Jo to nový typ hrdiny. Bezva chlapík. Je to agent Jones! Snímek kombinující hraný a kreslený film, začínající v reálném světě, kde Frank (Bill Murray) spolkne nebezpečný virus jménem Torax. Pak se hluboko v říši Frankova těla začne odehrávat boj bílé krvinky - agenta Jonese a jeho parťáka kapsle proti nachlazení Drixe a Thraxen a jím řízenou epidemií zla! Sledujte nejlepší nitrotělní dobrodružství všech dob. (oficiální text distributora)

Nihlathak

Jeden z nejlepších ne3D animovaných filmů... poměrně nápaditý příběh... inspirace v Byl jednou jeden život, pravděpodobně :-D ...ne teď vážně... možná to neni nic dobrýho, ale já jsem se vážně dobře bavil :-) ()

R1CH1E

Jak to jen říct?Při sledování jsem byl rozpolcený. Vystříhat z tohoto filmu všechny hrané scény, tak je to jeden z nejoriginálnějších, nejvtipnějších a prostě nej animovaných filmů. Bohužel ty hrané scény nikdo nevystříhal, což je totálně v prdeli, protože sráží celou kvalitu filmu minimálně o 2 hvězdy dolů. Nikdy bych nevěřil, že Bill Murray může hrát postavu, kterou budu nesnášet. Shrnutí? Animovaná část - 100% Hraná část - 10% ()

latvar

Originálně pojatý animák, který nejen pobaví, ale i poučí jak funguje lidské tělo. Pro mě příjemné překvapení, ikdyž animace mohla být lepší. 75% ()

Han22

Hraná část ujde - Bill Murray je teda tatínek k pohledání... chudák ta holka a Farrellyové se opět v nechutnostech překonávají :-) Animovaná část - tak trochu "Byl jednou jeden život" v klasické 2D animaci, ale moc se líbil ten nápad natočit to jako klasickou policajtskou komedii se všemi možnými i nemožnými klišé (nezodpovědný starosta atd..). Celkově - fajn zábava. ()

iXtr3m3

Silnejšie tri hviezdy. Bolo by to aj viac, nebyť hraných pasáží, v ktorých dominoval odpudivý Bill Muray, čo by som nebol nikdy povedal do herca jeho formátu. Je to samozrejme už dvadsať rokov staré, ale aj tak. Samozrejme neriešim teraz jeho herecký výkon ako taký, ako skôr debilnú, hlúpu a arogantnú postavu, ktorú hral. Ale akonáhle nastúpila animovaná "vnútrotelová" časť, tak to bola jazda. Doslova parádička. Nechápem, ako mi mohol tento film doteraz tých dlhých 20 rokov unikať. Možno niekedy v budúcnosti po opätovnom zhliadnutí zvýšim aj o hviezdu vyššie. Zatiaľ veľmi veľmi silné tri hviezdy. ()

Hopper

Skevlá animačka so skutočne vtipnými odkazmi, pri ktorej si človek zgustne /War in the Middle-Ear/. Inak naozaj hodnotenie zráža hraná časť, ktorá animovanej nedosahuje ani po členky. ()

DocBrown

Narazil jsem na to v TV pomerne nahodou a musim rict, ze je to asi nejprijemnejsi prekvapeni tohoto tisicileti. Urcite nejlepsi kombinace hraneho a animovaneho filmu vubec. Navic ta 2D se bez problemu vyrovna tem dnesnim 3D. Je sice hodne videt, ze tu hranou meli na starosti bratri Farrellove, ale vzdy presne nahrava te animovane. Treba ta navsteva kina snu byla skvela. Fekalnost jde zase pomerne daleko, ale vzdyt se jedna o lidske telo, takze proc se nepodivat treba do bedaru. Zajedeme do hemeroidu pro dobryho pravnika. 85% BTW podobny film jsem videl kdysi davno v ceskem provedeni, byl to nejaky kratky film, jehoz nazev uz jsem davno zapomnel. A tam ten clovek zemrel. ()

Paity

Možná nějaký podivný pokus o mutaci Nema a "Zabijáka žřaloků". Tentokrát ale v moři krvinek. Vůbec tyhle kombinace animáku a hraného snímku nejsou nic pro mě a osobně neznám moc lidí, kterým by se to alespoň trochu líbilo. ()

