“Pokusím se být normální,” slibuje dvanáctiletý Ace Ventura, Jr. To by bylo v pořádku, kdyby být normální pro něj neznamenalo hledat ztracené voříšky, unesené kočičky a zmizelé krokodýly a na každém kroku přitom vytvářet neuvěřitelný chaos. Jaký otec, takový syn - být zvířecím detektivem má Ace prostě v povaze! A když je ze ZOO ukradeno pandí mládě a jeho matka je podezřelou číslo jedna, náš malý hrdina vyráží do akce, aby očistil rodinné jméno. Když se Ace Ventura, Jr. (Josh Flitter - Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu a Kněz je poděs) spojí s odvážnou sousedovic Laurou (Emma Lockhart) a s outsiderovským hračičkou A-Plusem (Austin Rogers), aby případ vyřešili, je z tohoto rodinná zábava nové generace a bláznivě zmatené komické “panda-monium”. Jste připraveni se smát? Tááááák jo, Ace - Ace Jr. - se ujímá případu. (oficiální text distributora)

fray odpad!

Tlustej syn Ventury, ktery neustale prdi a rika jeden blbejsi kec za druhym...myslim ze vic psat nemusim...hodnoceni je opravdu zaslouzeny. ()

Dado odpad!

Vyslovene nenávidím filmy, ktoré sa snažia vyžmýkať zo zvučnejšieho mena svojho predchodcu každý cent a pritom divákovi neponúknu nič, čo by sa nedalo označiť slovom trapas. (5%) ()

DivX odpad!

Kdybych se objevil na opuštěném ostrově a měl s sebou jen tenhle film, přehrávač DVD s televizí a někdo mi řekl, že když se na tenhle ODPAD podívám tak mě zachrání, s hrdostí bych zlomil napůl toto DVD a střepem bych si říznul žílu. 0% (DĚJ odpad VTIP * HERCI odpad) ()

Struhy odpad!

Všichni by zasloužili pár facek - tvůrci filmu a ti, co na to dali peníze. I já, že se na to díval. Ubohost! ()

anli odpad!

Rádoby pokračování(ale spíš parazitování)slavného předchůdce,bohužel bez špetky příběhu,vtipu a čehokoliv jiného.Absolutně nechápu,co tenhle film má divákovi říct.Zřejmě chtěl jen těžit ze slavného jménu.Nu,tak je vidět,že tohle nestačí a opravdu to nemůže zaujmout ani malé děti.Je to z kategorie"hovadina na entou o ničem".Jasná a čistá nula,sbohem a šáteček!!! ()

Brain-D

Režisér to není nejhorší, ale točí převážně pěkné sračky. Ale úplně na odpad není, i když to pošpiňuje jméno Ace Venturovi s Jimem Carrym...párkrát jsem se i zasmál :) ()

coscarelli odpad!

Rakovinotvorna nevtipna a priam dovolim si tvrdit trapna fraška´, snaziaca sa skoro scenarom miast moje citlive bunky,ale nedam si sliapat po hlave. Snaha o hviezdu zlyhava vo vsetkych kategoriaćh, smyka sa, pada a pada. Som poriadkumilovny , preto vypukleho Acea hadzem do smeti, za to ze som trpel nielen ja, ale aj zvierata tam hrajuce. Verim ze si o tom myslia svoje. ()

iXtr3m3 odpad!

Ty vole a toto malo byť čo? Nepozerateľné po piatich minútach a aj tak som predpokladám vytvoril svetový rekord v odolnosti totálnej debilite na filmovom páse... ()

borec999 odpad!

Tak ako nemal vznikať Blbý a blbší za mlada, tak nemal vzniknúť ani Ace Ventura Junior. Katastrofálny film a urážka pôvodných 2 filmov s Jimom Carreym. 0% ()

Holina

Tak je to film pro děti se zvířátkama a tak. Jasně napasení produkce na dobrém jménu, ale takovejch filmů je a nikdo na ně neplive... ()