“Pokusím se být normální,” slibuje dvanáctiletý Ace Ventura, Jr. To by bylo v pořádku, kdyby být normální pro něj neznamenalo hledat ztracené voříšky, unesené kočičky a zmizelé krokodýly a na každém kroku přitom vytvářet neuvěřitelný chaos. Jaký otec, takový syn - být zvířecím detektivem má Ace prostě v povaze! A když je ze ZOO ukradeno pandí mládě a jeho matka je podezřelou číslo jedna, náš malý hrdina vyráží do akce, aby očistil rodinné jméno. Když se Ace Ventura, Jr. (Josh Flitter - Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu a Kněz je poděs) spojí s odvážnou sousedovic Laurou (Emma Lockhart) a s outsiderovským hračičkou A-Plusem (Austin Rogers), aby případ vyřešili, je z tohoto rodinná zábava nové generace a bláznivě zmatené komické “panda-monium”. Jste připraveni se smát? Tááááák jo, Ace - Ace Jr. - se ujímá případu. (oficiální text distributora)

Katsuragi odpad!

Myslím si, že navazovat na celkem úspěšné 2 filmy tímto byl asi nejhorší věc co mohli udělat. Jim Carrey který hrál v předchozích filmech prostě nasadil laťku příliš vysoko a tohle prostě nemá šanci konkurovat. Snad mohu doporučit pro rodiny s dětmi. ()

filipes.lu

Asi jsem magor, ale já se prostě bavil. Scéna s kráděží pandy mě rozesmála i nahlas. Je to přesně ten typ filmu, ke kterýmu když přistoupíte k jako trapárně, tak se vám toho taky dostane. Do kina bych na to skutečně nešel, ale na večer s pivem v ruce a s kámošema okolo to není úplně k zahození. ("Máš na to 78 hodin!" "Super, tak to mám tři týdny.">>>Jak mně to připomělo má léta o hodiny matematiky =) ) ()

Psycho.R odpad!

Tuhle trapárnu jsem viděl jen z nutnosti, že jsem byl tak unavenej, že jsem nedosáhl na ovladač. Nechápu, jak někdo mohl z Jimovské dvojice crazy filmů vytvořit takovou odpornost. Film pro děti. Nikdy, NIKDY neparazitujte na slavné postavě! ()

Likan7 odpad!

Koho někdy napadlo investovat do týhle hovadiny byť jen pár dolarů? To není režisérovi trapně, když to točí? Někdo by ho měl nakopat do pr*ele, protože tohle se fakt nedá. V životě jsem dal už fůru odpadů, ale tahle zrůdnost je na mým pomyslném žebříčku velmi vysoko, dost možná vůbec nejvíc. Ten usmrkanec je nesnesitelnej od první minuty, scénář je sra*ka, herci by měli dostat pokutu, že sem šli a všichni, co na tom filmu pracovali, by měli veřejně vystoupit a všem se omluvit. ()

dj_kure odpad!

Odpad kterej jsem dal tomuhle filmu se rovná přesně 38,6 tunám sraček! Ani si nedokážu vybavit jestli jsem se vůbec někdy cítil tak trapně u televize. Hnus hnusů a největší zbytečnost co jsem kdy viděl ()

Peter-1307 odpad!

Už Ace Ventura bol skoro trapas, ale toto... junior dokázal ešte viac. Alebo to mala byť "paródia" na seniora? Nedopozeral som ho, a ani ma nezaujíma ako to dopadlo. ()

Korbelka odpad!

Na dokoukání jsem neměla žaludek, ale i 45min považuji za nadlidský výkon. Je to tupé, trapné a nechutné. Jeden z nejhorších filmů, které jsem zkoušela shlédnout. ()

rafix

Je to průměrné ale někdy zábavné. Filmy s Jimem Carreym byly lepší o originálnější a zábavnější. ()

deluxxx odpad!

Je to tak trápne a dementné, že to nebavilo ani môjho desaťročného brata a ja som to dopozeral len so sebazaprením. Ozajstná urážka dobrého vkusu. Starému dobrému Aceovi Venturovi tento grc nesiaha ani po necht na malíčku pravej nohy. ()