Eso (TV pořad)

Hudební

Česko, 1994, 59 min

Za dob Terezy Pergnerový bylo Eso asi nejlepší...pak prošlo milionem změn, které mu více či méně uškodily (každou chvíli novej moderátor, nové studio, jiný způsob hlasování...). Jako děcko jsem si nenechal ujít ani jeden díl. Pak jsem se jaksi přeorientoval na metal a přestalo mě zajímat, ale dřív se mi to fakt líbilo.(11.10.2009)

Čágo bélo šílenci. V začátcích hitparádu ovládala skupina Maduar a její Do It http://www.youtube.com/watch?v=5MdOVQRWy3o, později Hrobař od skupiny Premier http://www.youtube.com/watch?v=zuf_TDzSCz8. Tereza uměla.(16.12.2008)

každá sobota pred obedom v dobe keď som ešte nestihol dospávať po piatňajších diskotékach u mňa patrili Esu. nezabudnem ako tam na niekoľko rokov prvé miesta opanovali kelly familly. nedá sa zabudnúť na terezu, neskor si pamätám vítka havliša, yemiho a lunetic, potom som to už úplne prestal sledovať. z nostalgie 3*.(22.3.2010)

Dolly Buster (Make Love) a Pergnerová. To si z ESA pamätám. Časy kedy ešte aj Maduar nebol MC Erik a Barbara, ja som nevedel čo je metal, vedel som akurát možno že Scooter nie je len motorka do mesta a nadávky v pesničkách používali s mierou rockeri a nie tí čo "majú penáze a vychovala ich ulica". Tí prišli až potom.(19.3.2013)

Eso je pořad, který už měl hodně moderátorů (z těch, na které si momentálně vzpomenu: Tereza Pergnerová, Yemi, Holki, Mareš). A bylo jich daleko více, ale to vlastně není důležité.. :-) Nejdřív, jsem se na to díval rád, JENŽE v poslední době rádoby vtipný Mareš to hodně kazí.. a přece jen, kdo má TV stanici Očko, tak toho "novinky" v Esu sotva překvapí, (pro nezasvěcené: co v Esu dávají jako novinku, to na Očku hraje cca. 2 měsíce :-) Plus občas (fakt spíše výjimečně), je tam i zajímavý a vtipný host.. a to se v sobotu ráno celkem hodí, když se vám ještě nechce přemýšlet.. :-) 50 %.(19.11.2008)

• - Nejdéle pořad moderoval Leoš Mareš, který se v roli moderátora objevoval v letech 2004 až 2009. (Limetka_M)

• - Za dob moderování Leoše Mareše vzrostla sledovanost pořadu na dvojnásobek. (Limetka_M)

• - Moderátorka Tereza Pergnerová, která pořad moderovala v letech 1994 až 1998, v době největší slávy propadla heroinu. Přiznala, že profetovala až 15 miliónů korun. Kvůli drogám nafotila i porno fotografie. Ze závislosti se vyléčila. (Limetka_M)