Reklama

Reklama

GO - GO šou

(pořad)
Komedie / Hudební
Česko, 2000, 90 min

Režie:

Jiří Adamec

Účinkují:

Dalibor Gondík, Adéla Gondíková, Felix Slováček, Renata Kajdžas-Angelov, Patrik Hezucký, Leoš Mareš, Petr Martinák, Ludmila Zábršová-Molínová (více)

Obsahy(1)

Go Go šou byl zábavný televizní pořad z produkce TV Nova, který uváděli sourozenci Adéla a Dalibor Gondíkovi. Pravidelnými hosty byli také Felix Slováček se svým Big Bandem, Patrik Hezucký a Renata „Kajdžas“ Angelov. Go Go šou byl úspěšnou televizní estrádou plnou písniček a scének, hlavně z tvorby sourozenců Gondíkových. Avšak vystupovalo zde také množství českých zpěváků, zpěvaček a tanečních skupin. Pořad byl vysílán z pardubického divadla, a to po dobu pěti let. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (96)

FireTight odpad!

všechny recenze uživatele

Totálně debilní, nevtipný Gondík s kreténským úsměvem na rtech a k tomu Adéla "snažím se být vtipná" Gondíková... Já nechápu, jak jsem se na to mohl kdysi dívat, asi jsem byl zrovna pod vlivem nějakého černého pána pekel nebo co. Tohle byla totiž ta nejodpornější, nejtrapnější (diváci v sále asi za ten smích dostávali pěkný prachy) a vlastně všechno záporné s předponou "nej", co kdy Nova vyprodukovala a vůbec se odvažovala pouštět v hlavním vysílacím čase. Mimochodem, docela je mi s odstupem času líto Felixe Slováčka, ze kterého asi Dáda udělala pěkného senila, když do toho šel a zajišťoval se svým orchestrem hudební vložky. ()

Radek99 odpad!

všechny recenze uživatele

Přímý pokračovatel východoněmecké rodové linie z Friedrichstadtpalastu: Ein Kessel Buntes - škála normalizačních estrád - GO-GO šou... Ta zřejmá popkulturní aluze v názvu je zdaleka tím nejlepším, co kdy tenhle pořad samozvaných sourozeneckých bavičů nabízel... Etalon pokleslé ,,lidové" zábavy neboli to, jak dramaturgové našeho největšího komerčního kanálu (ve všech významech toho slova) definovali slovo ,,novácký"... Železný odpad... ()

Reklama

sidcom odpad!

všechny recenze uživatele

máloco si zaslouží cestu do odpadu jako tento výblitek televizní trapnosti a nevkusu, s příšerně nesympatickými Gondíky v hlavní roli, ještě dnes mi naskakuje husí kůže, když si vzpomenu jak jsem na to kdysi asi 10 minut nevěřícně koukal s otevřenou pusou, než se moje tělo vzpamatovalo z paralýzy a já byl schopný chňapnout po ovladači. Vážně se to vysílalo celých 5 let? :-O ()

HiddenDragon 

všechny recenze uživatele

Znam porady, ktere me blbosti vylozene donuti vypnout telku, a tohle takova hruza neni. Jako kulisa pri vareni nebo uklizeni se to da. Ale jako "porad vecera" rozhodne ne. Estrada zalozena na hud. playlistu ala diskotekovy Michal David, k tomu cirkusova cisla, pisnicky na playback, nebo podprumerny gondikovsky humor me proste nevytrhnou. ()

herr_carter odpad!

všechny recenze uživatele

Svého času jsme na to v sobotu koukali, člověk nevěřím svým očím a uším, když to zapne dneska, jedná se o vrchol idiocie s významně se hodící ústřední dvojicí debilních sourozenců, kteří si všechny účinkující vybírali opravdu poctivě tak, aby zapadli (třeba takový Maděryč, ten všechny jako jejich zvolený vůdce leprezentuje víc než dokonale). ()

Galerie (87)

Reklama

Reklama