• ivishka

Esíčko...Jediný hudební pořad z mých dětských let na který se dalo alespoň trochu dívat. Odsuzovat Pergnerku za její drogové období nehodlám od toho jsou tu jiní jestli to vůbec ještě někoho zajímá, protože její hvězda slávy už je dávno někde v nějáké černé díře anti-popularity..Ale Leoš Mareš?Můj velmi NEOBLÍBENÝ český moderátor...panebože ať si ho strčí za klobouk.(20.3.2012)

• Trinculo

Hitparáda, který asi nebyla tak úplně hitparádou. Vyhrávali to Kelly Family, kteří se drželi roky a roky v čele. A vůbec, tak jsem se na to díval. Bez Terezy to pak nebylo už ono (nebo to bylo spíše věkem). Ale zajímavé jak se můj pohled měnil z nadšeného konzumenta na guilty pleasure v průběhu času.(1.7.2012)

• fleker

tendle pořad byl zezačatku hodně slibnej...skvely songy jako hrobař..a ujetá terina, která jeden rok masově zvířila poptávku po lízátkách,,,pak se tam ale vecpal ten vopičák yeti a všechno šlo do háje...tenkrát sem volal dokonce vláďovi ať ho vyžene zpátky na pole,ale ten blbec nejenom že muj dopis ani nečet v televizi,ale eště mi zdarma poslal 3 čísla casopisu ano a psa nováka...coz me zvedlo mandle eště víc, a napsal sem do esa yetimu osobne pár pripomínek ohledne jeho osoby, plus něco jako že jinak proti černochům nic nemám,že rej je jako oukej, ale von že je votřesny hovado....tejden na to sem se vod kamardky dověděl že sem vyhrál osum cédéček.....moje stížnost totiž byla omylem zařazena do soutěže a posléze opět vytažena černou rukou ze skleněného akvária...14 dnů nato mi poštou došel soundtrack z esmeraldy(19.11.2008)

Samozřejmě když to začalo, tak jsem Eso žral a vydrželo mi to dost let pravidelného sledování a dalších pár let občasného zkouknutí. Pergnerová vytvořila kult a prakticky díky Esu zde 90% lidí poslouchalo eurodance, boybandy apod... (což dneska samozřejmě každý popírá). Co mě na Eso vždy vadilo byla absence mnoha skutečných rádiových hitů - ze začátku chyběly pomalejší věci a hlavně české věci, které se hrály všude kromě Esa, později byla spousta písniček zabita blbým sestřihem nebo nasazením, takže Esem prošuměla obrovská kopa megahitů bez povšimnutí. A co se týče moderátorů, v mezidobí mezi Pergnerkou a Marešem to byl prostě děs.(22.10.2009)

Dolly Buster (Make Love) a Pergnerová. To si z ESA pamätám. Časy kedy ešte aj Maduar nebol MC Erik a Barbara, ja som nevedel čo je metal, vedel som akurát možno že Scooter nie je len motorka do mesta a nadávky v pesničkách používali s mierou rockeri a nie tí čo "majú penáze a vychovala ich ulica". Tí prišli až potom.(19.3.2013)

• - Nejdéle pořad moderoval Leoš Mareš, který se v roli moderátora objevoval v letech 2004 až 2009. (Limetka_M)

• - Eso je jedním z nejdéle vysílaných pořadů TV Nova. První jeho epizoda byla uvedena již druhý den vysílání televize. Za tu dobu se na pozici moderátora vystřídali postupně Michael Viktořík, Tereza Pergnerová, Yemi A.D., Vítek Havliš, Rebeka Partyšová, skupina Lunetic, skupina Zoombie a Leoš Mareš. (Ded@M@tes)

• - Vítka Havliše, který pořad moderoval v letech 1998 až 1999, z pořadu vyhnali samotní diváci, kteří posílaly stovky dopisů se stížnostmi na jeho drsné vtipy. (Limetka_M)