Tučňáci odletěli do Monte Carla, aby zde vydělali peníze na návrat do New Yorku. Alex a přátelé však tuší, že už se pro ně nechtějí vrátit a tak se za nimi vydají. Najdou je v kasinu, ale bohužel se jim na stopu dostane kapitánka DuBoisová z oddělení pro odchyt zvířat. Je odchytem úplně posedlá, dá se říci, že tomu zasvětila svůj život. Na zdi jí visí mnoho trofejí, jen lva ještě nemá a tak se se vší vervou vydá na jeho lov. Alex s partou před ní prchají a zachrání je zvířata z cirkusového vlaku, která je schovají protože jim Alex namluví, že jsou také od cirkusu a cirkusáci si musí pomáhat. A tak se alespoň pro tuto chvíli zbaví DuBoisové. Cirkus je na cestě do Říma a později do Londýna, kde se mají setkat s americkým promotérem, který jim, pokud se mu budou líbit, zařídí americkou tour. Alex to vidí jako šanci dostat se zpět do New Yorku a tak se rozhodnou tento cirkus koupit. Majitelé jim cirkus velmi rádi prodají a dobře vědí proč. V Římě se představení totiž vůbec nepovede, dalo by se říci, že se jedná o naprostý propadák. Dojde to tak daleko, že musí utéct před rozčilenými diváky, kteří chtějí vrátit vstupné. Lachtan Stefano prozradí Alexovi, že tygr Vitalij byl kdysi jejich největší hvězdou. Dokázal proskočit i malinkou hořící obručí. Jednoho dne však na něm vzplála srst a od té doby už toto číslo nepředvádí, je podrážděný, zklamaný a otrávený životem a cirkus pomalu upadá. Z jeho bývalé slávy už nezbylo nic. Alexovi je jasné, že s tímto cirkusem musí nejdřív něco udělat než ho představí americkému promotérovi, jinak se domů nedostanou. A tak začnou trénovat. Trénovat však musí i Alex a jeho přátelé protože již dříve lhali o tom, že jsou cirkusáci se skvělými čísly. Teď nastala doba, kdy by měli tato čísla naučit své nové přátele. Kupodivu se jim to docela daří a vypadá to, že v Londýně by mohli mít velký úspěch. Jen je ještě potřeba přesvědčit Vitalije, který chce cirkus opustit, že by se měl vrátit ke svému starému číslu... (TV Prima)

KoRner

Klasická madagascarská šialenosť plná chytľavých disco pesničiek a bláznivých postáv. Proste stávka na istotu. ()

korndaddy

Nejsem příliš velkej fanda animáků, ale Madagascar se mi celkem líbil. Až do teď. Třetí díl je... Nevím jak to napsat. No prostě je k hovnu. Zvířata už nejsou prostě zvířata. Děj špatnej a hlavní postavy nezábavný. Ještě že jsou vložky s tučňákama a králem jelimanem. To jediný stálo z filmu za nějakou tu hvězdičku. ()

Jiriczzcek

Naprosto šílená barevná jízda s moderním soundtrackem připomínající druhý díl Asterixe a Obelixe. Je to úplně něco jiného než první díl, avšak daleko lepší než dvojka. Možná trochu přehnané, ale co, je to animák. ()

YoZo8

Rozprávku Madagaskar mám zo všetkých moderných rozpravok asi najradšej. Po úspešnej jednotke a dvojke prišla táto podľa môjho názoru najslabšia tretia časť. Humor osvedčenej zvieracej štvorky na mňa platil aj v tomto pripade, no režisery popridavali niektoré zbytočne vsuvky, ktoré sa mi nie príliž páčili. Nové zvieracie postavy boli obohatením, ale agentka Chantal nemala v tejto rozprávke čo robiť. Pripadala mi trošku ako sci-fi žena. Grafike nemám čo vytknúť, všetko je pekne pestré ako sa na správnu rozpravku patrí. Trošku ma sklamal Hans Zimmer. Hudba sa často opakovala a všetke piesne, ktoré zazneju sú známe. Takže žiadne prekvapčo. Ak to zhodnoťím v globále Madagaskar 3 nič extra nepokazil, len svoju latku z jednotky a dvojky podliezol. ()

