“Pokusím se být normální,” slibuje dvanáctiletý Ace Ventura, Jr. To by bylo v pořádku, kdyby být normální pro něj neznamenalo hledat ztracené voříšky, unesené kočičky a zmizelé krokodýly a na každém kroku přitom vytvářet neuvěřitelný chaos. Jaký otec, takový syn - být zvířecím detektivem má Ace prostě v povaze! A když je ze ZOO ukradeno pandí mládě a jeho matka je podezřelou číslo jedna, náš malý hrdina vyráží do akce, aby očistil rodinné jméno. Když se Ace Ventura, Jr. (Josh Flitter - Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu a Kněz je poděs) spojí s odvážnou sousedovic Laurou (Emma Lockhart) a s outsiderovským hračičkou A-Plusem (Austin Rogers), aby případ vyřešili, je z tohoto rodinná zábava nové generace a bláznivě zmatené komické “panda-monium”. Jste připraveni se smát? Tááááák jo, Ace - Ace Jr. - se ujímá případu. (oficiální text distributora)

Paity odpad!

Klasického Zvířecího detektiva mám rád, pobavím se lehce podprůměrnou komedií a fajn. To co ale tvůrci udělali s Acem je neskutečné. Nesympatický a tlustý a zdá se že i líný parchant se snaží hrát na detektiva.... lidi netrapte tímhle vůbec své televizory. ()

Lefty86 odpad!

Rozhodne nesouhlasim ze dvojka byla moc, podle me byla dvojka mozna lespi nez prvni dil. Ale souhlasim ze tohle byla blbost, chteli vytezit jeste z popularity prvnich dilu a jmena Ace Ventura, mozna i vydelali ale na film se temer neda divat ,herecke vykony strasne a dialogy jakbysmet ()

kill-tec odpad!

"Stůj, jen pro zvané" - "On je můj kluk" - "Co? Prohrála si sázku?" ..to bylo vtipný, ale ani na jednu hvězdičku to nestačí. ()

zdenur odpad!

Člověk, kterého napadlo tohle pokračování, nemůže být normální. Toto je výsměch. K zavalitému juniorovi s chraplavým hlasem jsem pociťoval po celou dobu neskutečný odpor. Po téhle sračce nebude můj monitor už nikdy čistý jako dřív. Zničit! Zakopat! ()

Kratoc odpad!

Shlédnout něco takového se dá přinejlepší vůli maximálně 1x za 10 let :) Já si svůj díl za tuto dekádu už vybral a doufám, že nepřijde nic horšího. Toho parchanta v první roli bych umlátil nějakou plyšovou zvířecí hračkou. Nic jiného si nezaslouží. ()

lardko

Minulé díli Ace Ventury byli dost dobrý , ale tohle pokračování mě přišlo dost divně trapný. Někdy jsem se u nějaký scény zasmál , ale jinak v celku dost blbej film !!!! ()

Pidzey odpad!

Ještě že Jim Carrey není po smrti, jinak by se otáčel a řval v hrobě, vylezl by z něj jako zombivec a došoural se zakousnou, ne roztrhat na kusy kretény co zhanobili jeho dost možná nejlepší film. Tragickej a nesympatickej hlavní tlusťoch je jen schnilé jablko na vršku hnusné šlichty. Jeden z filmů který je třeba vidět aby mohli být doceněni ty opravdu dobré. ()

CiPR

Tak nevím, jestli je to vtip, nebo další pokračování legendární série : Ace Ventura. Je mi to úpřimně líto, na tento film jsem se jako fanoušek Ace Ventury těšil a nyní cítím více než jen smutek a zklamání. Tento film se ani zdaleka nepřibližuje tomu "ejsovi", kterého jsme měli možnost vidět v předešlích filmech, kde ho zahrál úžasný Jim Carrey. Celý film je nudný, až na pár vtipných scén, kterých je filmu strašně málo, Je to smůla, že musím dát tak dobrému jménu tak malé hodnocení. 15%. ()

J. T. Kirk odpad!

Tohle a Ace Ventura ?? Tomuhle chybí všechno to co znamená Ace Ventura (Jim Carrey, zábava a alespoň trochu schopní herci). Opravdu nedoporučuju! ()

Lyžař

Filmek založený na událostech a příbězích klasického a hlavně originálního Ace Ventury s Jimem Carreym byl pro mě rozporuplnou záležitostí. Na jednu stranu je to až pouhá parodie na původní film, klasické gagy chybí, na stranu druhou je i zde spousta vtipných scén. Sice je vše točené tak trochu staromódně, ale když od snímku moc nečekáte, chvilkami se během téhle klasické rodinné komedie usmějete. Dvě hvězdy jsem doslova daroval, ale myslím, že menším dětem se bude novodobý Ace líbit. ()

Olík

Heuréka, už tomu asi konečně rozumím - to má být potomek specialisty na pátrání po ztracených zvířatech Ace Ventury (ve filmu zmiňovaný jako tragicky zahynulý)!?. To, že Josh Flitter (neúspěšně se pokoušící o komické herectví) vypadá spíš jako dílo mršky spermie Jacka Blacka než syn Jima Carreyho by nebyl zase takový problém, jako fakt že film je totální hovadina až se scénáristy zabitý Ace senior musí obracet v hrobě. Dva vzkazy - netočte trapná pokračování úspěšných komedii a ty Ace Venturo, odpočívej v pokoji. ()