Inspektor Clouseau zmizí a francouzská kriminální policie požádá druhého nejlepšího detektiva na světě, aby ho našel. Jenže Clouseaův nepřítel, Dreyfus, zmanipuluje počítač kriminálky tak, aby vyhledal nejhoršího detektiva na světě, a tím je detektiv newyorské policie Clifton Sleigh. (TV Prima)

Domas88 odpad!

To co jsem miloval na ságám R.P. zmilo bohužel už navždy..:( P. Selllers mě ale navždy zůstane jediny J.Clouseau :) ()

LencaN

Bohužel už mě to přestává bavit. Je to pořád dokola. Neustále ty samé problémy, ty samé příhody, střílečky, pronásledování. Jak se říká - v nejlepším přestat. Proto je už i tahleta nadstavba pro mě navíc. Se smrtí Sellerse měli nechat Růžového pantera odpočinout. Počkat na stejně dobrého nebo naopak úplně odlišného herce, a ztvrárnit Clouseaua zase trochu jinak a ne takové vykrádání jeho památky. Kdybych neviděla celou sérii předtím, tak možná dám o hvězdu víc. Ale stejně ten hlavní hrdina neměl žádný šmrnc. Snažil se, ale grimasy žádné, nebyla to taková osobnost, kterou Růžový panter potřebuje... aneb se Sellersem odešlo i kouzlo Růžového pantera. ()

Pan.Antonin

Bez lehkosti, bez vtipu s nesympatickým hlavním představitelem. Za moje ještě docela přijatelné hodnocení může hlavně Roger Moore a duo Niven-Lom. ()

DonArian

Kletba Růžového pantera je sice mnohem horší než předchozí Panteři s Peterem Sellersem ale stále to bylo o hodně vtipnější a lepší než Syn Růžového pantera a ty dva otřesné americké "remaky". Pořád se na to dalo dívat třeba na scénu kdy Clifton Sleigh jde do hotelu s umělou společnicí a za cholerického Herberta Loma. Pro mě za 55%. Mimochodem dabing se docela povedl. Je z roku 1996 a byl dělaný Novu. ()

nudlis odpad!

Tohle už nemá s Růžovým panterem nic společnýho (krom Nivena a Edwardse). Jen ždímali téma a vyždímali prd - trapnost a ubohost. A Edwards si nedal pokoj a za deset let zkusil ždímal dál. A dopadlo to stejně blbě. ()

NickSloterSG

Bohužel to není vůbec ono. Jak jsem již několikrát napsal, je velice těžké vůbec udržet nastolenou laťku prvních dílů a v případě celé filmové série Růžového pantera to docela šlo. Ale v momentě kdy byl Peter Sellers vystřídán, tak šla úroveň dolů, ale rapidně dolů. :( ()