Figu

Venom je sám o sobě taková strašidelná nicka, jenže jak ho hodíte do těla Hardyho, stává se z něj solidní požírač hlav! Digitální nářez a jedna velká akční jízda, které nechybí i suprový dialogy plynoucí z jedné hlavy. Po pomalejším rozjezdu jsem byl lehce v obavách, nicméně jak se do toho vložil Venom, Tom konečně začal šlapat a šlo to nahoru! A tím mě ten chlap hlavně potvrzuje, proč že se to vlastně stal, někdy před dvěma třema rokama, pasažérem mé top 10ky! Mladej borec plnej hereckýho potenciálu, jenž se snad neumí namotat do filmu s nálepkou "sračka"! 80% ()

honajz2

To, že jsem nějaké Marvelovce nad 2* je zázrak, jediná další Marvelovka, kterou jsem hodnotil tak vysoko, jsou Strážci galaxie (oba díly za 4*), takže to hodnocení prosím berte takhle. Dá se říct, že se mi i Venom docela líbil, ačkoli ne až tolik. Na mě osobně je tam moc akce, moc se to snaží (až na jednu scénku) všelijak hláškovat, něco mi tam pěkně lezlo na nervy, ale jinak to celkem jde. Je tam jeden takový můj oblíbený motiv (přátelství mimozemšťana s člověkem), ani mě to moc nenudilo, z celého filmu mi je nejsympatičtější Venom, u kterého jsem celý film luštil, jestli je nakonec hodný nebo zlý a nakonec jsem s překvapením zjistil, že je to snad první marvelovská postava, co je neutrální. Kupodivu to není špatný film, ale na zadek jsem si z toho nesedl ani náhodou. I tak je to třetí Marvelovka, která se mi kdy (i když tady je to jakž takž) líbila a to jsem se na to podíval jenom kvůli tomu, že to chtěl vidět mladší bratr a tak nějak mě dohnal, abych to zkusil. 3* ()

rakovnik

V případě Venoma neplatí, že v nejlepším se má přestat. Rozjezd filmu je dost vlažný, akce bylo pohříchu málo a i když rozhovory s parazitem byly zábavné, přece jen to byly jen řeči. Takže celkem dlouho čekáme na nějaký pořádný nářez, ovšem po dvou větších rychlých akcích je najednou skoro konec. Tom Hardy je příjemný, ale jeho parťák byl využit trestuhodně málo. Doufám, že s Woodym bude (?) větší legrace. ()

Lischai

Guilty pleasure. Vetřelec z vesmíru v Hardym hláškuje a seká lidi na maděru. Film jsem nedokoukal, z nějakého důvodu mně hrozně vadí, že když z Hardyho těla vyletí nějaký vetřelčí osten, tak mu to neroztrhá mikinu. Jsem divnej. ()

William_

6/10. Film co Vás ničím nepřekvapí ale ani nezklame. Pokud bychom se ve světě filmu bavili o průměrnosti, byl by Venom synonymem pro toto slovo. Nezapamatovatelný enemák, pár cool hlášek, rádoby temná atmosféra, ale ne zas tak temná, aby na film mohli do kin i děcka. To vše pod záštitou Marvel v produkci Sony. Jde ale vidět, že si to Tom užívá. ()

Darth Revan

Dobrej oldschoolovej komiks, kterej se vymyká současnýmu stylu těchhle filmů. A za to jsem sakra rád. Škoda jen toho nižšího ratingu, mohlo to třeba bejt ještě lepší. Pomocný školy, který to na jinejch webech odsoudili dřív (zdravím kokoty z MovieZone), neberte vážně a jděte do kina. 4* ()

Rocky88

Kdo podobně jako já doufal v temnější notu a v antihrdinu, jehož hostitel bude muset řešit krutá morální dilemata, bude zklamán. Venom je krotký kámoš,obecně se tedy jedná o standardní marvelovský origin pro děti a multikulturisty. Zábavné to je, někdy nechtěně, ale díky Hardymu stále koukatelné. Standardní průměr, jehož pokračování s Harellsonovým Levákem Bobem by mělo být o poznání kvalitnější. ()

ProNotor

Celkem pěkně natočený, hodně akce, pomalejší rozjezd. To převtělování úplně bomba, to se opravdu povedlo, předpokládám, že by mělo být nějaké pokračování, chtěl bych vědět jak je to s tím arzenálem zbraní, co můžou mít. Tom Hardy mi tam seděl parádně, myslím, že jiný by se na to nehodil. Obstojné 4*, určitě by bylo co zlepšit. ()

Nach

Tak jsem konečně zhlédl toho konkurenta Upgradu. No a s potěšením musím říci, že to nedopadlo vůbec tak špatně, jak jsem čekal. Ano, Upgrade zůstává neporažen, ale i Tom Hardy a Venom se náramně podařili. Sice bohužel jsme tu svědky procesu během něhož se ze záporáka stává klaďas, ale tento proces je zde velice zajímavý, rozhodně ne nudný a plný různých zajímavých nápadů. Naopak palec dolu si zaslouží občas nepřehledná kamera a skutečně nudný záporák se zajímavou motivací (bohužel ale ne originální). Výsledek je mírně nadprůměrná comicsovka, která neublíží a mě osobně i potěší. Uvidíme co se okolo ní bude v Sony dít dál. 75% ()

bourec

Viděno podruhý. Už to tady někdo napsal, že nejzábavnější to bylo do doby, než se objevilo to zubatý monstrum, a začaly rejdy. Pak už ten film připomínal leccos, co jsme za poslední roky viděli. 60%. ()

cariada

Moc mě to nebralo, dokonce jsem na to s odstupem možná půl roku musel kouknout znova, abych to dokoukal. Za mě je to takové polovičaté. Prostě jednou a dost. ()

