Dokonalý svět

• Slovensko Dokonalý svet

Epizody(16)

Děj seriálu Dokonalý svět se odehrává v redakci módního časopisu Grace. Jeho hrdinky a hrdinové žijí život stejně nablýskaný, jako jsou obálky časopisu, pro který pracují.
Tak jako se různí jejich věk a postavení, liší se i problémy, které je trápí. Ambiciózní a sebevědomá módní ředitelka časopisu Michelle (Jitka Čvančarová) se v soukromí mění v oddanou milenku, která nikdy nepřestává doufat, že bude jednou povýšena na post manželky. “Moje postava profesionální módní redaktorky nebude v tom seriálu úplně kladná. Popravdě řečeno, bude to nepříjemná ženská na první dobrou. Nakonec se ale snad ukáže, že má dobrý lidský charakter,“ sdělila Jitka Čvančarová. “Netajíme se tím, že Dokonalý svět bude tak trochu Ďábel nosí Pradu po česku, nebo možná tak trošku Sex ve městě”.
Šéfredaktorka Andrea (Tereza Brodská) se naopak všemožně snaží skloubit manžela, děti a zaměstnání.
Zralá redaktorka Alžběta (Jana Hlaváčová), pro kterou je Grace vším, se snaží všemožně zachránit starý svět před novými pořádky.
Ředitel časopisu David v podání Saši Rašilova je snob, který má přehled, rád se poslouchá a moc dobře ví, že se líbí ženám.
V módní redakci nemůže rozhodně chybět talentovaný stylista Oscar, v jehož mužském těle sídlí ženská duše – citlivá a zranitelná. (TV Nova)

greetchen

Nebudu tenhle seriál hodnotit jako odpad jen proto, že ho vysílá TV Nova. Co od její vlastní produkce vlastně čekají ti, co seriál bez shlédnutí jediného dílu sepsou? Já očekávala další seriál ve stylu Ordinace atd., u kterého se dá vařit, žehlit a podobně. Má očekávání v tomto ohledu naprosto splnil a možná i trochu překonal. Má to vtip, nechybí promyšlené hlášky a díky tomu, že autorka skutečně v módním časopise pracovala, není to jen 50 minut nesmyslů. A díky plejádě zajímavých herců a docela dobře napsaných postav to má na Novu fakt překvapivě dobrou úroveň. ()

Corey odpad!

to lesumir: Co chceme??? Seriály, které nejsou od sebe navzájem přes kopírák...Norisová je opravdu otřesná...Čvančarová to snad jako jediná drží...ale jinak je to děs....hodil by se inteligentní seriál, ne tahle stupidita... ()

KR4T4S odpad!

Normálně hodnotím seriál min. v polovině série, ale tohle se prostě nedá. Během 40 minut jsem dokázal předpovědět, co se v asi ve třech minipříbězích/liniích stane. Klišé se střídá s karikaturníma (?) postavama, několik herců neskutečně přehrává, nebo hrají svou klasiku, ten zbytek zase hrát moc neumí. Tím, že hodím několik herců do rádoby moderně a stylově vyzdobených scén v ateliéru, rozhodně moderní seriál a odlišný od ostatních rozhodně nevytvořím. Může si směle stoupnout po bok VKV, Ordinace, Pojišťovny, Letiště,... A originál to rozhodně teda je :-) Sorry. Myslel jsem, že to už tentokrát vyjde, ale bohužel. überodpad ()

Danula13

Nedůvěryhodný a hloupý příběh na pokračování s přehlídkou několika sympatických ženských dekoltů a mnoha nesympatických postav. Slátanina, při které mi bylo úplně jedno kdo je kdo, proti komu a s kým. To už byla záživnější i ta "Redakce". ()

vanderbart odpad!

poznámka - viděl jsem pouze jeden díl a ten hodnotím, možná že to byl nedostačující vzorek a radikálně bych změnil svůj názor zhlédnutím dalších dílů............ i když............ ne určitě ne! hlavně ne další díly ()

skinny

Začátek vypadal celkem slibně ale postupně všemi díly se to vyklubalo v pěknou blbost, dvě hvězdičky za Jitku Čvančarovou, protože jako mrcha byla skvělá. ()

Lukoboss odpad!

Dokonalý svět = nedokonalý seriál. Jako většina jsem se podíval na první díl novýho seriálu s tím, že třeba konečně bude v TV pořad (a vůbec českej seriál), na kterej se dá dívat. Samozřejmě jsem se spletl. Je to debilní, herci a herečky se chovají jako dementi, situace jsou jako vystřižený klišé a celkově je to dost nepovedený. Tady je krásně vidět, na jaké úrovni naši herci jsou, protože, když si přečtete, kdo tam hraje, očekáváte, že to bude za něco stát. Ne, nestojí. Pro prachy si zahrajou v kdejaké sračce. P.S.: Vojta Dyk je tady opravdu za dicka! ()

anura

zima 2010, nechval dne před večerem... podzim 2010, utopická blbost... něco, proti čemuž ve skutečném světě bojujeme a co nakonec vždycky odněkud vyleze. Povrch, konzum a prázdnota. I v hereckých výkonech, bohužel ()

xaver odpad!

