AxelWers

Síce nič prevratné v porovnaní s pôvodným filmom, ale ako prequel veľmi, ale fakt veľmi slušné. Páči sa mi, že dej bol spravený tak, že "pokračovanie" natočené pred 30 rokmi celkom dobre nadväzovalo. Jeden z najlepšie prepojených prequelov na pôvodný film. ()

Ondr@932

Původní starý film Věc jsem neviděl takže nemůžu porovnávat. Ale atmosféra u tohoto filmu byla skvělá, hodně akce, děj ujde, triky také slušné, ale některé momenty byly opravdu trapné a ulítlé. A už vůbec ten tvor! Debilita! Ale jinak bez toho tvora by to bylo více slušné :-) A pokud je ten původní podobný tak už vím, že jsi ho pouštět asi nebudu... Dávám 6/10 ()

palmrus

Když jsem dal originálu z roku 1982 4* tady musim dát o hvězdu míň. Nemělo to prostě takovou atmosféru. I když nevim jesli mě u originálu spíš děsila ta atmosféra nebo efekty alá Cesta do parvěku. ()

ortoncz

Dostatek brutality tomu nechybí (ikdyž v původní verzi jí bylo více) , ale není tam tolik stísěné atmosfery jako ve Věci od Carpentera. Přesto to není takový propadák jaký jsem očekával . Winstead a Edgerton hrajou dobře a zbytek si ani pamatovat nebudu. Za mě 60% ()

goni

Priemerny horor z ladovej antarktidy, ktory celkom potesil. Pribeh, scenar ci efekty nie su nicim prevratne, no celkova atmosfera vtiahne divaka do deja a udrziava ho v prijemnom napati. Nastastie som nevidel dejoveho nasledovnika z roku 1984, takze ma netrapi ci sa jedna o nejaky remake. V kazdom pripade je to celkom slusna pohodovka [44/2013]. ()

vojan9

Na jedničku zdaleka nemá, ale je skvělé s jakou pečlivostí na ni tvůrci navázali a drželi se i nejmenších detailů. ()

tranquill

Zde jsem zaujatý. První film je pro mne jedním z nejkultovnějších, takže na tento prequel jsem byl moooc zvědavý. Formát a snímání sněžných plání jsou úchvatné. Atmosféra celkem zdařile kopíruje původní snímek. No a vlastně i chování postav a většina příběhu také a návaznost je naprosto přímá. Škoda, že zde není trochu snahy o nějaké vysvětlování (ale třeba někdy bude trojka...:-). Efekty se povedly (ale smekám před Carpenterem, který před 33 lety vlastně dokázal totéž a bez digitalizace, pro to a pro tu jedinečnou atmosféru původní Věc u mne převyšuje i Vetřelce...), suma sumárum spokojenost. ()

Vabr

Výprava za výzkumem se zvrtla a kvůli tomu jde po nás obluda, která nás chce sníst. Tak by se to dal zhruba shrnout děj filmu. Postavy a jejich výkony dobrý, hlavně tý šprtky, Jen tam skoro všichni týpci vypadali skoro stejně, tak se mi občas pletli. Efekty docela dobrý a děj taky. Krajina byla vhodná k zabíjení. Krev nevypadala jak z vodovek ani temperek, takže to nedělaly nějaký 8 letý děti ze školy. Film mi přišel spíš nechutnej. Třeba jak Láďa Hruška a jeho jídla. Tvl jsem se pak bál jít na zuby a tak jsem si je nevyčistil. Jo ještě jsem strachy ani nešel na hajzlík. Extrémně děsivý to nebylo, spíš nechutný. VYHODNOCENÍ: Antarktida je zlý světadíl!!! ()

NorseSword24

Je tam strašne veľa stupídností a vecí ktoré jednoducho nedávajú logiku, lebo keby tí vedci sa správali ako vedci tak by to dopadlo úplne inak a ten mimozemšťan by sa ani z toho ladu nedostal. Okrem toho som si ani nenašiel žiadneho obľúbenca. Taktiež efekty nevyzerajú najlepšie. Čo ale chválim tak to sú tie vražedné scény. Moc som chcel dať tie 2* ale nakoniec som sa zľutoval. ()

kondor77

Testosteron nahradil estrogen, samozřejmě, proč nezprznit klasiku a nenahradit (údajný) šovinismus wokeismem. Naštěstí se pan režisér čas od času zchladil tím, že si na čelo přiložil použitou dámskou vložku a občas nabídl i něco vizuálně zajímavého. ()

Ihuj

Prequel je sice fajn, ale snad až moc respektuje tu Carpenterovu verzi. Je to vlastně stejný skoro, minimum nápadů. Přitom ty nápady, které se ve filmu objevily, fungují. ()

ladybird32

Tento film mi dal presne to čo som od neho očakávala a teda očakávala som ho veľmi ... Nieže by som si nevážila Carpenterovu klasiku,(v mladosti sa mi od nej ježili vlasy od hrôzy)no pri pozeraní pôvodnej"Veci"som si stále priala aby to dymiace niečo na pitevnom stole nabralo jasnejšie kontúry, aby sa hlavoruké chápadlové príšery dočkali digitalizácie a konečne je to tu... heuréka, tento film som si užila, ďakujem. ()

vlado90

Aj ked som dal plne hodnotenie oreginalu sa to nevyrovna chybala my tam hlavne hudba ktora robila v oreginale super atmosferu. ()

ifes

Jako fanouška Věci předchozí, mne shlédnutím tohoto snímku čekalo velké zklamání. Opravdu nemohu hodnotit jinak, nežli jednou hvězdičkou. V tomto snímku chybí naprosto atmosféra, taková ta nejistota, hrůza, brilantnost a spousta dalších důležitých věcí, které dělali předchozí snímek perfektním kouskem. Zde Věc útočí velmi často, pobíhá jako mutant objevující se v seriích Resident Evil. Věc již "nevydává" své typické hlasové projevy, neni tak tajemná. Mne se ani nelíbil ten test s plombami. Jsou tam velké mezery v návaznosti, aj... Defacto mne nic v tomto filmu neokouzlilo, neuvedlo k zamyšlení, prostě nic a zase nic. ()

bakeero

Opravdu poctivé 3*. Měl jsem strach, že to bude prznění klasiky, ale nakonec je to svižná jednohubka, které přidává na atmosféře právě příbuznost s Carpenterovým majstrštykem. Jenže stejně ve vás zůstane pocit, že se z toho dalo vytřískat daleko víc... ()

cinemaboy7

Ostudu původní Věci nedělá, ale zázrak to taky není. Jen chvilkama povedenou atmosféru na polární stanici kazí předvídatelný děj (ta hodná paní, je nějaká až moc hodná...a hle je to Věc!), na několika místech děravý scénář a v neposlední řadě přemrzlý herecký ancábl, z kterého nevyčnívá ani ten pes. Nuda se ale naštěstí nekoná. Ale co ten konec? SPOILER: To ta Kate prostě jen zmrzla? A toho psa to na začátku přece roztrhalo...A to tam ta další expedice v čele s Kurtem Rusellem nenašla tu mega UFO loď?? Trochu moc nesmyslů nato,s chladnou hlavou navázat před původní Věc. ()

strycekmaso

Staré věci to nesahá ani po kotníky. Dost špatné efekty. Naštvalo mě, že všichni Norové umřeli a jediný kdo přežil byla americká vědkyně (jak jinak!) Ovšem navázání na Carpenterovu věc mě velmi potěšilo. ()

Hororová Věc se dočká rebootu

Hororová Věc se dočká rebootu