Obsahy(1)
Zpívánky jsou u nás doposud jedním z nejstarších a nejvděčnějších pořadů na obrazovce České televize. Je to zpěvník tradičních lidových písniček a říkanek. (Rodriguez)
Účinkují
Jana Paulová
Československo
Nejlepší filmy:
S Pydlou v zádech (1985) (divadelní záznam)
Smrt krásných srnců (1986)
Smutek sluší Elektře (1991) (divadelní záznam)
Martin Stropnický
Československo
Nejlepší filmy:
Krvavá svatba (1987) (divadelní záznam)
Mapa zámořských objevů (1978) (TV film)
P.F. 77 (2003) (TV film)
Taťjana Medvecká
Československo
Nejlepší filmy:
Naši furianti (1983) (divadelní záznam)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jako bychom se ani neznali (1982) (divadelní záznam)
Světlana Nálepková
Československo
Nejlepší filmy:
Povídka malostranská (1981) (TV film)
Zastřený barevný svět (1979) (TV film)
Hodinář (1988) (TV film)
Rudolf Hrušínský ml.
Československo
Nejlepší filmy:
Obecná škola (1991)
Vesničko má středisková (1985)
Hráči (1983) (divadelní záznam)
Rudolf Hrušínský
Československo
Nejlepší filmy:
Vyšší princip (1960)
Obecná škola (1991)
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Rudolf Hrušínský nejml.
Československo
Nejlepší filmy:
Vesničko má středisková (1985)
Touha (2011) (divadelní záznam)
Krvavý román (1993)
Jan Faltýnek
Československo
Nejlepší filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (TV film)
S tebou mě baví svět (1982)
Naděje (1963)
Jožka Šmukař
Československo
Nejlepší filmy:
Svatba na bitevním poli (2008)
Únos Moravanky (1982)
Vlastimil Kaňka
Česko
Nejlepší filmy:
Setkání s hvězdou (2011) (seriál)
Pepa (2018)
Modrý tygr (2012)
František Filipovský
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Hamlet (1986) (divadelní záznam)
Lišák Pseudolus (1960) (TV film)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Monika Žáková
Československo
Nejlepší filmy:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Tichá bolest (1990)
Krvavá svatba (1987) (divadelní záznam)
Mojmír Maděrič
Československo
Nejlepší filmy:
Dívčí válka (1991) (divadelní záznam)
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Zločin v Polné (2016) (TV film)
Michal Nesvadba
Československo
Nejlepší filmy:
Panelstory aneb Jak se rodí sídliště (1979)
Korunní princ (2015) (TV film)
Prodavač humoru (1984)
Václav Upír Krejčí
Československo
Nejlepší filmy:
S čerty nejsou žerty (1984)
Příběh rytíře (2001)
Hun shen shi dan (1998)
Václav Postránecký
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Hamlet (1986) (divadelní záznam)
Naši furianti (1983) (divadelní záznam)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Miroslav Táborský
Československo
Nejlepší filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (divadelní záznam)
Soudné sestry (2007) (divadelní záznam)
Kolja (1996)
Dáda Patrasová
Československo
Nejlepší filmy:
Vrchní, prchni! (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Čertův švagr (1984) (TV film)
Pavel Zatloukal
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Stavrogin je ďábel (2005) (divadelní záznam)
Koncert V... (1990) (divadelní záznam)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (divadelní záznam)
Pavel Rímský
Československo
Nejlepší filmy:
Periferie (2017) (divadelní záznam)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Krvavá svatba (1987) (divadelní záznam)