Reverger

Docela skvělá, tak trochu ujetá a nechutná podívaná. Kombinace hranýho a animáku, mě přišla trochu splácaná a chvílemi i zmatená, ale nakonec se to dalo. ()

Šmoula

Animovaná stránka filmu je výborná. To se bohužel nedá říct o hrané části, ve které vystupuje Billa Murray. Docela jsem se pobavil, když jsem si uvědomil, co se děje v mém těle. Filmu by více prospělo, kdyby byl celý animovaný. ()

Johnny

Celkom milá komédia... dobrý prepletenec hraných a animovaných sekvencií. Animovaná časť je o čosi lepšia, má super atmosféru a veľa parodujúcich scén. ()

Fujara777

ÁNO: Animované časti sú fajn. Sú nielen nápadité, ale aj skutočne vtipné. Do určitej miery také parodovanie nášho sveta vo forme imaginárneho sveta vnútri ľudského tela. Zábava na také to lenivé nedeľné popoludnie, keď jediné, čo po fajnovom obede potrebujete, je tráviť pri niečom nenáročnom. NIE: Hrané časti zaostávajú. Aj to, ako sa do organizmu dostane vírus je zbytočne nechutné a hlúpe. A v tomto duchu sa nekreslené pasáže vinú ďalej. ()

Torgal

Keď som zbadal aká režisérska dvojica stojí za týmto počinom, pripravil som sa na záplavu hrubozrného až fekálneho humoru. Miera typického farrellyovského humoru ale bola tentokrát na nečakane nízkej úrovni a držala sa viac menej len hraných pasáží s nechutným Billom Murraym. Animované pasáže sú určite tá lepšia časť filmu a chvalabohu tvoria aspoň dve tretiny minutáže. Svet ľudského tela je veľmi dobre vymyslený a je zábavné sledovať ako to tam všetko funguje. 6/10 ()

Kingjiri

Mám rád Billa Murrayho a naopak moc nemusim kreslený filmy. Paradoxně mě ale tentokrát hraný pasáže nezaujaly (naštěstí tvořily cca. slabou čtvrtinu stopáže) a naopak se mi líbily ty animovaný, který byly občas pěkně promyšlený ve smyslu zábavně podanejch biologickejch pochodů v lidskym těle. K tomu Farrellyové přidali pár slušnejch hlášek nebo popkulturních odkazů a spokojenost byla na světě. Škoda, že se nezapracovalo na větší smysluplnosti hranejch scén (kdyby navíc ubylo samoúčelnýho fekálního humoru, vůbec bych se nezlobil), aby líp doplňovaly animovanou část, pak bych moh s klidnym svědomim dát o hvězdu víc, tři silnější hvězdy. ()

Slavomír

Hrané scény sú úbohé, ale keď príde na tie kreslené s chytľavou atmosférou a dobrým podmazom, dá sa to pozerať. Osmosis Jones (ak neberiem hrané vstupy) je príjemný animovaný akčný buddy-movie, ktorý by si zaslúžil aj 4*, ale takto je to len za 3 ()

mauro

nejsem zrovna fanda Billa Murrayho a ani tady me nenadchnul, ale ty hlasky jsou proste dokonale, animovana cast ma u me ctyri hvezdy ()

Renie42

Trochu mi to připomělo Byl jednou jeden život, ale trochu drsnějšího charakteru. Líbili se mi kreslené záběry v těle, ale hraná část byla otřesná. ()

Wooke

Seriál sa mi páčil viac, pretože spojenie rozprávky s reálnym filmom nie je pre mňa. Čierna smrť však vystrašila a aj keď na Bol raz jeden život to nesiaha, bolo to moje detstvo. ()

Guran

Kreslený svět v lidském těle a normální prostředí mimo něj. Dobrý nápad. Do těla Franka se dostane nebezpečný bacil, tak nebezpečný, že mu bude hrozit i smrt, ale jsou tu bílé krvinky a tabletka, kteří se pokusí Franka zachránit. Film je moc dobře udělaný a sehraný, nicméně se tu vyskytuje i pár nechutných scén, které tady ale nebudu vypysovat. Snímek znovu a znovu mám rád odmalička, takže proto je mé hodnocení tak veliké, ale jsem si jist, že se bude líbyt každému. ()