Trevor

Po Hell feste:Parku hrôzy, vaprážanom syre a príchode kamarátov sme si vzali stredné popcornové combo a stredný nachos, ktorý mal príliš málo omáčky a posadili sa do pomerne zaplnenej kinosály, ktorú tvorili predovšetkým fanúšikovia Marvelu s tomu zodpovedajúcim vekom a bohužiaľ aj intelektom. Takže deti a adolescenti sa prvých 40 minút nudili a rozprávali, pretože celý tento čas sa venoval predstavovaniu postáv a ich osudom, tvrdej práci úbohých žurnalistov a Marvel hooligans v kinosále naozaj tŕpli. Potom sa, našťastie pre nich, dostavilo trochu akcie a trochu neskutočného humoru /You looks like shit...a neskutočný výbuch smiechu v publiku, toto stačí next gen k tomu, aby dali filmu 5*/ a predvídateľný príbeh pokračoval v 3D kine zo skvelými efektmi, keď počas bitky medzi Venomom a druhým emzákom a páde jeho rakety som si počas záverečného požiaru na chvíľu odložil 3d okuliare a čuduj sa svete, naskytol sa mi rovnaký výhľad...Až nasledujúci záber mesta vyžadoval ich nasadenie. Pri Venomovej "hláške" pussy, keď sa novinár Eddie neodhodlal k skoku z budovy a použil výťah sa rozosmialo 30 ľudí v kine okrem nás, na druhej strane, keď sme sa s kamarátom rozosmiali pri Venomovej návšteve sídla novín po oslovení strážnika, Richard, Richard zvyšných 30 ľudí v kine nechápalo pointu takže sme sa výborne dopĺňali.Klincom všetkého bol odchod 2/3 publika už po prvých titulkoch, takže sa pripravili o dve kratšie pokračovania v samom závere a pohľad na podlahu uličky v kine hneď za nami, keď za predvedenú spúšť by sa nemuselo hanbiť ani 150 kilogramové prasiatko, ktorému po okraj naplnili hrant. Najstarší divák v kine po sebe poupratuje a mládež, ktorá vyžobrala od rodičov euráče na film musí ukázať, že keď už zaplatili za vstupné a popcorn, nech má personál aspoň čo upratať. Generácia Ypsilon...Inak je Venom priemerným komiksovým filmom s vydarenými efektmi, predvídateľným dejom, ale v spoločnosti dvoch skvelých ľudí chutil o čosi viac a preto aj o čosi lepšie hodnotenie. ()

kajas

"Venoma" nelze chápat jako tradiční marvelovku posledních let, je totiž mnohem komornější a opírá se v podstatě pouze a jedině o charisma Toma Hardyho. Tento fakt bude asi některým divákům vadit, ale fanoušci britského drsňáka s nenapodobitelným hlasem (ano, i já Hardyho už osmým rokem nekriticky zbožňuju) se jistě nebudou cítit ochuzeni. Klišé o šíleném vědci, kterému se jeho experimenty "trochu" vymknou, moji inteligenci nijak neuráží, a tak vlastně nechápu, proč je "Venom" tolik kritizován. Proklamovaný krok zpět z hlediska přístupnosti (z původního R na klasickou PG-13) snad takovou paseku také neudělal. Těšila jsem se na Hardyho, který dvě hodiny nesleze z plátna, bude hláškovat a požírat lidi. Ukusování hlav sice probíhá mimo záběr kamery, ale já byla naprosto spokojená a na druhé zhlédnutí možná v hodnocení ještě přitlačím. ()

higuain

Totální béčko, který v roce 2018 působí trochu jako zjevení, ale svůj účel asi splní. Jednoduchý příběh, nepříliš kvalitní akce, sterilní záporák a z průměru to nakonec nevytáhnou ani herci, protože Tom Hardy se sem moc nehodí (jakkoliv je jeho výkon dobrý) a Michelle Williams zas nemá co hrát. ()

Aleee89

Tři a půl hvězdy. Venom je tak trochu jiný komiksový hrdina i film, a asi také proto mi docela sednul. No a Hardy, to je sympaťák a role mu pasovala. ()

Reesam

Nah, vlastně jde o film, kde si užíváte zdrceného výrazu Toma Hardyho, sem tam vtipných frází, a úctihodné práce visual artistů. Ale děj o ničem, nic se nedozvíte, něco se začne dít až v posledni desetiminutovce, a vy vlastne ani nevíte, že to bylo to, na co jste CELOU DOBU čekali. Záporák snad nejhorší, co mohl být, protože vlastně nedostal prostor jím být. Nejlepší na tom byly titulky a songa od Eminema. Jo a for those who were waiting for it - TOM HARDY SE ANI NEUKÁZAL BEZ TRIKA?! ()

