Plánovali si nezapomenutelné loučení se svobodou v Las Vegas. Teď si ale opravdu potřebují vzpomenout, co přesně se stalo! Čí je to dítě v šatně jejich apartmá v Caesars Palace? Jak se dostal do koupelny ten tygr? Proč jednomu z nich chybí zub? Ale hlavně – kde je ženich? Cokoliv tihle mládenci prováděli během večírku, bledne ve srovnání s tím, co musejí v téhle báječné komedii udělat za střízliva, když si z nejasných náznaků začnou skládat dohromady vzpomínky na všechna špatná rozhodnutí minulé noci. Režisér Todd Phillips (Mládí v trapu) a jeho hvězdné herecké obsazení si báječně užívají ve všech těch nepředvídatelných situacích, které do sebe jakýmsi podivným způsobem zapadají. Přidejte se k Pařbě ve Vegas. (Magic Box)

Silencia90

Nebylo to tak úžasný jak všichni tvrdí. A celkem věřím tomu, že za to může český dabing. Zacha jsem poznala ve Volání mrtvých, kde byl super, od té doby je to jen horší. Nějak mě "zklamává" víc a víc. Ale ten Bradley.... :)) ()

MovieFive

Žádná katastrofa ani žádné nadšení. Začátek filmu vypadá slibně, pak se ale děj začíná hodně natahovat a rádoby se znovu zamotávat, ale moc to nefunguje, jelikož je každému jasné, jak to všechno dopadne. Pár povedených, vtipných scén, ale z filmu se dalo vyždímat mnohem víc. ()

wollo

Pár vtipnejch momentů nemůže zachránit celkově velice nudnej film, místama až trapnej. Já vim, že tenhle film má působit, a na většinu tak určitě zapůsobil, že ti chlapi jsou prostě největší bejci, že fakt drsně zapařili a že je to nehorázná prdel, ... ale na mě to působilo úplně opačným dojmem a po většinu filmu mi bylo opravdu trapně. A jestli tohle má být film pro chlapy, v tom případě jsem ženská:-). Nejlepší na celém filmu jsou fotky na konci při titulcích, u těch jsem se fakt zasmál. ()

andaa

Vynikající hovadina,kdy se opilci ráno probudí a začíná honba za vzpomínkami. Je to nápadité a je to vtipné. Hlavně proto, že tohle se vážně ve Vegas stát může. Na každém rohu tam cpou vstupenky doVIP klubů, kde tomáte za pakatel, aby jste pak rozfofrovali peníze za hry, které byste normálně nehráli. What happens in Vegas, stay in Vegas! Tady se to dostalo ven, a mnohé to pohorší, mě to ale pobavilo. ()

noelcoward73

Takovýto typ filmu asi není pro mě. Na bláznivé komedie se sice občas kouknu, ale musejí mě něčím zaujmout. A ani road movie se mi moc nezamlouvá. ()

Pidzey

Výborná komedie. Její hlavní předností jsou skvěle vybraní herci ústřední party, předně výborná Bradley Cooper. Film je plný skvělých nápadů,dobrých fórů a odkazů (hraní backjack ala Rainman) Vadil mi tu snad jen Mike Tyson a to že se slepice nedočkala nějaké pointy jak jsem doufal. Jedna z těch komedii které na první pohled vypadají trapně, ale ve skutečnosti jsou velice zábavné a místy i chytré. ()

Matli

Zasmál jsem se, to každopádně, ale film mi nabídnul něco víc, něco co v průměrných komediích není - po dějové stránce i co se vtipných kousků týče. Nejlepší byly závěrečné titulky :-) A abych nezapomněl výbornej soundtrack. 70% ()

peetrejr

Komédie potrebujem ku svojmu prežitiu. Lebo raz za čas si treba oddýchnuť pri jednoduchej zábavnej jednohubke. A tou Hangover práve je. Je to brilantná komédia s obrovskou dávkou silného a zároveň jednoduchého humoru. Herecky sa mi páčil Bradley Cooper a Zach Galifianakis. Podľa mňa perfektný film na jednoduché zábavenie. ()