Lenka.Vilka

Total fucking sranda, pecka, zábava. Film má všechno. Mohlo to být sice trochu temnější, ale chápu, na co film přípravoval píseček, tak to nemohlo bejt moc. Jenom v pár scénách bych kameře dala facku, protože jsem neměla tušení, co se přede mnou na plátně děje. Ale...všechno tohle mi dává naději na dobu, kdy vyjde dvd. Viz tak směšně krátká stopáž. Do kina filmy pro děti a na dvd verze pro dospělé? No, tajně doufám, že v tomhle případě jo, protože jinak dám zpětně jednu hvězdu dolů. ()

C0r0ner

Mám k tomu jenom dvě výhrady - některá žánrová klišé, která už jsou v pořadí ve třicátém podobném filmu dost okoukaná, a dvanáctkový rating. Tady měl rozhodně být Rkový, protože excelentní antihrdinská postava Venoma k tomu přímo vybízí. Moc rád uvidím nějaké pokračování. 80% ()

dubinak

Děkuju ti intuice, že jsem si to s tou návštěvou kina rozmyslela. Ty peníze bych asi fakt obrečela. Je to pro mě nemilé překvapení, ale Hardy tu byl tak strašně obyčejný a nezajímavý, až hrůza. Jemu prostě sluší jiné role a tady podle mě neměl co dělat. Co jsem považovala za zábavné, byla asi přeměna na Venoma a tím pro mě veškerá zábava končí. JInak to nemělo absolutné žádnou snahu vymanit se z tuctovosti a předvídatelnosti. Ani z vizuálního hlediska to nebylo nic, co by mě čímkoliv zaujalo. Zkrátka prachobyčejná anti-hero krávovina bez špetky originality, která si udělala nepřiměřenou reklamu na jméně svého protagonisty. ()

Kempe

Jasně. Sony není Marvel. Ale tohleto je pro mě skvost, od kterého jsem neměl absolutně žádná očekávání. Snad jen, že Hardy by to mohl potahat. Což se stalo. Za mě se stalo ale víc než jen to. Tento snímek se vytáhl mezi superhrdinskou špičku. A v éteru nade mnou se jen vznáší otázka: Proč já jen nešel dělat kaskadéra Tomu Hardymu? ()

epicek

Nevím zda to bylo tím, že mé očekávání byly prakticky na bodu mrazu a první recenze tomu filmu celkem naložily kritiku, ale já jsem ze sálu odcházel dost spokojený. Ano, ten Rkový rating tam zatraceně chybí a neskutečně by filmu pomohl, ale i navzdory tomu to šlape jak má a pomrkává to na všechny fanoušky komiksu s tímto symbiontem. Hardy se s tím popasoval naprosto v pohodě a jako Eddie Brock byl uvěřitelný úplně normálně. Řekl bych, že je ten film dost podceňovaný a proto si nakonec zaslouží tu jednu hvězdu navíc. Eyes! Lungs! Pancreas! So many snacks, so little time! ()

necisty

Marvelovka, kterou táhne jen a pouze Hardy a trochu temnější atmosféra. Přesto podle mého nebyla vyzdvihnuta pravá podstata Venoma a ten je snad i v původním seriálu mnohem větší záporák. Závěrečný souboj je filmařsky celkem odfláknutý, ale pořád lepší než u Deadpoola a jemu podobných. Jo a ta holka z Dawsonovic světa je tu pěkná č*bka. ... CC Flora 3D ()

Juto

Som dosť sklamaní z filmu. Nie je to ani mačka ani pes. Už som mal tušiť, že film Venom nebude výborný, keď sa Tom Hardy vyjadril, že 30 až 40 minút vystrihli, ktoré sa mu najviac páčili. Film má priemerný scenár a k tomu zvláštne tempo, kde sa Venom objavuje až v polovici filmu. Najlepšie scény nie sú napodiv akčné, ale tie, kde sa Eddie Brock háda s Venomom. Film je ale v celku priemerný. 5/10 ()

Pajky3

Londýn, 20.10.2018 Jsem rád, že jsem na Venoma do kina přeci jen vyrazil. Rozhodně to stálo za to a dobře jsem se pobavil. Hardy v super formě, jeho zmatení a interakce s Venomem baví. Scénář je sice jednoduchej, ale příjemně prošperkovanej hláškama. Michelle Williams mám sice rád, ale možná mi k němu přeci jen trochu neseděla, ale zase nijak nevadila. Jediný, co se mi moc nelíbilo byl ten závěrečnej souboj, ale celkově jsem nad míru spokojen. Možná by tomu slušelo víc temna a krve, třeba příště. Nejvíc mě tak naštvalo čekání na druhou potitulkovou scénu, která rozhodně nestojí za to. ()

Kraven bude první komiksové eRko od Sony

Kraven bude první komiksové eRko od Sony