Tučňáci odletěli do Monte Carla, aby zde vydělali peníze na návrat do New Yorku. Alex a přátelé však tuší, že už se pro ně nechtějí vrátit a tak se za nimi vydají. Najdou je v kasinu, ale bohužel se jim na stopu dostane kapitánka DuBoisová z oddělení pro odchyt zvířat. Je odchytem úplně posedlá, dá se říci, že tomu zasvětila svůj život. Na zdi jí visí mnoho trofejí, jen lva ještě nemá a tak se se vší vervou vydá na jeho lov. Alex s partou před ní prchají a zachrání je zvířata z cirkusového vlaku, která je schovají protože jim Alex namluví, že jsou také od cirkusu a cirkusáci si musí pomáhat. A tak se alespoň pro tuto chvíli zbaví DuBoisové. Cirkus je na cestě do Říma a později do Londýna, kde se mají setkat s americkým promotérem, který jim, pokud se mu budou líbit, zařídí americkou tour. Alex to vidí jako šanci dostat se zpět do New Yorku a tak se rozhodnou tento cirkus koupit. Majitelé jim cirkus velmi rádi prodají a dobře vědí proč. V Římě se představení totiž vůbec nepovede, dalo by se říci, že se jedná o naprostý propadák. Dojde to tak daleko, že musí utéct před rozčilenými diváky, kteří chtějí vrátit vstupné. Lachtan Stefano prozradí Alexovi, že tygr Vitalij byl kdysi jejich největší hvězdou. Dokázal proskočit i malinkou hořící obručí. Jednoho dne však na něm vzplála srst a od té doby už toto číslo nepředvádí, je podrážděný, zklamaný a otrávený životem a cirkus pomalu upadá. Z jeho bývalé slávy už nezbylo nic. Alexovi je jasné, že s tímto cirkusem musí nejdřív něco udělat než ho představí americkému promotérovi, jinak se domů nedostanou. A tak začnou trénovat. Trénovat však musí i Alex a jeho přátelé protože již dříve lhali o tom, že jsou cirkusáci se skvělými čísly. Teď nastala doba, kdy by měli tato čísla naučit své nové přátele. Kupodivu se jim to docela daří a vypadá to, že v Londýně by mohli mít velký úspěch. Jen je ještě potřeba přesvědčit Vitalije, který chce cirkus opustit, že by se měl vrátit ke svému starému číslu... (TV Prima)

Gore

Je vidět, že Madagaskar se snaží ždímat peníze za každou cenu a spoléhá při tom jen a pouze na zažitou značku. Tentokrát se totálně vykašlal na příběh, na logiku, fyzikální zákony, no prostě na všechno a naservíroval nám nonstop barevnou jízdu, která je tak pro tříletý děti, které ještě nemají pořádně rozum. Hodinu a půl jsem jen nevěřícně kroutil hlavou a nebylo to rozhodně tím, že jsem na to koukal v půl čtvrtý ráno. ()

Anakinekcz

Již asi stárnu, jinak nevím proč mi tento film připadal místy až k smrti nudný. Čtveřice zvířat pronásledovaných německým robocopem v podobě nepřemožitelné lapačky divé zvěře… Nuda, nuda a zase nuda, hlavní dějová linie se vleče již od prvního dílu a konec zdá se stále v nedohlednu, avšak nakonec se přeci jen dočkáme tolik vytouženého happyendu . Král Jeliman bohužel také sklouzává do stereotypu, a tak od něj nečekejme žádná zázraky…sice nezklame, ale ani nijak zvlášť nepotěší. Pod blábolem o tom že se někomu zdá film barevnější si umím představit snad jen to že ostatní uživatelé měli na mysli to že je zde použita větší barevná škála, protože jinak mi přijde, že se zde nic nového či dokonce lepšího neobjevuje a tvůrci Madagaskaru se drží zajetých kolejí. ()

sedlo03

Vtipné, ale to je tak vše, ty klišé mě zrovna moc nebavili, ale těžko mohli tvůrci vymyslet něco nového. Možná lehký nadprůměr ... ()

JK-Stinger

Přijemné a osvěžující cirkusové křepčení zvířátek z Madagascaru. Vhodně zvolené téma, vtipné kousky a vizuelní pohlazení. Velká spokojenost a jeden z těch lepších animáků, kterých je dnes už víc, než je zdrávo. ()

Illy

Zamilovaný Jeliman do medvědice Míši. Jeden z mnoha luxusních momentů této opravdu vtipné grotesky. ()

