Blenny

Úžasná Beltramiho muzika a dál......dál už nic. Jedna hvězdička za jediný originální nápad za celý film. Jinak už jsme to všechno viděli v původním "pokračování", kterému prequel nesahá ani po kotníky. Bez atmosféry a bez drsňáka Kurta to fungovat ani nemohlo. Ale i tak jsem rád, že mám amalgánovou plombu :-) ()

kolosus

Popravde som ani žiadné zázraky od prequelu nečakal, no vo svojom vlastnom záujme a keďže som veľký fanda Carpenterovej The Thing pozrel som si ho a môžem konštatovať že čistá katastrofa to nebola. Výhrady mám voči pomerne špatným hercom, deravom scenári, ak sa to vôbec scenárom dá nazvať. Na druhej strane ma milo prekvapila kamera, a s prižmúrením oka tak trocha schopný vizuál a transformácia votrelca skrz ľudské telo, no to je asi tak všetko čo k tomu mohlo byť relatívne obstojné. ()

kubas369

Původní Think jsem neviděl takže jsem vůbec netušil do čeho jdu ale stejně jsem byl zklamanej bylo to sice nezkutečně hnusný monstrum ale bohužel to postrádalo nějaký to napětí nebo gradaci herci sice umírají efektně ale vlastně nic nehrají jen umírají. Pár zajímavých nápadů nemůže zakrýt fakt že je to vlastně jen bečko, který zřejmě těží z prvního filmu. ()

vinc_vega

Absolútne zbytočný remake, tentoraz so ženskou v hlavnej úlohe. Scenár je jednoduchý, niektoré efekty celkom podarené, a po pozretí vám zostane pocit, že ste ten čas mohli stráviť radšej s originálom ako s týmto pokusom o nič, teda o VEC... ()

Romeroo

Původní Věc měla jednu velkou výhodu, byla první a svou atmosférou jedinečná...tahle Věc nejni špatná, je to takové okopírování té původní Věci, ale tahle Věc nejni tak Věcná jako ta původní...je to taková Věcička mezi pořádnejma Věcma..dobré béčko se vším všudy. ()

CRYPT

Naprosto zbytečná tuctová věc, kterých zde máme milóny, i když nejsou ze zimy, případně nejsou dodatek či pokračování původního snímku. Protože první díl, i když jsem jej také ohodnotil dvěma hvezdičkama byl starší bavil jsem se u něj mnohonásobně víc. Bylo fain se koukat na detaily a neochuzené scény o "akční nádech požírajícího monstra", kdyžto u tohoto nového dílu mi připadá že kromě pár scén, které byly udělány přes PC se jednalo vesměs a tuctové klepání nohou a trapných zvuků... Mary Elizabeth Winstead, která zezačátku působí jako uťápnutá pipka zahrabaná kdesi v laboratoři na univerzitě, se najednou neohroženě stává velitelkou celého teamu vědců a společně s Joel Edgertonem, který dělá troubu ve vrtulníku začínají neohrožený boj proti vesmírnému vetřelci z antarktidy... Navíc ani tento snímek mi neřekl zhola nic, co to za loosery v té Antarktidě vůbec zaparkovalo v ledovci 200 metrů daleko, případně co to za emzáka bylo atd... Otázek spousta - odpověď žádná. Takže dvě hvězdy za zimu a za pár slušných animací trhajících se těl, jinak NUDA. ()

skalicky

Na své pokračovaní s minulosti nemá ani náhodou,i když se jedna na dnešní dobu poměrně vydařený horor(hlavně scénář a kamera) tak se mě zda že tvůrci zapomněli na skvělou atmosféru prvního dílu,také specialní efekty nic moc na dnešní dobu!65% ()

Havala

Snaha o remake prostě nevyšla přiznejme si to. Způsob, jak se z paleontoložky stane pobíječ alienů je doslova směšný. Masky a efekty dobré, ovšem ten závěr, dost tragédie. Film nemusel vůbec vzniknout. ()

ozzman111

Perfektný prequel Carpenterovej klasiky z roku 1982. Atmosféra je zachovaná, film ubieha rýchlo k zaujímavému finále, ktoré sa odohráva v rámci záverečných tituliek. Originálny prvok, podobne ako hlavná ženská postava s plameňometom, aj keď jej fanúšikom som sa nestal. Je bohužiaľ nemastná - neslaná. Vypichnúť treba hlavnú devízu filmu a tou sú dych vyrážajúce mutácie, efekty netvorov ako aj pitva mimozemskej ,, VECI ". Tvorcovia a maskéri sa vyhrali až k dokonalosti. Áčkový rozpočet prispel k natočeniu kvalitného Béčka, ktoré zachováva odkaz starých kúskov. Pre fanúškov žánru jasná voľba. ()