Kratas558

S novými animáky mám smíšené pocity. Jakoby se tvůrci snažili do 90 minut dát maximum ... - peněz, filmových efektů, nejnáročnějších vizuálních scén, nejvtipnějších hlášek, barev, nezapomenutelných tracků, které budou obsazovat první místa hitparád. Není to zlé. Celek nevypadá špatně. Ale kde jsou ty první díly a nesmrtelné hlášky, které dobyly svět a tyhle všechny "marný snahy" nepotřebovaly? ()

radecacek

Něco mezi třemi až čtyřmi hvězdičkami. Líbilo se mi to víc než jednička. Velká nálož vtipů, ještě lepší grafika. Příběh nic moc. ()

iXtr3m3

Skvelé tretie pokračovanie, tendencia zlepšovania pokračuje, pričom Ice Age mánia ide presne naopak. Nevadí. Teším sa z toho s dcérkou, s tou si pozriem všetko... :) ()

Han22

Výborné pokračování, které navazuje na druhý díl. Čtveřice hrdinů se vydává do Evropy aby mohla domů. Cestou se ale stávají nedobrovolně součástí cirkusu a pokusí se ho vylepšit aby zjistili, kam opravdu patří. Je to úplně jiné než první dva díly, sice je to takové to klišé, jak se parta loserů semkne a stanou se skvělými, ale zároveň je to nadupaná a nahláškovaná jízda od začátku do konce. Nechybí skvělé nové postavy jako zázračný tygr z Ruska a nebo šílená policajtka Duboisová, která je schopná hrdiny štvát přes půl světa aby získala hlavu lva. A především opět nechybí spousta skvělých písniček s chytlavým Afro Cirkus a pochopitelně I Like To Move It Move It. Za mě spokojenost. ()

borec999

Tak toto bolo snáď ešte lepšie ako jednotka. Parádny animák, ktorému prakticky nie je čo vytknúť a ktorého účelom je hlavne rozosmiať. Obzvlášť chcem pochváliť vizuál filmu- tak pôsobivo farebný film som už naozaj veľmi dlho nevidel. Postavy Alexa,Martyho,Melmana a Glorie sa nám od začiatku série pekne vyvinuli, téma cirkusu bola prekvapivo veľmi vhodne zvolená, plus aj nová záporačka obstála. Čo však robí tento film takým kvalitným je humor, pri ktorom som spokojný s kvantitou aj kvalitou vtipných scénok. Kto by to bol povedal, že po viac menej priemernej dvojke príde vrchol série a súčasne jeden z najlepších moderných animovaných filmov. PS: Vôbec by som sa neurazil, ak by séria skončila týmto dielom. Záverečná scéna s návratom do ZOO pôsobila pre mňa ako uspokojivé uzavretie a séria by aspoň skončila na vrchole. Ale mám dojem, že vzhľadom na kvalitu a tržby DreamWorks nenechá takúto zlatú baňu (145 mil. rozpočet, 750 mil. tržby) len tak na pokoji... Slabších 5* a 90% ()

Gogo333

Povedený animák, celou dobu jsem se bavil. 3D efekty moc pěkné, hudební doprovod vynikajicí ať už hráli ruské chorály, Katy Perry - Firework nebo Yolanda Be Cool - We No Speak Americano. Nové postavy jsou povedené a zábavné, nejvíc se mi líbila kapitánka, drsní psíci a tygr Vitaly, který proskočí i klíčovou dirkou (škoda že neukázali jak to dělá). Cirkusové vystoupení pěkně barevné a už se těšim až se na něj podívam znovu. Český dabing docela ušel jen jsem nepochopil proč písničky taky nenadabovali jak je zvykem, takle se tam mění postavám hlas z českého na originál a zpátky. Stejně se těšim až si to pustim v originále, už aby vyšlo BD. Afro cirkus rulez :-) Viděno 8.6. dab. v 3D ()

MaaaR@

Baví nejvíc ze všech tří dílů. Ano, je to naivní a dětinské, ale to se snad dá předpokládat a nemělo by to nikoho překvapit. Hlášky byly fajn a tučňáci jsou zkrátka nej :). ()

