GO - GO šou (TV pořad)

Komedie / Hudební

Česko, 2000, 90 min

Dalibor Gondík, Adéla Gondíková, Felix Slováček, Renata Kajdžas-Angelov, Patrik Hezucký, Leoš Mareš, Petr Martinák, Ludmila Zábršová-Molínová, Mojmír Maděrič, Ivan Vodochodský, Vítězslav Vávra, Petr Kolář, Daniel Hůlka, Ladislav Novotný, Ivan Vasilijev, Martin Kocián, Václav Jelínek, Aleš Lehký, Ilona Csáková, Yveta Blanarovičová, Daniel Nekonečný, Otakar Brousek ml., Lubomír Lipský st., Marie Rottrová, Karel Černoch, Václav Neckář, Martin Zounar, Aleš Háma, Monika Absolonová, Richard Müller, Josef Laufer, Lucie Vondráčková, Václav Upír Krejčí, Bára Basiková, Karel Gott, Pavel Vítek, Jana Švandová, Richard Tesařík, Vladimír Tesařík, Ladislav Křížek, Pavel "Kyklop" Vohnout, Daniel Vali, Leona Machálková, Heidi Janků, Bohouš Josef, Eva Pilarová, Michaela Jílková, Jakub Wehrenberg, Jana Nováková-Adamcová, Michaela Dolinová, Hana Křížková, Jana Fabiánová, Yvetta Simonová, Petr Poláček, Tomáš Savka, Kateřina Brožová, Iveta Bartošová, Petr Muk, Hana Zagorová, Zuzana Belohorcová, Petra Janů, Michal Dočolomanský, Bohuš Matuš, Karel Svoboda, Jana Drbohlavová, Oldřich Navrátil, Petr Rajchert, Karel Hála, Pavel Kožíšek, Ota Jirák, Tereza Duchková, Laďa Kerndl, Ernesto Čekan, Daniela Šinkorová, Vladimír Čech ml., Martin Maxa, Vašo Patejdl, Milan Friedl, Jitka Kocurová, Oskar Petr, Naďa Konvalinková, Imran Musa Zangi, Vít Chaloupka, Klára Kolomazníková, Dagmar Patrasová, Tereza Černochová, Yemi Akinyemi, Gabriela Partyšová, Lenka Hornová, Lucie Benešová, Vanessa Mae, Věra Špinarová
  • m0lL!sS

Dobře, ústřední dvojice, tedy Adéla a Dalibor Gondíkovi působí poměrně sympaticky, avšak pouze do doby, než oteřou ústa a snaží se být vtipní. Nevkusný, nevtipný a místy i velmi trapný humor. Rady ptáka Loskutáka působí přeci jen trošku víc seriozněji a v porovnání s GO - GO šou jsou na nesrovnatelně vyšší úrovni. Další skvělý úkaz toho, že některé pořady se televizi Nova jednoduše nepovedly, minuly se účinkem a pouze zabíraly drahocenný čas na televizních obrazovkách.(19.9.2010)

Občas to bylo vtipné, občas trapné, ale dalo se to. Gondíkovi byly ještě ve formě a památné jsou výstupy Patrika Hezuckého s Leošem Marešem nebo i ty solové. Snažil se převést Mrázka na televizní obrazovky a tak se v pořadu objevoval jako vrátný. A v Gogo šou se objevilo i spoustu hvězd, v té době neznámých, jako např. Ladislav Novotný, který dnes patří mezi mladé a uznavané režiséry a je uznávaný i v hudební branži.(4.5.2013)

• infernet

Teda jestli jsem někdy váhal, jestli dát něčemu odpad!, tak u téhle "monstršou" neváhám ani minutu! Jak už jsem jednou do komentu napsal (a teď si uvědomuju, když to srovnám, že vlastně možná i neprávem), tak než tohle, to půjdu radši dobrovolně do "biografu" v Petschkově paláci. Nova se někdy skutečně projevuje jako komerční KANÁL!(22.9.2010)

• HiddenDragon

Znam porady, ktere me blbosti vylozene donuti vypnout telku, a tohle takova hruza neni. Jako kulisa pri vareni nebo uklizeni se to da. Ale jako "porad vecera" rozhodne ne. Estrada zalozena na hud. playlistu ala diskotekovy Michal David, k tomu cirkusova cisla, pisnicky na playback, nebo podprumerny gondikovsky humor me proste nevytrhnou.(8.6.2014)

• pe3czech

Odpad! Odpad! Odpad! ano, opakuji se. Ale snad mi to odpustíte, když vezmete v potas kontext. Zrovna mi dohrál film Sedm a z televize na mě blikl tenhle paskvil, kterému se obsahem rovná pouze kyblík. Kyblík u postele kamaráda, jenž to velmi přehnal s alkoholem. 0%!!(21.5.2009)