Extrakt

• Česko Výtažek (více)

Hrdina americké komedie Joel (Jason Bateman) je vlastníkem firmy, která získává výtažky z rostlin. Zdá se, že už brzy vydělá slušné peníze, ale pak se na něho začne valit jedna katastrofa za druhou. Nejprve se jeden z jeho zaměstnanců nešťastnou náhodou vážně zraní, poté Joel zjistí, že s věrností jeho ženy je to na pováženou, další problémy se zaměstnanci na sebe také nenechají dlouho čekat, zvlášť když se na něho zaměří právník (Ben Affleck). A to vše znamená, že jeho plánovaný poklidný život je v ohrožení, takže je potřeba s tím něco udělat. (oficiální text distributora)

Arsenal83 odpad!

Primitívnosť, pri ktorej sa človek hanbí, že ju pozerá. A nedokáže pochopiť, ako sa v takom grci mohlo objaviť toľko známych tvárí. Keď má byť pohoršenie synonymom humoru, tak potom je tento des komédiou desaťročia. ()

iamek

Příjemně plynoucí komedie s jednoduchým námětem. U filmů se moc smát nebude, ale spíše pousmívat. Už kvůli krásné Mile Kunis stojí za to snímek vidět. ()

Chrustyn

Nijak výrazně vtipná, ale přesto zábavná a tématem docela originální komedie s celou řadou zajímavých postav a výtečným Batemanem, který sice hraje to, co od něj už léta známe, ale přesto zde perfektně sedí. ()

rikitiki

Snímek by patrně chtěl být komedií, ale neudělal pro to naprosto nic, takže pobavení se nedočkáte ani náznakem. Spíš smutného rozboru jedné rodiny a firmy, které se dostaly do krize. Na psychologické drama je to ale zase příliš plytké. Film na mě zapůsobil jako totálně neambiciózní, jakoby tvůrcům nešlo o nic, než jak zaplácat čas. /5. 2. 15./ ()

honajz

Nechytlo mě to a nebavilo mě to. Co tu mělo být vtipné? Že zlodějka ukradne kytaru a v zastavárně brečí, že jí zbyla po otci? Že šroubek někomu ustřelí koule? Že je soused hnusný a navíc vlezlý? Šlo to úplně mimo mne. ()

eraserhead666

Na první pohled tahle komedie nezaujme ničím a je prostě jen filmem, s nímž vcelku příjemně strávíte necelých devadestá minut, aniž byste byli nasraní a tu a tam se zasmějete. Jenže pak se začnete nimrat v postavách a začínají vylézat klady. Představitel mladého gigola svou postavu střihl tak uvěřitelně, že normálně věřím, že je tak hloupý sám o sobě. Kristen Wiig jsem konečně viděl v alespoň trochu zajímavé postavě. Obrovsky mě potěšil mladý grind corista, chápejte, je to pravděpodobně první zmínka o grind coru, včetně hudební ukázky, v hollywoodském filmu, co jsem viděl. A to sdrce grind coristy prostě potěší, a přenese přes sebe i to, že je ta postava v podstatě jen tupý debil. Má to ale i své neduhy - MIla Kunis mě stále ještě nepřesvědčila o tom, že je herečkou jen pro její krásné oči a postavu (což z tohohle filmu doslova čiší), Gene Simmons je naprosto tragický, jak jeho postava, tak on sám, nevím proč, ale nemám ho rád. Bateman je prostě Bateman, zde v kladném podání. A jo, parkrát se u toho zasmějete a nejednoho může překvapit trochu netypická role Bena Afflecka. ()

Thomick

Absolutně o ničem. Komedie o jednom, maximálně dvou vtipnějších (ani ne vtipných) momentech - dost smutný. Asi nejlepší Bateman, s jakym jsem měl tu čest - ještě smutnější. A to samý s Affleckem - vůbec nejsmutnější. Romantika - pokud vůbec byla v plánu, o čemž by se dalo snadno pochybovat - pak vyšuměla do ztracena nejpozdějc s desátou klapkou, hádám. Sázka na souseda se v mých očích vůbec nevyplatila, Mila nedostala prostor (a stejně je ta jedna hvězdička napůl za ní, napůl za solidního Batemana). ()

Morholt

Vlastně taková nijaká komedie s nijakym obsazením, pokud nepočítam Milu Kunis a překvapivě netoporného Afflecka, ale v jejich případě se jednalo spíše o vedlejší role. Asi deset minut po konci jsem si absolutně napamatoval, o čem film byl. Nicméně dojmy převládaly docela pozitivní a to přesto, že jsem se příliš nesmál. Čistý průměr. 50% ()

Terva

CITÁT - Máte tu kytaru i v jiné barvě?....... Velkým lákadlem je určitě Ben Affleck a hlavně Gene Simons. Sexuální flustrace je za trest. Je čas na změnu. Překvapivě to bylo velmi příjemné, pohodové, srandovní a i když jsou tam nevkusné scény jako celek to bylo dobré. Zajímavá zkušenost. ()

JohnCZ

S tak našlapaným obsazením jsem čekal o třídu lepší komedii. Humoru je pomálu, postavy jsou na pěst a děj tu prakticky není. Je to celé takové nedotažené, byť dobré nápady (otravný soused, postava Bena Afflecka) tomu upřít nemůžu. ()

F.man

Průměr všech průměrů. A to i přes to, že některé nápady Mikea Judge jsou docela inovativní a zajímavé. Velkým problemé pro mě ale je, že poměrně reálnou hlavní postavu a jeho manželku zasadil do světa plnou nereálných jedinců. Pokud se tedy snaží snímek něco říct, díky výše zmíněnému se mu to ani trochu nedaří. A pokud to má být jen plochá komedie tak té zase ubírají bodíky ty realné hlavní postavy... Tři zmatené hvězdy. There he goes... Johnny Horsecock. ()

PauloZ

Pohodový úlet, nečekal jsem nic a solidně jsem se pobavil. Jason Bateman je sympaťák a svůj zaměstnanecký kádr má opravdu vytříbený :)). Mila Kunis jako vždy a Ben Affleck snad v nejlepší vedlejší roli v jaké si ho pamatuju a nevím proč, ale v těch dlouhých vlasech mě připomínal Sandlera. No problemo, oddychovka a překvapivě dobrá zábava za 3,5*. Zpětně palím na 4*, Batemanův výdech z bonga mě dostal. :-)) ()

ConanVJ

Průměrná komedie, která svým dějem asi nikoho nepřekvapí. obsazení se povedlo. Soused je opravdu otravný a člověk ho po chvíli opravdu nesnáší. Mila je opravdu vypočítavá mrcha, ale sluší jí to jako vždy :). Hlavní hrdina je takový ňouma, že s ním člověk i soucítí a Ben je fakt řízek. 60%:) ()

nirvana91

Vcelku podarená komédia s otravnými susedmi, kopou dochucovadiel rôznych príchutí, "šikovnými" zamestnancami podniku, jedným tupým gigolom či Benom Affleckom, fičiacom na všetkom možnom vrátane konských sedatív. ()

TomX2

Pred pár rokmi sa mi neznámym spôsobom tento nevtipný hlúpy film páčil. Momentálne by som sa projekcii najradšej vyhol. Jediným plusom sú herci. ()

havLord

... zpetne zjistuju, ze si z tohohlenc pazmeku pamatuju jen blystivou ples J.K. Simmonse .... coz ale vubec neni malo! ()