Další důkaz o úpadku české televizní seriálové tvorby a nejen seriálové. Naprostá dekadence. Snobské. Důležitá je jenom forma, obsah je nic, zbytečný, obtěžující, překážející. Ubohost ducha je vynášená do nebes na křídlách peněz, falše a podrazů. Budu blejt, vlelebnosti. ()

Zagros

Vcelku fajn seriál, který jsem viděl již poměrně dávno. Nicméně si vybavuji dobré obsazení a několik velmi vtipných scén. Dokonalý svět není rozhodně dokonalý seriál a má spoustu chyb. Nicméně se v té záplavě "seriálů" dnešní doby neutopí a dokáže alespoň plavat na hladině. Jeho jednoduchý a místy naivní děj dokáže několikrát slušně pobavit, možná občas nevědomě, ale to co na tom sejde. Některé postavy jsou vyloženě protivné, ale díky obsazení jsou slušně zahrané a do seriálu jako celku dobře zapadnou. S klidným svědomím dávám dvě hvězdy. ()

miksacka

Docela se to tahlo a byla to nuďárna. Ale to jen do chvíle, co se objevil Saša Rašilov. Svým příchodem dal seriálu úplně nový rozměr. Televizní stanice Nova má podle mého názoru opravdu štěstí, že jim na roli ředitele Saša kývl, protože tím tuhle trapnost bez děje dokázal povznést na úroveń nejlepších seriálů. ()

jablko9

Na tento seriál jsem se dívala z jediného důvodu a to právě kvůli Michelle v podání Jitky Čvančarové, která byla neuvěřitelně vtipná a úžasná. Vždycky jsem se těšila, jakou vtipnou hlášku řekne. =) ()

Paity odpad!

Skoro se chce dát jednu (nebo dvě ;-) hvězdy jen za poprsí Jitky Čvančarové, která si ho neustále systémem push-up vylepšovala. Jinak prázdno. ()

Foxhound#1 odpad!

Co může vzniknout, když si jako téma pro seriál zvolíte odpadové téma módy a produkuje to nova? Ano, ještě větší odpad. No aspoň na ten výstřih Čvančarový se dá koukat, ale bohužel to nestačí, jelikož ona sama hraje totální krávu, o ještě debilnější postavě Dyka ani nemluvě. ()

rostlinka

Ta jedna hvězdička je jen a pouze za Vojtu Dyka. Ale stejně nechápu, jak se tak dobrý herec mohl upsat do něčeho tak strašnýho... ()

The_Second

po prvním dílů bych řekl že kdyby to z 50 minut zkrátily na 20 a udělali z toho něco jako sitcom mohlo by z toho něco bejt.......úprava: je to blbost druhej díl jsem nedokoukal. ()

Haymar odpad!

Je mi líto! Rád bych dal alespoň jednu * ale ptám se: "Za co, proboha?!" Kde nic není, ani smrt nebere a tady vážně není odkud brát! Při sledování pilotního dílu se mi doslova kroutila chodidla v pěsti... Jakékoli další komentáře na adresu českých původních seriálů by bylo jen házením hrachu na zeď achjo!... P.S.: A označit Sašu Rašilova (se vší úctou k němu) za "Oldřicha Nového 21. století" je vážně na facku!! ()

Wishkah odpad!

"Co tohle sakra zase je?" : říkal sem si. když sem koukal na nový seriál ze života. Přiznám se, že už podle námětu sem si to podvědomě zařazoval do sekce jménem Kravina, ale rozhodl sem se že tomu dám šanci. Chyba. Věřte mi. Je obrovská chyba tomuhle dávat šanci. Dostanete to co vždycky u jakéhokoli mýdlového produktu. Plytké postavy, nudná režie, klasické zápletky...prostě jen další seriál pro ženy u žehlícího prkna. Myslím si ale, že to nepřežije. Je to jen další seriálový omyl stejně jako tomu bylo u seriálů Světla pasáže nebo třeba Zázraky života. Udělá se jedna sezona a pak se zapomene ()

Prochy38

Tak jo. Viděl jsem dvě epizody. Přítelkyně to sleduje. Přemýšlím, čeho kdo chtěl docílit tím, že napsal takovou, bez prominutí, ko****nu. Fajn. Samože tam hraje snad to nejhezčí a nejukecanější, co máme teď mezi herečkami do 20let. Tím to ale hasne. Vtipné jsou akorát hlášky od těch zkušenějších herců. A těch není moc.. Moc tomu nerozumím.... Třeba se můj názor změní po dalších epizodách, kterým budu nedobrovolných svědkem... ||||| A to se stalo. Seriál ve skutečnosti není až takové zlo, jak se mi zdálo. Postupem času jsem pochopil, co se nám tento seriál snaží říct. Své sympatie k obsazení jsem projevil už v první části komentáře. Zvedám s úsměvem ze ** na ****. Protože, když to přirovnám k ostatním seriálům, produkce TV NOVA, nemohu vlastně jinak. ()

Mikeowka

Myslím, že si seriál nezaslouží takové množství odpadů. Děj je - pravda - trochu jednodušší a některé postavy bych často nejradši praštila, kdyby to šlo. Zároveň jsem se párkrát přistihla při přemýšlení, občas se objevilo nějaké to "moudro" :). Co mě ale vyloženě baví, jsou exteriéry a interiéry, stejně tak jako pozorování "hadrů" jednotlivých slečen. Je jasné, že spousta lidí tento seriál odsoudí právě na základě výše uvedeného, ale pro mě je to jedinečný ---český--- seriál svého druhu. Obecně však jedinečný není, protože v něm najdeme prvky z Ošklivky Betty (ošklivé káčátko, střelené sekretářky, nepochopený umělec gay), Sexu ve městě (móda, vztahy, trapas na molu), ale i Zoufalých manželek (záhada, vyšetřování, "moudré řeči" velké pani z Grace)... A jestli je "novácký" nebo ne... to už opravdu neřeším. Tak trochu se styďte, pseudointelektuálové! ()