IceQueen

Darmo tu budem kňučať, že vo Venomovi nieto krvi ani vnútorností a všetci majú riadnu výchovu. No, nieto a ja napriek tomu, že darmo, aj tak kňučím. Do rodného listu by som mu ešte doplnila "komédia", totižto smiala som sa často a schuti a vďaka tomu štvrtá hviezda. Hardy, hoci strašne srandovne chodí, je mňam a tiež príkladne a poctivo pristupuje k výkonu svojho povolania, len škoda, že ho nenechali hovoriť, ako mu jeho londýnsky zobák narástol, američtina mu nerobí dobre. Strašidlo Woody na záver snáď naznačuje pokračovanie. ()

Miseet

Venoma vnímám tak, že se od ostatních marvelovek svým způsobem odlišuje. Tom Hardy přehrál všechny ostatní a je to jediný tahoun v celém filmu, nebýt jeho bylo by mé hodnocení asi nižší. Jedna hvězda dolů za efekty. ()

Radda

Pro začátek by se slušelo říct, že tento film nepatří do MCU/Disney ale pod patronát studia Sony. Takže nečekejte, že by se zde ukázal úhlavní Venomův nepřítel Spider-Man, který byl právě zapůjčen Marvelu. Tak a teď zpátky k hodnocení. Film si od amerických kritiků vysloužil velmi nelichotivá hodnocení, ale jak to teda nakonec celé dopadlo ? Za mě se to povedlo a byl jsem opravdu mile překvapen. Tom Hardy jako hlavní postava si celý film krade jen a jen pro sebe a vedlejším postavám nenechává ani místečko k vyniknutí. Což asi samo o sobě není vůbec na škodu ba právě naopak, když je Hardy na plátně tak si s ním užíváte každou vteřinu. Dále bych pochválil výběr interpreta pro hlavní soundtrack (Eminem výborně zandal). K nedokonalostem bych asi zařadil vlažný začátek filmu, výběr herce na záporáka a nakonec opět finále, které se celé odehrává v noci a tak to dost zklouzává k nepřehlednosti. Je však, ale zcela jasné, že Sony do tohoto snímku nemůže nalít tolik peněz jak třeba Disney. Na závěr bych ještě jednou rád vyzdvihl roli Toma Hardyho, protože jeho rozmluvy s Venomem stály za to a zvedají tak úroveň filmu o level výš. PS: Po konci filmu neodcházet, budou 2 potitulková scény, první naznačuje možné budoucí pokračování. Snímek hodnotím 60%. ()

dyfur

....herecky priemer....trikovo bohato....námet skoro originálny-aj keď tých "votrelcov" už tu bolo.......ale -pre mňa- extra nezaujalo....asi nie som  cieľová skupina...... ()

tufr

Zatím váhám zda dát tři nebo čtyři hvězdy. Hardyho mám rád.... občas mě něco přišlo dost ohraný a nudný a trapný, a občas něco pobavilo. Rozhodně to neurazí hlupáka jako jsem já...... ()

applause

Kámoši jak hrom jsou Eddie a Venom. Humor a akčnost tomu nechyběla, hudba a herecké výkony také obstojné. Vypadá to na pokračovaní, to by bylo super. Doporučuji. ()

Jigy odpad!

Nechápu jak se Tom Hardy mohl upsat k něčemu tak strašnému. Nenapadá mně jedna jediná věc, která my mně zaujala, nebo se dala pochválit. Bylo to nudné, dlouhé, zbytečné, trapné (jestli se někdo smál Martě, tak to ještě neslyšel looser teorii) a i efekte nestály za moc. Totálně zbytečný film o zbytečné postavě, která byla vytržená z kontextu a ještě povýšena na hrdinu. Takto vysoké hodnocení je mi vážně záhadou. Venom je je velký kus ničeho zabalený do značky Marvel s účelem podojit diváky o další peníze. A to jsem myslel, že Black Panther je Marvelovské dno. ()

Jango_Fett

Jako fanouška Venoma mě film velice mile překvapil. Ano, je to točené jinak než aktuální MCU filmy, je to komornější, zaměřuje se to hlavně na postavu Eddieho Brocka - což dává smysl a atmosféra je od začátku taková temnější (připomnělo mi to film Spawn). První část má sice pomalý rozjezd a trvá poměrně dlouho než se Brock spojí se symbiontem, ale dává smysl proč tomu tak je, režisér nám tady ukazuje jak se z populárního reportéra stane nula (bez přičinění Parkera/Spider-Mana). Tom Hardy je prakticky tahoun celého filmu a jeho postupné zvykání si na symbionta a rozmluvy s Venomem jsou zahrány bravurně. Film čerpá ze všech možných verzí komiksového i seriálového Venoma, je vidět že tvůrci věděli co točí. I přes přístupnost 13+ se z toho režisér pokusil vyždímat maximum a opravdu to občas balancuje na hraně (což je dobře), ale určitě by mi nevadila necenzurovana verze na Blu-ray. Pro fanoušky venomverse je zde hromady odkazů ze kterých budou nadšení. Hudba neurazí, ve filmu funguje, až na divný titulkový Eminemův rap. Ano není to kdoví jaká hitparáda, ale je to film co neurazí s Venomem ztvárněnym na jedničku. Fanoušci postavy to určitě docení víc než normální divák. Ještě bych možná mohl zmínit že je na filmu děsně vidět jak Sony stále doufá v propojení s MCU a nechává si tam okatě otevřená vrátka :-). ()

