Dokonalý svět

• Slovensko Dokonalý svet

Epizody(16)

Děj seriálu Dokonalý svět se odehrává v redakci módního časopisu Grace. Jeho hrdinky a hrdinové žijí život stejně nablýskaný, jako jsou obálky časopisu, pro který pracují.
Tak jako se různí jejich věk a postavení, liší se i problémy, které je trápí. Ambiciózní a sebevědomá módní ředitelka časopisu Michelle (Jitka Čvančarová) se v soukromí mění v oddanou milenku, která nikdy nepřestává doufat, že bude jednou povýšena na post manželky. “Moje postava profesionální módní redaktorky nebude v tom seriálu úplně kladná. Popravdě řečeno, bude to nepříjemná ženská na první dobrou. Nakonec se ale snad ukáže, že má dobrý lidský charakter,“ sdělila Jitka Čvančarová. “Netajíme se tím, že Dokonalý svět bude tak trochu Ďábel nosí Pradu po česku, nebo možná tak trošku Sex ve městě”.
Šéfredaktorka Andrea (Tereza Brodská) se naopak všemožně snaží skloubit manžela, děti a zaměstnání.
Zralá redaktorka Alžběta (Jana Hlaváčová), pro kterou je Grace vším, se snaží všemožně zachránit starý svět před novými pořádky.
Ředitel časopisu David v podání Saši Rašilova je snob, který má přehled, rád se poslouchá a moc dobře ví, že se líbí ženám.
V módní redakci nemůže rozhodně chybět talentovaný stylista Oscar, v jehož mužském těle sídlí ženská duše – citlivá a zranitelná. (TV Nova)

Nugat

Veliké plus tohoto seriálu je, že je to jediný seriál, kde je Jitka Č. velice vkusně oblečená a má upravený účes. ()

Teachman

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 3/10. ()

tchempi

Když se seroš z prostředí módy, návrhářů, oděvních značek atd. líbí hetero chlapovi 50+ (který o zmíněném neví ani zbla), tak je to pro tvůrce pochvala. Je to vtipné a velmi kvalitně natočené. Prostě si všechno sedlo. A odpad tomu může dát jen uhrovitý zoufalec, který nejenže v životě nedostane modelku, ale z oblasti módního časopisu nedostane ani uklízečku nebo toaletářku. ()

h.madlenka

Zajímá mě, jestli se Nova bude schopná vyrovnat americkým seriálům z podobného prostředí... Velká očekávání nemám, ale určitě se podívám aspoň na pilot. | Po 1. epizodě: Mně se to líbilo. Čekala jsem spíš podprůměrný novácký seriál, ale zatím je to příjemné překvapení. Úvodní epizoda se neobešla bez klišé, ale líbí se mi, jak je vykreslený redakční život - protože sama čtu módní časopisy, určitě mě zajímá, jak to vypadá uvnitř. | Po 2. epizodě: Neskutečně trapné. To vážně nebyl dobrý tah, zabít asi tak jedinou jakž takž sympatickou postavu. Ubírám jednu hvězdičku... Zkusím ještě 3. díl. Doufám, že se nedostanu až na odpad. ()

Peršanka

Po dvou dílech za tři. Jo a Norrisová- jako by z oka vypadla jedné mé kolegyni. Akorát že ta to nehraje, fakt je tak pitomá. ...Po dalších pokračováních zvyšuji ze tří na pět. ()

0linA

Po 1. dílu to byl jasný odpad, ale ten 2. mne příjemně překvapil, ano furt je to těžký podprůměr, ale měl jsem z toho minimálně 40% zážitek. Hlavně se mi líbí J. Kukura. Ač jsem to nečekal, tak seriál stále sleduju a zatím bez újmy na zdraví. Je to sice shit, ale když to porovnám s VKV, RP a Ordinací, tak dávám 2* EDIT: Seriál skončit a já musím přiznat, že jsem viděl všechny díly. A líbily se mi. Navíc jsem rád, že to není žádná 1000 dílová sága vo hovně. Tímto uděluji konečné 3* ()

mamarw

Herecké obsazení mě přilákalo na to zhlédnout seriál, ale velice mě to zklamalo. Něják mě ten scénař neoslovil. Asi už těch seriálů je u nás dost a další a další jsou horší a horší. ()

lapatata

Žádný zázrak to není, ale po všech těch ordinacích, nemocnicích a zámožných rodinných dysnastiích je to docela osvěžující a při nejmenším místy docela vtipné. Samozřejmě že to má i své propastné chyby, hlavně v dialozích, ale v oblasti českého seriálu to podle mě neklesá pod průměr. ()

