Série(2) / Epizody(14)

Seriál pojednává o pěti různých lidech, z různých částí Británie. David Sowerbutts, masovými vrahy posedlý muž, který stále bydlí u své matky Maureen. Mr. Jelly, jednoruký klaun. Oscar Lomax, slepý milionář, který nadevše miluje svoji sbírku plyšových zvířátek. Joy Aston, porodní sestra, která žije v představě, že jedna z nácvikových panenek je skutečné dítě, a Robert Greenspan, lilipután, jeden ze sedmi trpaslíků v divadelní hře, který je zamilovaný do Sněhurky a věří, že ovládá telekinezi. Jednoho dne tyto lidi spojí záhadný vyděrač, který všem pošle dopis se stejným textem "Vím, co jsi udělal". (dr.block)

Recenze uživatele iampatrik k tomuto seriálu (1)

Psychoville (2009)

65% Hned v prvním díle člověka donutí tajemná postava shlédnout seriál až do konce, přece jen, koho by nezajímalo, kdo a proč hlavním protagonistům-vrahům dopisy poslal. Tak začne krátký seriál, kde člověk sleduje pětici neobvyklých, podivných lidí, jak je jejich příběh(y) spojují dohromady. Místy vtipný, místy zvrácený Psychoville však nemá tak skvělý příběh, jak je zde psáno a svým koncem mě taky zklamal - přitom mohli tvůrci vymyslet mnohem lepší závěr nebo rozjet další sérii. ()