Stejšn

Na tomhle filmu není zajímavého vůbec nic, nemá jediný světlý okamžik, kvůli kterému by stálo fandovi Carpenterovy Věci ho vidět. Gradace žádná, napětí nikde, nové nápady žádné. Zmutované monstrum chodí po základně, řve, vrčí, mlaská a chrastí a hledá oběti. Proboha, proč? U Carpentera se ve své hnusnosti ukázalo málo, většinou bylo maskované za člověka nebo zvíře a celá atmosféra byla vybudovaná na tom, že nikdo nevěděl, kdo je Věc. Tady ne že na podobném principu atmosféra budovaná není, ale ona není budovaná na vůbec žádném principu, protože to atmosféru nemá. Těžké zklamání a obrovská nuda. Úroveň televizní produkce. Ze soucitu dávám dvě hvězdičky a to jen proto, že jsou i horší filmy. ()

anyonecek

Trochu mi přijde, že tento film zabrousil nejen do Věci, ale i do Vetřelce. No každopádně je to slušná podívaná, která má rychlý spád, sněžné prostředí stanice krásně vykresluje atmosféru a herecké výkony taky slušné. Trochu mi vadily už možná přehnané efekty a to, že chybělo to pořádné napětí jako u původního filmu. Každopádné rychlý a stručný film, který určitě nezklame. ()

Joiner

Film není podle mě úplnej průšvih. Obsazení bylo neznámými herci a vousatí a zrzavý chlapíci působili věrohodně. Triky a výprava byly slušný.. ,ale méně je někdy více a tady potřeba toho říci a ukázat co nejvíc zabila divákovu představivost o neznámém a tím i atmosféru,kterou Věc z 82 hustě servírovala. Také tu bylo pár nelogičností. Za všechny třeba to jak a z čeho mimozemšťani dali uprostřed arktidy do kupy obrovskej talíř,kterej ztroskotal před tisíci lety. Jinak ale filmu nechybělo napětí a deformování lidí bylo děsivé a nápadité. Na horor,který těží z klasiky svého žánru jsou to u mě slušné 3 hvězdy ()

kabeck

Docela dobrý pokus o zkříšení věci. I přes nepříliš skvělé hodnocení se mi film velmi líbil. Byl nejenom dobrý po stránce vizuální a zvukové, ale líbil se mi i skvělý příběh. Také mi do role velmi seděl Joel Edgerton (Tenhle chlapec má na obsazování do Hollywoodských blocbusterů). Celkově film hodnotím kladně: 90% P.S. Ale s originálem se to srovnávat nedá...... ()

Brano

Celkom dôstojné naviazania na originálnu verziu, ale jej kvalít určite nedosahuje. Výborná atmosféra sa už síce vytratila, ale stále sa na to dá pozerať. Digitálne je to zvládnuté dobré, takisto aj herecký obsadené. Najväčšia diera filmu je určite záver, kedy mi to prišlo, akoby autorom už došli nápady. ()

Ernie_13

Tento film mal v sebe kus potenciálu, avšak filmári urobili zásadnú chybu. Ignorovali tú najzásadnejšiu vec, kvôli ktorej predchodca z r. 1982 Vec, tak skvele fungoval. A to fakt, že je dôležitejšie strach a napätie vyvolať v hlave diváka, nech si divák vytvorí vlastného mimozemšťana, než mu ho nasilu naservírovať pred oči a to hneď Béčkovým spôsobom. Veľke sklamanie. ()

Syna.1990

Nebavila mě ani stará Věc, u které jsem s hodnocením dokázal přimhouřit oči .. U tohoto remaku už to nedokážu a proto mé hodnocení je takhle "nízké". ()

DassemUltor

Čekal jsem, že to bude horší. Takže vlastně příjemné překvapení. Jako samozřejmě že se to nedá srovnávat s tím původním, to je úplně někde jinde. Tohle je prostě víkendová jednohubka s trochou napětí a tak. Finální scéna jak *spoiler* Lars vyleze z boudy mě potěšila, protože jsem ho měl nejradši. No a když jen naskočil do vrtulňase a začali honit psa, na tváři se mi objevil mírný spokojený úsměv.. Úsměv s vědomím, že to nejlepší teprve začíná. ()

Kortexo

Věc je pro mne jeden z nejlepších filmů vůbec.Věc: Počátek má velkou úctu k originálů a velmi kvalitně doplňuje původní film... ()

HEED

Pár lekaček, spousta akce, stísněné prostory, sníh a plamenomet. Je to zkrátka jako za starých dobrých vetřelců. No já jsem se bavil od začátku až do konce. Jen snad hlavní herci nejsou tak výrazní, není tam nikdo, koho by si mohl divák oblíbit a sympatizovat s ním. ()

Hororová Věc se dočká rebootu

Hororová Věc se dočká rebootu