GO - GO šou

Komedie / Hudební
Česko, 2000, 90 min

Jiří Adamec

Účinkují:

Dalibor Gondík, Adéla Gondíková, Felix Slováček, Renata Kajdžas-Angelov, Patrik Hezucký, Leoš Mareš, Petr Martinák, Ludmila Zábršová-Molínová (více)

Go Go šou byl zábavný televizní pořad z produkce TV Nova, který uváděli sourozenci Adéla a Dalibor Gondíkovi. Pravidelnými hosty byli také Felix Slováček se svým Big Bandem, Patrik Hezucký a Renata „Kajdžas“ Angelov. Go Go šou byl úspěšnou televizní estrádou plnou písniček a scének, hlavně z tvorby sourozenců Gondíkových. Avšak vystupovalo zde také množství českých zpěváků, zpěvaček a tanečních skupin. Pořad byl vysílán z pardubického divadla, a to po dobu pěti let. (oficiální text distributora)

FireTight odpad!

Totálně debilní, nevtipný Gondík s kreténským úsměvem na rtech a k tomu Adéla "snažím se být vtipná" Gondíková... Já nechápu, jak jsem se na to mohl kdysi dívat, asi jsem byl zrovna pod vlivem nějakého černého pána pekel nebo co. Tohle byla totiž ta nejodpornější, nejtrapnější (diváci v sále asi za ten smích dostávali pěkný prachy) a vlastně všechno záporné s předponou "nej", co kdy Nova vyprodukovala a vůbec se odvažovala pouštět v hlavním vysílacím čase. Mimochodem, docela je mi s odstupem času líto Felixe Slováčka, ze kterého asi Dáda udělala pěkného senila, když do toho šel a zajišťoval se svým orchestrem hudební vložky. ()

pe3czech odpad!

Odpad! Odpad! Odpad! ano, opakuji se. Ale snad mi to odpustíte, když vezmete v potas kontext. Zrovna mi dohrál film Sedm a z televize na mě blikl tenhle paskvil, kterému se obsahem rovná pouze kyblík. Kyblík u postele kamaráda, jenž to velmi přehnal s alkoholem. 0%!! ()

m0lL!sS odpad!

Dobře, ústřední dvojice, tedy Adéla a Dalibor Gondíkovi působí poměrně sympaticky, avšak pouze do doby, než oteřou ústa a snaží se být vtipní. Nevkusný, nevtipný a místy i velmi trapný humor. Rady ptáka Loskutáka působí přeci jen trošku víc seriozněji a v porovnání s GO - GO šou jsou na nesrovnatelně vyšší úrovni. Další skvělý úkaz toho, že některé pořady se televizi Nova jednoduše nepovedly, minuly se účinkem a pouze zabíraly drahocenný čas na televizních obrazovkách. ()

tsatsiki

Občas to bylo vtipné, občas trapné, ale dalo se to. Gondíkovi byly ještě ve formě a památné jsou výstupy Patrika Hezuckého s Leošem Marešem nebo i ty solové. Snažil se převést Mrázka na televizní obrazovky a tak se v pořadu objevoval jako vrátný. A v Gogo šou se objevilo i spoustu hvězd, v té době neznámých, jako např. Ladislav Novotný, který dnes patří mezi mladé a uznavané režiséry a je uznávaný i v hudební branži. ()

Radek99 odpad!

Přímý pokračovatel východoněmecké rodové linie z Friedrichstadtpalastu: Ein Kessel Buntes - škála normalizačních estrád - GO-GO šou... Ta zřejmá popkulturní aluze v názvu je zdaleka tím nejlepším, co kdy tenhle pořad samozvaných sourozeneckých bavičů nabízel... Etalon pokleslé ,,lidové" zábavy neboli to, jak dramaturgové našeho největšího komerčního kanálu (ve všech významech toho slova) definovali slovo ,,novácký"... Železný odpad... ()