. ()

Luk Skywalker

Že by to bylo něco originálního se říct nedá, ale komedie je to dobrá a pořádně trhlá. Já jsem se pobavil a to pořádně. Délka filmu je ideální. ()

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Zlatého lva si odnáší Joker

Zlatého lva si odnáší Joker

07.09.2019

76. ročník prestižního filmového festivalu v Benátkách je u konce, a tak je na čase podívat se na jeho vítěze. A začneme rovnou u hlavní ceny Zlatého lva, kterého si nakonec odnáší chválené komiksové… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

17.08.2016

V Hollywoodu pořád stoupají i padají hvězdy. Možná proto se příběh Normana a Esther, dvou milenců na opačných stranách barikády, dočkal tolika zpracování. V roce 1937 si tyhle dva zahráli Fredric… (více)