• hygienik

Šiel som na komédiu a dostal som pre mňa príliš sofistikovanú všehochuť, v ktorej je účelom humoru kritika napr. Miloša Zemana??, Čechov, Francúzov, filmu ako média, pozitivisticklej interpretácie histórie...bohvie čoho všetkého. Áno, väčšinu významov som nepochopil. Forma ma nudila. Dúfal som, že idem na druhý Rok ďábla, miesto toho som videl skôr druhých Karamazovcov. Nuž čo, v Mníchove som sa evidentne stratil.(25.11.2015)

Nejlepší český film jaký jsem viděl. Jediná jeho slabina je, že jeho hlášky nedosáhnou kultovosti kupříkladu Pelíšků. Myšička je u mě už na úrovni Trojana, sám dokáže odtáhnout film a jen svou přítomností zkvalitňuje všechno okolo..(15.8.2017)

Nejdřív jsem to chtěl po 30 minutách vypnout, pak mi došlo, že jde o nezdařilý remake svěrákovského Trháku, ale ten byl aspoň vtipnej.(5.11.2017)

Po dlouhé době opravdu kvalitní český film! 70%(24.11.2017)

• peter.m

"Jak by jsme mohly pochopit histórii, když nedokážeme pochopit ani to, co se deje teď a tady." Z globálneho hľadiska veľká blbosť s perfektnou pointou. Potešili zábery "ako sa to robí" a hudba od Radůzy. PS: názor mojej pani: "Mám rada, keď sú veci medzi riadkami ale toto boli dve stránky zlepené sekundovým lepidlom."(14.12.2017)

• McMerkurion

... natočit českej film ve francouštině bez titulků můžou opravdu jen slaboduší jedinci, proto odpad ... a je úplně jedno, že druhá půlka by si zasloužila vcelku minimálně průměrné hodnocení >>> ne všichni mají trpělivost přečkat první půlku ... ... po nalezení verze s titulky a dokoukání do konce měním hodnocení na dvě ...(11.7.2018)

1 7 12 18 20 21 22 23 následující >>