Dokonalý svět

• Slovensko Dokonalý svet

Epizody(16)

Děj seriálu Dokonalý svět se odehrává v redakci módního časopisu Grace. Jeho hrdinky a hrdinové žijí život stejně nablýskaný, jako jsou obálky časopisu, pro který pracují.
Tak jako se různí jejich věk a postavení, liší se i problémy, které je trápí. Ambiciózní a sebevědomá módní ředitelka časopisu Michelle (Jitka Čvančarová) se v soukromí mění v oddanou milenku, která nikdy nepřestává doufat, že bude jednou povýšena na post manželky. “Moje postava profesionální módní redaktorky nebude v tom seriálu úplně kladná. Popravdě řečeno, bude to nepříjemná ženská na první dobrou. Nakonec se ale snad ukáže, že má dobrý lidský charakter,“ sdělila Jitka Čvančarová. “Netajíme se tím, že Dokonalý svět bude tak trochu Ďábel nosí Pradu po česku, nebo možná tak trošku Sex ve městě”.
Šéfredaktorka Andrea (Tereza Brodská) se naopak všemožně snaží skloubit manžela, děti a zaměstnání.
Zralá redaktorka Alžběta (Jana Hlaváčová), pro kterou je Grace vším, se snaží všemožně zachránit starý svět před novými pořádky.
Ředitel časopisu David v podání Saši Rašilova je snob, který má přehled, rád se poslouchá a moc dobře ví, že se líbí ženám.
V módní redakci nemůže rozhodně chybět talentovaný stylista Oscar, v jehož mužském těle sídlí ženská duše – citlivá a zranitelná. (TV Nova)

Luisis

ODPAD označení si tenhle seriál určitě nezaslouží.Sáhněte si všichni do svědomí vy pokrytci!Dle mého velice zdařilý seriál.Líbí se mi prupovídky Jany Hlaváčové jako v Zoufalkách.Je to něco jiného,originálního.Měli by jste být rádi za trochu nového větru zde na České seriálové Sahaře.Norisová hraje rodnou Slovenštinou neskonale vtipně a i Čvančarka je super.Nezbývá než dodat...DOBŘE KARAS !!!! ()

anaon

Toto byl opravdu povedený seriál a na ČSFD se teď krásně projevilo, kdo tu dává odpady jen tak ze zvyku, protože seriál vyprodukovala jistá televize a kdo to opravdu viděl. Je pravda, že první díly byly slabší, ale pak se to slušně rozjelo a některé scény (především ty s Michelle) jsou nezapomenutelné. ()

SiMMaS

Světlá výjimka českých televizních seriálů. Humor mi opravdu přišel vtipný, i nápad byl celkem neotřelý. Sice se jedná o jakési Ďábel nosí Pradu po česku, ale tohle je pro mě prostě moc příjemná změna!:) Škoda, že to tak rychle utnuli... ()

tančísvlky odpad!

Dvadsať minút stačí , s kým tu máme dočinenia . Učinkujúci mi pripadajú ako keby sa vysmievali divákom pri obrazovkách. ()

bakeero odpad!

To se takhle člověk válí v sobotu po kalbě u TV a říká si, že tedy zkusí ten novej seriál, jehož 1. díl zrovna opakujou. A nestačí se divit, myslí si, že ještě nevystřízlivěl. Těžký WTF. ()

matt85

Prosím nehodnoťte odpadem!, jenom protože je to české a hraje tam Zuzana Norisová. Jinak k seriálu: Češi se konečně naučili, co je to over the top a jak s tím zacházet! ()

gemi odpad!

Vydržel jsem se dívat asi pět minut a ke konci už to bylo značně přes sílu. Je třeba dodat cokoli dalšího? ()

Gezi94

Nechápu co máte proti! Na Nově jde konečně atraktivní seriál se slušným hereckým obsazením a zajímavými hláškami(nejvíc perlí Michelle,občas něco přihodí Oskar a dokonce i Politik:)) ()

quixote

janda1986 mi mluví z duše. I já proto dávám 5 stars. DS není určitě dokonalý a kolem 8. dílu mu dochází dech a nápady, ale na naše poměry je dobře napsaný a velmi pečlivě natočený. Je z toho cítit, že autorka prostředí, které líčí, důvěrně zná a dokáže z toho dost vytěžit.. Herecké obsazení vyšlo na sto procent, hlavně Hlaváčová, Hybnerová, Maciuchová jsou naprosto vynikající! Označit to za "odpad" je ale vážně nefér, už pro to kvantum práce a úsilí, které je za tím jasně vidět!!! ()

Dartdevil

České komerční televize produkují příšerné seriály. Většině z nich dávám nekompomisní odpad. Bohužel zde na ČSFD se tento mezi ně zařadil neprávem, protože cestou odpadu jdou uživatelé u seriálů TV N@va tak nějak automaticky. Přitom seriál je vtipný, scénář není uplná tragédie, technická stránka je více než dobrá (architekt a scéna). Oproti klasickým odpadům minimálně o dvě třídy výše, normálně tedy za 3*, ale dávám 4*, abych trošku vykompenzoval ty odpady lidí, kteří viděli tak 5 minut nebo jen upoutávky. ()

Realmond odpad!

Opravdu nevím k čemu je dobrá taková blbost jako je tohle. Arogance, namyšlenost, hloupost či přímo debilita a snobing, to jsou věci který to vystihujou přesně, na to já se odmítám koukat. ()

for-com

po pilotu to bylo zrálé na odpad, ale nakonec se z toho vyklubal celkem koukatelný pohodový seriál.. ve srovnání s tím, co produkují komerční televize na našem území jednoznačně nadprůměr, většinou jsem se slušně bavila:) ()

simadra1

Podle mne dokonalá odpočinkovka s vtipem, vhodná pro ženské, které mají rády hadříky a kabelky. Proč ne? K žehlení ideální :o) ()

Adrai odpad!

Normálně bych po 1. díle seriál nehodnotil - ale já už se "bohužel a naštěstí" na další dívat nebudu (nechci). Co to jako má být? I moje mamka která seriály může šla při reklamě raději spát ... ()

Alojs

Je jaksi módní kritizovat vše, co vzejde z líhně TV NOVA... Je jaksi módní hodnotit po prvním díle... Navzdory tomu, že obvykle zastávám opačný názor, tentokrát musím plynout s proudem. Dokonalý svět se možná pyšní fajnovým vizuálem a schopnými herci, ale to je asi tak vše. Mizerný scénář, trapné postavy, profláklý guláš vztahů a úvodní pilot, který je - a proč to neříci na plnou hubu - úplně o h*vně. Já vím, je to seriál pro ženské... Ale má být tato nálepka nějakým alibi? To už my Češi neumíme natočit normální český seriál, který se nesnaží být tak děsně americky cool? Kdy už to ti papaláši v kožených křeslech pochopí, že TO neumíme a pravděpodobně nikdy umět nebudeme. ()

Astrebleue

Neni to nic, čim by se dalo chlubit, to ne. Ale jak to tak vypadá, začíná se mi to líbit. Nevim proč a je mi z toho trochu trapně, ale je to tak. Asi to dělá pozadí seriálu a vizuální stránka, hezky se na to dívá, to je fakt. a svý dělá Čvančarová, kterou mám ráda, protože i přes svou plnoštíhlou postavu je trés chic! ()