Earl10

Příjemná záležitost, pravděpodobně nejlepší díl série! Tvůrci netlačí na pilu, vtipy jsou naprosto přirozené a o situační humor není nouze. Obohacení o nové postavy, nutno říct že velmi povedené. Například lachtan Stefano velmi pobaví. První půlhodinka se nese v hodně akčním duchu, nepamatuju takhle akční animák. Děláno hodně na efekt, bohužel já snímek viděl v klasickém 2D. Skvělá cirkusové variace na píseň Firework určitě stojí za zmínku, ostatně celá hudba je výživná a hravá. Milé překvapení, hezky ukončeno, tvůrci by měli nechat tuto sérii už v klidu! [viděl v kině] [80%] ()

bloodline

Z mini súboja so štvorkou Ice Age, ťahá Madagascar 3 mierne za kratší koniec. Alex a jeho banda to poriadne rozbehnú až v druhej polovici, kde nie je núdza o dva silné animačné momenty. Veľký otáznik visí nad monštruóznou nelogickosťou v niektorých momentoch. Aj vďaka nim som sa zabával o pol plynu menej, ale stále ide o nadpriemer v súčasnej poddimenzovanej animačnej tvorbe. 3 a 1/2* ()

AdamesWWE

[9/10] Väčšinou sa stáva u filmov a obvlázsť u animákoch, že tretie pokračovanie je veľmi slabý odvar. Ale chlapci z DreamWorks dokázali opak, natočili tretí Madagaskar, ktorému som nedával veľké šancu a spravili z neho skvelú road-movie naprieč celou európou. Po dvoch Madagaskaroch vo vyprahnutých prostrediach Afriky sa dej presunul do veľkomiest ako Londýn, Rím, Monte Carlo a tieto miesto boli neskutočne dobre animované, až úchvatné. Človek má pocit akoby tretí Madagaskar robil iný štáb a hlavné iný scenáristy, pretože predošlé dva filmy mali vyprahnuté nielen prostredie ale aj charaktery a v tomto filme sa objavilo veľa vedľajších, perfektných, zaujímavých a hlavne zábavných postáv s pevným charakterom, presný opak vedľajších postáv v prvých dvoch dieloch. A v novom prostredí, s novými ale aj starými postavami sa majú animátori na čom vyblázniť, v perfketných akčných scénach, príjemných humorných scénach ale aj ich spracovanie veľkomiest bolo úchvatné. Hans Zimmer zložil skvelú hudbu od vážnej až cez modernú, vrátil sa skvelý soundtrack a hudba skvelo sedí do všetkých momentov, či už dramatických, romantikých alebo zábavných. Napríklad pri skvelej romantickej chvíľke v Ríme, alebo rôznych iných častiach ale vrcholom všetkého, aj animácií aj zvuku bol cirkus s hudbou od Katty Perry, všetko v 3D, jednoducho úchvatné. Všetci zúčastnení vytvoria veľa veľa vtipných scén, veľa dobrých gaggov, tučniaci sú späť v plnej paráde a ich tím akčnejší ako kedykoľvek predtým, zaujímavý Marty a další hlavný traja sú tiež perfektný. Hlavná záporná postava, "Terminátorka" ktorá sa po uliciach naháňa za zvieratami a rúca steny, k tomu super hudba, - perfketná akčná scéna. A tých zabavných tu je mnoho, všetko je vtipné, tu nieje z čoho vybrať pretože všetko je rovnako kvalitné a mimoriadne zábavné, výborne vymyslený koniec. Madagaskar 3 má všetko čo má dobrý animák mať - špičkovú animáciu, výbornú hudbu, skvelé postavy, farebné a lepšie prostredie, dramatické chvíľky, aj romantické, niekedy aj akčné a samozrejme že vedú tie zábavné. Som veľmi prekvapený, toto som fakt nečakal, Madagaskar 3 je rovnako kvalitný oblúbený animák Shrek a Ratatouile a tak ho radím ako najlepšie animáky všetkých čias. Pretože je farebné, zábavné, akčné, veľmi vtipné, svižné a dokonca aj 3D využitie vynikajúce, pochváliť treba aj slovenský dabing ktorý bol prekvapivo veľmi dobrý. Perfektný animák. ()

Kamiiik

Pokud bych měla hledět jen na zpracování, tak bych dala 4*, ale celkově mi ten příběh přišel přehnaný, trapný, nebo jak napsal B!shop - infantilní a příběh ustupuje do pozadí. Jak mám ráda animované filmy, tak tohle není příliš povedené. ()

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

03.01.2013

Bacha na zlé holky!

Bacha na zlé holky!

16.01.2011

Lena Headey (foto), Frances McDormand a Charlize Theron si ve svých následujících filmech zahrají hlavní záporačky. První z nich se připojila k obsazení akční sci-fi Dredd, kterou v Jižní Africe… (více)