GO - GO šou (TV pořad)

Komedie / Hudební

Česko, 2000, 90 min

Dalibor Gondík, Adéla Gondíková, Felix Slováček, Renata Kajdžas-Angelov, Patrik Hezucký, Leoš Mareš, Petr Martinák, Ludmila Zábršová-Molínová, Mojmír Maděrič, Ivan Vodochodský, Vítězslav Vávra, Petr Kolář, Daniel Hůlka, Ladislav Novotný, Ivan Vasilijev, Martin Kocián, Václav Jelínek, Aleš Lehký, Ilona Csáková, Yveta Blanarovičová, Daniel Nekonečný, Otakar Brousek ml., Lubomír Lipský st., Marie Rottrová, Karel Černoch, Václav Neckář, Martin Zounar, Aleš Háma, Monika Absolonová, Richard Müller, Josef Laufer, Lucie Vondráčková, Václav Upír Krejčí, Bára Basiková, Karel Gott, Pavel Vítek, Jana Švandová, Richard Tesařík, Vladimír Tesařík, Ladislav Křížek, Pavel "Kyklop" Vohnout, Daniel Vali, Leona Machálková, Heidi Janků, Bohouš Josef, Eva Pilarová, Michaela Jílková, Jakub Wehrenberg, Jana Nováková-Adamcová, Michaela Dolinová, Hana Křížková, Jana Fabiánová, Yvetta Simonová, Petr Poláček, Tomáš Savka, Kateřina Brožová, Iveta Bartošová, Petr Muk, Hana Zagorová, Zuzana Belohorcová, Petra Janů, Michal Dočolomanský, Bohuš Matuš, Karel Svoboda, Jana Drbohlavová, Oldřich Navrátil, Petr Rajchert, Karel Hála, Pavel Kožíšek, Ota Jirák, Tereza Duchková, Laďa Kerndl, Ernesto Čekan, Daniela Šinkorová, Vladimír Čech ml., Martin Maxa, Vašo Patejdl, Milan Friedl, Jitka Kocurová, Oskar Petr, Naďa Konvalinková, Imran Musa Zangi, Vít Chaloupka, Klára Kolomazníková, Dagmar Patrasová, Tereza Černochová, Yemi Akinyemi, Gabriela Partyšová, Lenka Hornová, Lucie Benešová, Vanessa Mae, Věra Špinarová
  • pe3czech

Odpad! Odpad! Odpad! ano, opakuji se. Ale snad mi to odpustíte, když vezmete v potas kontext. Zrovna mi dohrál film Sedm a z televize na mě blikl tenhle paskvil, kterému se obsahem rovná pouze kyblík. Kyblík u postele kamaráda, jenž to velmi přehnal s alkoholem. 0%!!(21.5.2009)

• AriAries

Zábavný pořád...kroutí se mi prsty jen když mám zopakovat popisek. Něco tak strašného umí vyprodukovat jen Nova a pan Adamec. Nemám rád tenhle estrádní, rádoby vtipný americký humor. Alespoň ne v nepovedené formě. Ono udělat ze sebe debila tak, aby to bylo a ideálně nějakou dobu zůstalo vtipné je umění. Napadá mě třeba Rowan Atkinson v roli Mr.Beana, pánové Náhlovský nebo Sobota, i když ani pro ně to není vždycky snadné. Pan Adamec ale dělá systematicky debily ze všech aktérů a diváky nevyjímaje. Slyšel jsem od známých a taková je i má vlastní zkušenost, když jsem viděl někde in natura účinkovat sourozence Gondíkovi, nebo Aleše Hámu, že umějí být vtipní. Občas i takový Petr Rychlý. Ale co pak předváděli/byli nuceni předvádět režií a Nováckým scénářem, za to bych tvůrce být jimi snad i zažaloval za poškození dobrého jména.(21.1.2014)

• FireTight

Totálně debilní, nevtipný Gondík s kreténským úsměvem na rtech a k tomu Adéla "snažím se být vtipná" Gondíková... Já nechápu, jak jsem se na to mohl kdysi dívat, asi jsem byl zrovna pod vlivem nějakého černého pána pekel nebo co. Tohle byla totiž ta nejodpornější, nejtrapnější (diváci v sále asi za ten smích dostávali pěkný prachy) a vlastně všechno záporné s předponou "nej", co kdy Nova vyprodukovala a vůbec se odvažovala pouštět v hlavním vysílacím čase. Mimochodem, docela je mi s odstupem času líto Felixe Slováčka, ze kterého asi Dáda udělala pěkného senila, když do toho šel a zajišťoval se svým orchestrem hudební vložky.(18.9.2010)

• m0lL!sS

Dobře, ústřední dvojice, tedy Adéla a Dalibor Gondíkovi působí poměrně sympaticky, avšak pouze do doby, než oteřou ústa a snaží se být vtipní. Nevkusný, nevtipný a místy i velmi trapný humor. Rady ptáka Loskutáka působí přeci jen trošku víc seriozněji a v porovnání s GO - GO šou jsou na nesrovnatelně vyšší úrovni. Další skvělý úkaz toho, že některé pořady se televizi Nova jednoduše nepovedly, minuly se účinkem a pouze zabíraly drahocenný čas na televizních obrazovkách.(19.9.2010)

• sidcom

máloco si zaslouží cestu do odpadu jako tento výblitek televizní trapnosti a nevkusu, s příšerně nesympatickými Gondíky v hlavní roli, ještě dnes mi naskakuje husí kůže, když si vzpomenu jak jsem na to kdysi asi 10 minut nevěřícně koukal s otevřenou pusou, než se moje tělo vzpamatovalo z paralýzy a já byl schopný chňapnout po ovladači. Vážně se to vysílalo celých 5 let? :-O(3.7.2009)