Dejvi21

Fyzikální zákony tu dostávají brutálně na frak, jde sice o pohádku, jasně, ale proskakování klíčovou dirkou je na mě trošku moc, Jelimán a ta ohavná medvědíce je další z řady nesmyslných kroků, navíc ten konec ve stylu hoďme za hlavu vše, o co jsme celé 3 filmy usilovali, mě taky příliš nenadchl. Druhý díl je v rámci trilogie díky tomuhle úplně zbytečný a vůbec celý nápad s cirkusem se mi zdá krapet mimo. Má to vtipné momenty, výbornou hudbu, pár báječných scén (představení v Londýně), záporačka je dobrá, ačkoliv ta její animace je příšerná, ale jinak je to dost průměr mezi animáky. Ani ti tučňáci už nejsou to co bývali. Dětem se to bude líbit, páč tolik barev a písniček nezažijí ani v rauši, ale pro starší diváky jako předchozí dva díly to není. ()

andio

Už mi ty samý animáky dokola začínají lézt krkem. Navíc tenhle díl byl prostě divnej a postava francouzské policistky mě úspěšně štvala po celý film. 5/10 ()

majo_svk

Vzniká veľa animovaných (ale aj hraných) filmov, ktoré ťažia len z úspešných predchodcov. Madagaskar 3 je svetlou výnimkou. Častým problémom pokračovaní býva, že kvalita s rastúcim poradovým číslom klesá. Už to nie sú také kreatívne, originálne a zábavné animované filmy, ako tie, ktoré sme videli prvý krát. Madagaskar 3 je zábavným animákom plným emotívnych, vtipných a hláškujúcich momentov. Animácia je len priemerná a príbeh je tlačený do úzadia. No lietajúci tučniaci sú vždy suproví, vtipní a hláškujúci. Partia zvierat je fajn a stará pani policajtka je zábavná i trápna zároveň. Madagaskar je naozaj zábavný, no skôr na jedno pozretie. Platí jedno: „prvotný nápad býva zväčša najoriginálnejší, najkreatívnejší a najzábavnejší, preto netreba experimentovať donekonečna. Mohlo by sa totiž stať, že to dopadne ako Lovecká sezóna 3, ktorá bola naozaj otrasná a nudná. Pokračovania bývajú obsahovo suché, často založené len na marketingu a na to si treba dávať pozor. ()

waits

Vcelku snesitelné figurky z prvního Madagaskaru mě v téhle trojce dost lezly na nervy, cirkus (s výjimkou Cirque de Soleil) vyloženě nerad a rychlé poskakování, běhání a hlavně hlasité pokřiíkování v animacích mi leží v žaludku už leta...Ale držel jsem se, na jednu jsem nespad ()

Hepy13

Lemuři a tučňáci zaměstnávali moji bránici už dvakrát, a do třetice se k nim ještě přidal tygr Vitalij a medvědice Soňa. Tato dvojice už na mě byla opravdu moc :D Super český dabing i zvolené skladby k vybraným scénám. Takto jsem se u animaku už dlouho nepobavil. Cirkus Afro jede... chci další díl, a to co nejdřív. ()

Lilloos

Kýčovitá a trapná hovadina, o které se nesluší ani říct, že je infantilní, protože by to byla urážka dětí. Nechápala jsem, když se před rokem a něco všichni dusili smíchy nad potečkovanou zebrou v paruce, opakující pořád dokola tři slova: afro, cirkus, puntíky. A nechápu doteď. Proč se z příjemného animáku s humorem pro celou rodinu a postavami, které měly patřičné charaktery, stala přehlídka digitálních barviček a absurdních pádů? ()

Echelon1

Pre mňa asi slabšie než 1 a 2, ale stále zábava, aj keď kúsky už neskutočne prehnané a namiesto deja strieda jeden gag za druhým, od narážok na filmy, cez politiku a národnosti až po súčasnú popovú hudbu. ()

Nolanofil

Pokiaľ sa hlavné zvery nepridajú k Cirkusu, je to 5* zábava, plná vtipov a výbornej akcie. No potom je to staro známi, viac krát omletý pľuvanec, plný klišé a predvídaťelného deja a s veľmi málo funkčnými vtipmi. Ako inak, deti budú uber -spokojné, nenároční rodičia tiež a my slobodný bezdetní, si to jeden - krát užijeme a v kútiku duše budeme dúfať, že Pixar prinesie peckový Animák pre dospelých a nenechá si od DreamWorks dýchať na chrbát. ()

ashtangi

Párkrát jsem se zasmál, ale jakmile se na scéně objevil cirkus, začalo mě to hodně nudit a téměř se to nedalo dokoukat do konce. Tenhle pomeranč už je tak vyždímaný a já jen doufám, že nebude další pokračování. ()

P-puma-

Vždy se pokračování úspěšných filmů obávám, tentokrát to bylo zbytečné :-) jsem velmi spokojený návštěvník kina. Byl tam humor, nápad a nenastane situace, že by jste si přáli aby film už skončí, spíš sedíte v napětí jak to dopadne. :) ()

HonzyR

Moje nejoblíbenější animovaná série potřetí :) Druhý díl byl pro mě o něco vtipnější, ale i tak je to stále pecka! Nebýt toho trošku nudnějšího zdlouhavějšího prostředku dal bych plnou palbu. Takhle jen __90%__ ()

artas

Iba s prižmúrenými očami za tri hviezdy. Pravda nevidel som to 3D a možno práve preto som riešil viac príbeh. To si snáď niečo scenárista šľahol než začal písať. Pár vtipných momentov a niekoľko "to akože hádam ani nie..?" robí z filmu priemer. ()

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

03.01.2013

Bacha na zlé holky!

Bacha na zlé holky!

16.01.2011

Lena Headey (foto), Frances McDormand a Charlize Theron si ve svých následujících filmech zahrají hlavní záporačky. První z nich se připojila k obsazení akční sci-fi Dredd, kterou v Jižní Africe… (více)