Wiikii

Ze začátku jsem byl na pochybách, pak se to zlepšilo(během první velké akce asi v půli filmu), poté se to ještě více zlepšilo, kdy se Eddie a Venom začali seznamovat, nakonec byl konec s přihlouplou poslední scénkou. ... Nejlepší chvíle byly, když spolu ti dva promlouvali, ale jinak převážně klišé abez parádního scénáře a režie jak tomu bylo třeba u Temného rytíře.. Dám o hvězdu navíc za Toma Hardyho a vtipné momenty s Venomem, leč musím u toho přimhouřit oči. .... HODNOCENÍ: 75% (4*) ()

Havaj8

Měsíc po premiéře, ale přece. Do kina mě to stejně vytáhlo. A bylo to snad ještě lepší než jsem očekával a slyšel všude kolem. Tom Hardy je neskutečnej charakter a sympaťák a spojení s Venomem mu vůbec neublížilo. To jejich vzájemný seznamování bylo super. Bylo to opět něco novýho, ani hrdina, ani záporák. Vlastně jak kdyby rozdvojená osobnost, která ale má něco společnýho. Akce v podání Venoma byla úžasná, jen škoda, že nestrávil trochu víc času na plátně s ostatníma symbiontama z cizí planety, ale třeba v dalších dílech. Něco málo z humoru jsme mohli vidět už v traileru, ale ještě trochu navíc bylo ve filmu, což je klasickej Marvel humor, a zrovna sem to sedělo. Další škoda, že to bylo krátký, čekal jsem něco přes dvě hodiny, ale sotva to byly dvě. Strašně si mě to získalo za tu chvilku. A jeden dodatek, nechápu, jak se s Venomem může rovnat zrovna Spider-man. ()

M.i.k.e

jako ideální Venom,tak jak by měl vypadat a jak bych si ho představoval tahle taškařice neobstojí.Jako slušně odsýpající akční sci-fi komedie s Tomem Hardym,ve které se náhodou objeví i Venom však ano.Osobně bych se sice spíš přikláněl k té ideální variantě,která by byla správně temná,drsná a rková,ale přiznávám,že i díky tomu,že jsem nečekal až tolik mě bavilo i tohle.Hardy jde proti profilu ve kterém se poslední dobou zaškatulkoval a jakkoliv to někomu přijde mimo,pro mě to bylo osvěžení.Pořád ovšem budu doufat,že někdy se třeba dočkám plnokrevného Venoma,protože je jasné,že další díly pokud budou,budou v podobném duchu jako tenhle...70% ()

Martin741

Tom Tvrdyy mi bol odporny uz v tom filme Rokenrola kde hral geja /kupodivu mu rola sla az prilis dobre/ a este aj v Legendy Zlocinu mi bol odporny. Kupodivu, ale je to pracant, nieco v nom je a hrat vie na rozdiel od povedzme takeho Worthingtona, ktory herecky talent videl z okna rychliku naposledy v novembri 1986. No ale s5 k filmu. On sa stal akymi nositelom mimozemskeho symbionta Venoma, potom sa roky pokusa odhalit skutocnu tvar akehosi vedca Ryza Ahmeda- no a este posadnutost pracou a vztah s holkou komplet v hajzlu. Tak o tomto bol Venom, jo a viem aj ze je to Marvel film, ten Ryz Ahmed ako sialeny vedec teda poriadna nuda. Vobec som sa nebal, sialeny vedec z filmu vyzera hrozivejsie, podstatne hrozivejsie. Proste nahlaskovane to nie je ako tvrdi Cervenak, zabavne jakz takz no a nad dnom zumpy to udrzuje jedine Tom Tvrdyy. 72 % ()

kombajn

Po blbých recenzích jsem na něj pozapomněl. A když se na konci roku objevil v nějakém žebříčku špatných filmů roku, rozhodl jsem se mrknout na něj a ano, některé věci se mi tam nelíbily, ale bavil jsem se po celou dobu a film má rozhodně své momenty. Triky po většinu času ujdou, ale ano, občas jsou na facku... Jako celek to ale vlastně funguje moc dobře. 4/5 ()

Kraven bude první komiksové eRko od Sony

Kraven bude první komiksové eRko od Sony