Epizody(31)

Pět mladých strážců vesmíru se vydává na nebezpečnou cestu po světě s jasným cílem – zabránit tomu, aby se mocné klenoty dostaly do rukou dvou zlých bratrů. (Netflix)

Recenze uživatele johnsnow k tomuto seriálu (32)

Power Rangers: Operace Overdrive (2007)

moje hodnotenie ej nostalgické jak sviňa lebo som na tom skrátka vyrastal. a keď som si už toto "odtrpel" asi skúsim aj iné diely rangerov. ale čo tu musím vážne pochváliť bez akejkoľvek irónie je že dosť často tu rangeri bojujú bez oblekov takže herecký predstavitelia museli nejaké chvaty natrénovať a to cením. ()

Kick Into Overdrive (2007) (E01)

Nostalgia môjho detstva. prečo rúbem 5* aj ked je to somarina. lebo som na tom vyrastal a vidieť po dlhej dobe ľadového chujosa a ohnivého magorosa mi spríjemnilo deň. No a samozrejme partička 5 strážcov(jeden väčší voľ jak druhý) a sluha Spencer ktorý je síce debil ale aspoň hovorí vtipy(suché a trápne ale v tom je to čaro) ()

The Underwater World (2007) (E02)

Čierny rendžer nechce spolupracovať a náš ľadový chujos vysiela pár ľadovcov na fightisko aby v závere povolal akýsi podmorský bazmeg. Znie to debilne, ono to je debilné ale proste nostalgické. ()

Heart of Blue (2007) (E03)

Legendárna pičatrix a jej viagrový rytier na scéne. A žiaľ veľa priestoru pre najdebilnejšieho rendžra. Ale aspoň dostal facku od života. A Spencer ako tučná pani, to bol cringe jak sviňa. ()

Weather or Not (2007) (E04)

Aneb když magoros prepája pozemskú a mimozemskú techniku pričom chodil poza školu počas praktickej výučby. Chujos mu to pekne vysvetlil. ()

Pirate in Pink (2007) (E05)

Bukanier ktorý je duch ale keď ho ide zavaliť stĺp tak sa bojí o život. Akože neviem aký matroš berú tvorcovia ale musí dobre písať. A chrabrá rosie aspoň na chvíľu nebola ultimátna krava. ()

At All Cost (2007) (E06)

Magoros vyvolá polodraka a náš podnikateľ zakúpi šupinu od dračieho srdca (áno toho dračieho srdca z mystic force série ktorá ale nestojí za komentár lebo bola fajn narozdiel do tohto). Ale musím uznať, že jak tam budú vybľakovaž svoje farby a vybuchne za nimi ten oheň, tak tak kokotskú scénu som nevidel ani vo filmoch od asylumu. ()

Both Sides Now (2007) (E07)

Tlieskam dokonalému úsudku, pracháč zistil, že vtáka hora ukradla pičatrix a tak sa má k nej infiltrovať čierny rendžer. Výsledok: modrý rytier kondómis sa dostane z väzenia a pičatrix získa pergamen. A strážcovia údajne uspeli, ty pičo to jak kebyže poviete kamionistovi ktorý havaruje s pivom, že neboj sa zachránil si 12 plechoviek, šecko je ok. ()

Follow the Ranger (2007) (E08)

Chujos a magorus sa spoja a darí sa. Potom príde zistenie, že jeden druhému v mladosti rozmrdal sane a spojenectvo je v piči. Ukážke debilizmu ktorý som za mlada žral a áno teraz to zdrbávam ale 5* proste musí ísť. je to taká kokotina až je to dobré. Ale naštvali ma s názvom, som čakal, že dôjde Walker ale ten by tam rendžrov aj šických rozjebal pravou prednou. ()

Lights, Camera, DAX (2007) (E09)

Tu musím dať iba 3. jednak tu má priestor najdebilnejší rendžer, jednak Pičatrix a Kondóm nájdu zvitok z pičoho pič, jednak zaujímavý tvor Skeltex chcípne v prvej polke, a v záver ako trest, že modrásek išiel na konkurz do filmu musí čistiť hajzly. No tak akože ten matroš čo berú scenáristi kurva dobre píše. A pasáž s Magorisom nekomentujem. ()

Face to Face: Part 1 (2007) (E10)

Krv smrdí kyselinou ale na ruke ju môžem mať na pohodu. Hm taký Alien by protestoval. Ale zas uznám, že ten bujačisko od magorisa to tam ťahal hore. ()

Face to Face: Part 2 (2007) (E11)

Bujačisko dáva ranu za ranou(ale samozrejme potom scenár musí vykonať jeho oslabenie) a potom chcípne. Ale potešil Tyson aka merkurián, čoskoro by sa mal stať štvrtý člen plus ešte príde štvrtá várka enemákov. ()

Man of Mercury: Part 1 (2007) (E12)

Došli mačičky a a pičatrix si dala ten svoj jeblý účes(odtiaľ to jej upravené meno) A Norg nevie lapic ani bouchu. ()

Man of Mercury: Part 2 (2007) (E13)

Tento diel dáva odpoveď na to prečo Fluriosa volám Chujus. lebo iba chuj by vylepšil svojou technológiou nepriateľa aby porazil iného nepriateľa. A navyše merkuriánec to s našimi puzičkami poriešil pravou prednou. Ale tak koho to prekvapuje. ()

Behind the Scenes (2007) (E14)

Tento diel hodí na scénu pičatrix, Kondomisa, Chujisa ale všetci sú zatlačený do úzadia na úkor puzičiek. Ale uznám, že s chujisom dobre vyjebali. A merkuriancove zordy pôsobili celkom fajn. ()

Just Like Me (2007) (E15)

Thorove mocné kladivo vyzerá jak papundeklová verzia, že aj Číňania by sa za to hanbili a  a Tyson balí kočeny štýlom ktorý kebyže funguje tak mám zásun každý deň. ()

It's Hammer Time (2007) (E16)

Epizóda kde sa postavia naši rendžri proti pičatrix a kondomisovi, magorisovi a chujusovi dokonca až dvakrát, plus aj naše puzičky prídu povedať svoje. samozrejme dostanú klasicky na kokota ale celkom prekvapí, že magoris nakoniec vyjde v tejto epizóde víťazne. Hej a Thor vyzerá vzhľadom an to čo to je za produkciu fajn, tož Loki je druhá vec a jeho ojeb je jedna z najkokotskejších scén čo som videl aj vzhľadom na to čo to je za produkciu. ()

Out of Luck (2007) (E17)

Drak čo vám ujebe za pomoci kompasu šťastie. No treba k tomu niečo dodávať? ()

One Gets Away (2007) (E18)

Magoris dá pouzičkám brnenie ktoré majú využiť na strážcov a samozrejme že to skurvia. Avšak ešte pochybujetet o tom, že magoris si svoje pomenovanie zaslúži? hej a komdomis s pičatrix majú zrejme klenot numero drai. A chujis sa sťažuje že nemá nič. Hold keď sedíš na riti a nič nemrobíš, tak sa kurňa nediv. ()

Once a Ranger (2007) (E19)

Nový enemák spojí enemákov a dojebú rendžrov. preto sa musí sformovať nová jednotka z rendžrov z predchádzajúcich dielov. Síce som poznal iba Xandera ale aspoň vím na jaké party sa podívať, pretože proste som dospelý ale v kútiku duše furt malé dieťa (a magor tiež keď to robím dobrovoľne) ()