• Ellesime

Ne, ne, ne, ne, takto to fungovat nebude. Začíná to už obsazením. Jako SJP mám ráda, ale pouze jako Carrie, jinak je teda docela hrozná, Hugh se sice snažil, ale když k sobě nemá pořádnou partnerku, tak se může snažit sebevíc, a ničemu to nepomůže. Ostatní postavy mohly být výbrány taky lépe. Děj byl taaak nudný, musela jsem si to dát nadvakrát, 103 minut v kuse bych nevydržela. Vtipy žádné, romantika žádná, akce žádná, co to vůbec bylo za film. Ach jo, a přitom námět vypadal tak slibně.(24.3.2010)

• iamek

Od dua Lawrence - Grant se mi líbil film Hudbu složil, slova napsal takže jsem se na Morganovi docela těšil a doufal jsem, že na tenhle povedený film navážou. Boužel se tak nestalo a Morganovi se zařadí boužel do dlouhé řady stupidních romantických komedií. Hugh Grant předvedl docela standartní herecký výkon za to Sarah Jessica Parker by mohla hrát třeba ve VéKáVéčkách. Vtipných scének boužel velmi málo a příběh je až moc průhledný a doslova dementní. Což jsem sice čekal, ale doufal jsem, že se sem tam zasměju. 2* za solidní lokace a Granta.(8.2.2010)

Paulovi a Meryl Morganovým se daří vše na co sáhnou - oba mají prosperující firmy, vydělávají spoustu peněz. Co jim ale úplně nefunguje, je manželské soužití - to se jim rozpadá. Jednoho dne se ale společně stanou svědky zákeřné vraždy, a FBI je oba umístí do programu na ochranu svědků. Společně jsou přestěhováni do malého městečka ve Wyomingu, kde vystupují za fungující manželský pár na dovolené. Nebude to jednoduché, ale budou se muset naučit spolu znovu žít.. Jasně, na tomto filmu není nic originálního, a už od prvních minut je naprosto jasné, jak to bude pokračovat a jak vše skončí, ale to mi tentokrát ani moc nevadilo - možná je to tím, že mám slabost pro Sarah Jessicu Parker, a i když už není nejmladší, stejně jsem jí přál, ať jí to s Hughem vyjde. Naopak role Paula Morgana v podání Hugha Granta se moc nepovedla, bylo vidět, že se H. Grant s rolí trochu trápí (aby ne, když musel podstupovat takové blbosti jako "útěk před medvědem"). Ale jak jsem již psal, docela příjemně jsem se pobavil, takže s klidným srdcem ty 3* dám...(22.10.2013)

• baruss

Tuctová nevtipná romantická komédia, ktorú ešte ku dnu tiahne nehorázne zlý herecký výkon Hugh Granta. Viem o čom hovorím. Stačí si pozrieť galériu a pochopíte, aké nehorázne zlé úškľabky vo filme používa. Môj amok vyvrcholil tým, že som musel pri každom zjavení Granta na plátne vztýčiť fuckera a zamrmlať si pod nos nejakú nadávku. Našťastie som sedel v úplne hornom rade v kúte a čo najďalej od intelignetých ľudí. Keďže filmom ktoré ma nahnevajú dávam zvyčajne ohodnotenie odpad!, musím povedať, že možno si to ten film ani nezaslúži. Keby tam hral namiesto neho akýkoľvek iný niemand tak - jednak je to film po ktorom pes neštekne, - a rozhodne by to bol výsledný efekt lepší. Ja som citlivý človek, čo sa prejavilo aj na mojom správaní v kinosále, a rozhodne si neželám aby niekto iný prišiel k ujme vďaka tomuto filmu. Hlavne tým, že sa sa nehorázne strápni svojím nekontrolovaným záchvatom zúrivosti, resp. že investuje peniaze do filmu a nakoniec sálu opustí aby svojmu nekontrolovanému záchvatu predchádzal. V konečnom dôsledku Vám peniaze nikto nevráti, jediná šanca je žalovať distribučnú spoločnosť za spôsobenú ujmu (záchvat, ktorý pošpinil Vaše dobré meno), proces bude trvať desiatky rokov a zrejme aj tak nič nevysúdite, lebo žalovať dsiribučnú spoločnosť, za to že jej film je zlý a vyhrať? no neviem. (Mido by už musela byť v nehoráznom bankrote : )) Čiže ak tam niekto chce ísť len kvôli tomu aby z toho vytrieskal prachy - tiež neodporúčam. Ak Vás okolnosti donútia navštíviť tento film (blíži sa Valentín, ste cinefil a tak) a máte pocit, že oný spomínaný záchvat by sa Vás mohol týkať, odporúčam skoré premietacie doby v pracovné dni, vtedy je kinách pomerne menej ľúdi, a miesta na sedenie v kútach kinosály. GL(5.2.2010)

• J0hny5

Docela zajímavé herecké spojení....a to je asi tak všechno. Řekl bych spíš podprůměrná komedie, bez nějakého nápadu, s jednoduchým, nekomplikovaným scénářem. Ideální pro lidi co nemají rádi, když se příběh nějak komplikuje a dramatizuje. Když už se tak začíná dít, tak se během chvíle vše srovná na mírumilovnou a nenáročnou notu. Bohužel se nic zajímavého na venkově nestane, když pominu předvítalný urovnání vztahu. 40%(18.11.2010)

• - Režisér Marc Lawrence napsal i scénář. (M.B)

• - Natáčení scén odehrávajících se ve Wyomingu probíhalo v Novém Mexiku v městečku Roy, obývaném pouhými 300 obyvateli. (Taninaca)

• - Filmy, které si Maryl pouští na DVD jsou: Stopaři a Drsný Harry. (c.tucker)