Eso (TV pořad)

Hudební

Česko, 1994, 59 min

Tehdá to byl pořad, který si nikdo v neděli před obědem nemohl nechat ujít. Tereza byla skvělá a ty hitovky co tam byly.... Časem se z Esa stal odpad, kterému nepomohlo už nic, dokonce ani Leoš Mareš. Za nostalgii 5 hvězd, za to co se z toho stalo bych dal odpad, takže celkem 60 % , protože Eso bylo moje hudební mládí.(17.8.2012)

• ivishka

Esíčko...Jediný hudební pořad z mých dětských let na který se dalo alespoň trochu dívat. Odsuzovat Pergnerku za její drogové období nehodlám od toho jsou tu jiní jestli to vůbec ještě někoho zajímá, protože její hvězda slávy už je dávno někde v nějáké černé díře anti-popularity..Ale Leoš Mareš?Můj velmi NEOBLÍBENÝ český moderátor...panebože ať si ho strčí za klobouk.(20.3.2012)

Špatně se hodnotí, protože se v moderování vystřídalo tolik lidí. Pro mě nejlepší a hlavně ikona Esa je Pergnerová, která může za moje vysoké hodnocení. Období Yemiho raději nekomentuju a za dob Mareše jsem Eso už nesledovala. Jestli mi někdo přišel ovšem docela zajímavý, tak to byla Partyšová, kterou "nikdo" neznal a vystupovala zde jako Rebeca (tuším že si tak říkala), dvojče Gábiny. Byla jsem zklamaná, když jsem se dozvěděla, že to byla jedna velká habaďůra :)(12.8.2011)

• Trinculo

Hitparáda, který asi nebyla tak úplně hitparádou. Vyhrávali to Kelly Family, kteří se drželi roky a roky v čele. A vůbec, tak jsem se na to díval. Bez Terezy to pak nebylo už ono (nebo to bylo spíše věkem). Ale zajímavé jak se můj pohled měnil z nadšeného konzumenta na guilty pleasure v průběhu času.(1.7.2012)

• heyda

Někdy dobré, někdy hrozné. Nebo lépe řečeno dříve moderátoři nic moc, dnes Mareš lepší. A co se týče písniček bývali rozhodně lepší. Pamatuju si na první songy od Rammstein, Scooter, Kabáti, DIvokej Bill, Chinaski atd. Dnes je to samej pošahanej hip-hop, techno a disko a to se fakt nedá poslouchat!!!(14.9.2009)

• - Za dob moderování Leoše Mareše vzrostla sledovanost pořadu na dvojnásobek. (Limetka_M)

• - Eso bylo tak populární, že to nejlepší z hitparády vycházelo jako kazeta nebo CD ve formě kompilace nazvané „Čágo belo šílenci!“ Celkem vyšlo neuvěřitelných 30 pokračování. Ještě více dílů měla druhá „alternativnější“ řada nazvaná „Čágo belo tekno!“ (později pouze „Tekno!“) zaměřená na elektronickou muziku. Řada byla ukončena na čísle 70 a samotné vysílání Esa přežila o 5 let. [Zdroj: plzenoviny.cz] (Duoscop)

• - Martin Kocián se nachal slyšet, že když moderoval Eso, tak byl většinou pod vlivem pervitinu. (Duoscop)