ewerell

Není to tak zlé, jak to na první pohled vypadá. Nemůžu tomu dát odpad, protože to by pak Růžovka nebo Redakce musely mít 5 odpadů. Norisová tu blbku "zo Seredě" hraje výborně (nemluví ona nějakou bratislavštinou?), líbí se mi i Kukura v roli hulvátského nadšéfa. Tak trochu mi jen vadí Hlaváčová, nějak mi nepasuje ten její hodný tetičkovský kukuč do té džungle. ()

ppprevit

Nemůžu si pomoct, ale zdejší odpadové hodnocení mě dost překvapilo. Není to žádný zázrak, scénář často pokulhává, místy je to dost trapné, ale místy docela vtipné. Dobře to vypadá, a že je to povrchní? Je, no. Od Novy nikdo nečeká, že bude aspirovat na seriál, který nadchne jen členy Mensy. Ale na odpad to není. Vždyť je to snad jediný český seriál z poslední doby, který si umí udělat srandu sám ze sebe. Duch mrtvého stylisty? Pindulína Pazderková? Pokud tohle není nadsázka, tak nevím. Tři hvězdy, a za tím si stojím. ()

stylR

Naprostý souhlas s uživatelem "movie". Pět stárů dávám mimo jiné nejen jako kompenzaci filmovým snobům na čsfd, ale také za příjemné herce, nadhled, celkovou uvolněnost a velmi kvalitní střih/kameru/režii. Nově se po Kriminálce Anděl povedl další velmi hezký kousek, jen tak dál... ()

ajlonka

Koukám, že na hodnocení se projevuje, kdo je ženská a kdo je chlap :-D ... Já jsem ženská, a proto jsem z tohodle seriálu byla nadšená! Zamilovala jsem se do postavy Michell Jitky Čvančarové, byla prostě neodolatelná! ()

terinka79

Dokonalý svět - Už z ukázek jsem se na serál těšila. Dokonalý svět představil něco úplně nového a kvalitního. Ani jsem nedoufala, že po propadácích jako Ulice a Ordinace v růžové zahradě, se něco takového v ČR vůbec povede. Seriál byl něco jako obnova rozkouskovaného filmu Ďábel nosí Pradu s Meryl Streep, ikdyž s trochu jiným dějem. Mírně mne mrzelo, že serál skončil tak brzo. Ačkoliv jak nad tím tak přemýšlím, jsem ráda, mohlo by se totiž stát, že kvantita přebije kvalitu ! ()

Loganberry

Ve srovnání se všemi těmi ulicemi, ordinacemi, vztahy a jánevímčímještě tento počin značně vybočuje. Prvních pár dílů. Ke konci jde kvalita rapidně dolů, ale i tak je pořád kvalita vcelku snesitelná. Bavilo, Čvančarová je jakožto luxusní mrcha naprosto nepřekonatelná. ()

BabyMilena

Pro mě tady velmi, velmi nedoceněný počin. Jasně, že je to seriál pro ženy a nic extra náročného na dívání, ale co byste chtěli v poměrech českého "seriálového nebe". V porovnání s Ordinacemi a Pojišťovnami tohle mělo myšlenku, dobré dialogy, scénář a styl. A v žádném případě se nejednalo jen o bohapusté tlachání o botech, kabelkách a chlapech, jak by to mohlo na první pohled vypadat. První díl mě teda nejprv taky nezaujal, možná ani druhý, ale po čase jsem slhédla celou sérii na netu hned dvakrát a některé myšlenky se mi vysloveně zažraly pod kůži. Nemůžu si vzpomenout na žádný český seriál, se kterým bych mohla Dokonalý svět kvalitou srovnat. Takže taky dávám pět, abych to vytáhla. ()

LadyAjva

Když začali vysílat upoutávky k tomuto seriálu, nemohla jsem se dočkat...Svět módních značek, přehlídek, focení, modelingu a hlavně svět časopisu...Prvních pár dílů bylo dokonalých, poté, co se tvůrci rozhodli vrátit na žádost fanynek zpět Vojtu Dyka jako ducha, klepala jsem si na čelo. Přesto jsem se dívala pravidelně a to díky jediné postavě - Michelle. Čvančarka je dokonalá, věřila jsem jí každé slovo a scéna, kdy háže po utíkajícím chlapci svůj střevíček, aby uchránila nově koupenou kabelku, je naprosto úchvatná...Možná je to tím, že mi přípomíná mě samotnou...Taky bych z fleku najela na rohlíkovou dietu, jen abych si mohla koupit cestovní tašku od Louise Vuittona...=) ()

camomilla

Kdyz se na Dokonaly svet budete divat trosku s nadhledem s jakym byl zamerne natocen (tedy alespon doufam!), tak si pri nem prijemne odpocinete. Myslim, ze tenhle mix Zoufalek a Sexu ve meste "po cesku" je porad lepsi, nez ruzne Ordinace a Pouta. Co mi ale opravdu moc na serialu vadilo, byly okate kulisy. ()