Wargoo

No skrátka, po tom, ako som sa v kine ušťával na jednej haluzi za druhou, a okolo mňa sa ľudia tiež nejak nevedeli prestať smiať, nemôžem dať menej ako 5*****. Nepamätám, kedy som sa naposledy takto nasmial pri nejakom filme čo som videl, o kine to platí 2násobne... Úžasná, vtipná, skvelá komédia, kde som si zamiloval ten sprostý humor od prvého výstrelu, až po poslednú klapku. Potešili ma aj titulky, tie môžem radiť medzi najvtipnejšie aké som kedy videl.... Cooperov ksicht už poznám, bál som sa, že z pomedzi pre mňa menej známych hercov bude nejak vytŕčať, ale bol som v obrovskom omyle. Všetci hrali tak skvele, že som si žiadne rozdiely nevšimol. Absurdity, ako Mike Tyson, tiger v kúpelke, stávka o vytrhnutie zubu alebo nahatý Šikmáč v kufri (plus milión ďalších) ma jednoducho dostali a z kina som si odniesol úžasnú náladu... Nemôžem pre vás nič iné urobiť, len vám The Hangover VRELO odporučiť !!! 88,378% ()

solid

Už jsem se vzpamatoval=D. Je to nářez. Pro chlapíky jako já, kteří měli svatbu za rohem povinnost nade vše. ()

Vodny

O této roadmovie jsem nic nevěděl, takže očekávání nebyla veliká. A ono se to povedlo na jedničku. Vzpomínky na Roadtrip se vracejí, ale Hangover je přeci jenom jiný. Je akčnější, je zběsilejší, rychlejší, bláznivější a hlavní role ztvárnili narozdíl od teenagerů chlapíci, kteří už mají třicítku nějaký ten pátek zasebou. Humor není vlezlí, ale odpovídá dění na plátně. Akčoliv je celá zápletka hodně šílená, pořád jsem měl ten pocit, že se to klidně může stát. Prakticky od začáktu do konce si nevydechnete. Chytře vyprávěný příběh retrospektivním sledováním událostí dává divákovi možnost představit si, co se asi mohlo stát. Jenže divákovo představy mají hoodně daleko do skutečnosti. Díky tomu jsem neustále žasl nad tím, co všechno se těm týpkům stalo. Hangover je ideální komedií před nějakou oslavou, či opulentní párty. Doporučuji zajít do kina s vícero přáteli. Vegas se jim bude líbit. ()

Trešlson

"Co sem zase včera vyváděl?" Hodně z nás si tuto otázku určitě už položilo a nepochybuji o tom, že většina ze zdejších uživatelů, kteří Pařbu ve Vegas ohodnotili plným počtem, dokonce několikrát. Nevím, jak se na tuto velmi vtipnou komedii dívají abstinenti, ale já jakožto "zasvěcený" filmu dávám plný počet a doufám, že všem třem představitelům hlavních postav se povede natočit více takovýchto komedií (docela mě mrzí současné zvěsti o pokračování, ale nechme se překvapit, jak to všechno dopadne). ()

SpeedyCZ

Tady se zase jednou něco podařilo. Nečekal jsem v podstatě vůbec nic, dostal jsem parádní komedii, která se po čase možná stane i kultem. What happens in Vegas stays in Vegas. ()

zabro

neskutecny zazitek. hlavne v plnem americkem kine :-) no a ted neco k filmu. podle me nejlepsi komedie posledni doby. a to jsem videl jak trapne, tak co nekteri kamaradi nazyvali nejlepsi komedii roku. ()

alambert

Koncentrovaná brutální zábava. Asi tak bych to vystihnul...Prostě jeden záchvat smíchu za druhým...Nevím jak jinak to popsat...A Zach Galifianakis je naprostej borec...Koukněte na to! PS: Český dabing naprosto tragický, sledujte výhradně v originálním znění s titulky! ()

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Zlatého lva si odnáší Joker

Zlatého lva si odnáší Joker

07.09.2019

76. ročník prestižního filmového festivalu v Benátkách je u konce, a tak je na čase podívat se na jeho vítěze. A začneme rovnou u hlavní ceny Zlatého lva, kterého si nakonec odnáší chválené komiksové… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

17.08.2016

V Hollywoodu pořád stoupají i padají hvězdy. Možná proto se příběh Normana a Esther, dvou milenců na opačných stranách barikády, dočkal tolika zpracování. V roce 1937 si tyhle dva zahráli Fredric… (více)