Externí recenze k filmu (8)

 • CinemaView.sk (Michal Klembara) **

  "Morganovci sú oddychová komédia. Žiaden hlbší pôžitok ani zážitok od nich netreba čakať, ale s takýmto úmyslom určite neboli ani nakrúcaní. Film získava body predovšetkým za spracovanie a za Hugha Granta, i keď v jeho prípade budú určite mnohí namietať." (více)

 • ČervenýKoberec.cz (Eliška Bartlová) *

  "Mezi Hugh Grantem a Sarah Jessicou Parker to zkrátka nefunguje. Neprobíhá mezi nimi žádná chemie a ani u polibku jim “nevěříte nos mezi očima”. Vztah mezi jejich asistentem a asistentkou má úplně jiné grády. Nemohu říct, že se ve filmu neobjeví vtipná scéna. Pár se jich tu najde, ale jen nesměle…" (více)

 • FanMovie.cz (Jan Hauer) ***

  "Největší slabinou celého snímku se tak paradoxně výběr ústřední dvojice. Oba představitelé hlavních rolí sice hrají dobře a na předepsané postavy se dobře hodí, ale nedokáží fungovat jako kompaktní pár. Není tu dostatečná chemie, a spíš než jako pár by jim to slušelo jen jako kamarádům, kteří si…" (více)

 • Filmweb.cz (Kateřina Papstová) **

  "Lawrence navíc nebyl schopen vymyslet příběh, který by vyzněl alespoň trochu nápaditě. Kolikrát jsme už zápletku točící se kolem lidí z velkoměsta, kteří se nedobrovolně ocitli na venkově, viděli? Jde samozřejmě o vděčné téma, ale stejně jako samotný žánr romantických komedií už zkrátka nemá co…" (více)

 • Houser.cz (Iva Přivřelová) **

  "Ani celá dovolená s Morganovými žádné trvalejší vzpomínky nezanechá, ale aspoň je poměrně milá a potkáte na ní sympatické postavičky, když už ne zajímavý příběh. Občas se v dialozích objeví zábavná věta; vtipné jednohubky pak spolu s unaveným šarmem Hugh Granta film pravidelně osvěžují dost na to,…" (více)

 • MovieScreen.cz (Adam Fiala) **

  "Z filmu si odnesete několik zásadních zjištění. Za prvé - Sarah Jessica Parkerová nejenom že stárne, ale je absolutně nesnesitelná, a tak je milostné dobývání o to více nepochopitelné. Za druhé že Hugh Grant omezil repertoár svých hereckých grimas na pohled postřelené laně dožadující se milosti." (více)

 • MovieZone.cz (Karel Ryška) **

  "Na scénu totiž doráží Hugh Grant a Sarah Jessica Parker, na první pohled dost nefunkční romantická kombinace. A na ten druhý je dočista jasné proč. On podesáté opakuje variaci na roztěkaného nesmělého hláskaře (respektive její horší verzi), ona se z vypočítavé seriálové pisatelky mění v…" (více)

 • Tn.Nova.cz (Petr Zelený) *

  "Pokud Morganovi srovnám s nedávným Návrhem se Sandrou Bullock, který má podobný námět, tak jsou na tom Morganovi jako Nahota na prodej proti Armagedonu. Zkrátka jako trpaslík proti obrovi. S klidným svědomím tenhle film asi dokoukají jen zarytí fanoušci romantiky. Ostatní budou hypnotizovat hodinky." (více)