Sabrewulf

Skrz naskrz průměrná komiksovka. Ono se na to sice dobře dívá díky skvělému Hardymu, občas se tam blýskne nějaký dobrý nápad, člověk se semtam zasměje a celé to rychle uteče, jenže... Jenže pak skončily titulky a po pár minutách jsem si začal uvědomovat, jak strašně zbytečný film to je. Už mi to dokonale vyšumělo z hlavy a není tam nic, kvůli čemu bych to chtěl vidět znovu. Nedovedu si představit, o čem bude dvojka, když už v jedničce byl záporák podobný Carnagemu. Na jedno podívání fajn, víc ani ťuk. ()

Triple H

Ťažko hodnotiteľná vec. Tí čo tomu dajú jednu hviedzičku a povedia, že to je nekoncepčná, nelogická, nechcene smiešna blbosť bez hlavy a päty, ktorá zaspala dobu, s prehrávajúcim a nevhodne obsadeným Hardym, majú pravdu. Tí čo tomu dajú päť hviezdičiek a povedia, že to je výborná, svižná zábava, ktorá sa na nič nehrá a je príjemnou ozvenou minulej éry komiksákov, so zábavne prehrávajúcim a snaživým Hardym, majú pravdu tiež. Otázka je - čo chceli tvorcovia? Pri niektorých scénach by som dal ruku do ohňa, že si všetci boli vedomí, že točia úplnú hovadinu. Pri iných som mal pocit, že to Fleischer bohužiaľ asi myslel vážne. Zabavil som sa každopádne výborne, nenudil som sa ani sekundu a dokonca sa človek aj zasmial (tam kde som mal, aj tam kde nie - dialógové výmeny medzi Venomom a Eddiem sú pomerne vtipné). Proste je to strašný mišmaš, ktorý keby človek hodnotí len nezúčastnene a očakáva prepracovanosť napr. na úrovni najlepších marveloviek, musí odísť rozčarovaný. Ale keď vie, že to celé je volovina, ktorá napriek snahe úplne nevyšla (alebo nemá ambície byť niečím viac), tak sa dá dobre baviť. Nábeh na kultovku či guilty pleasure je jasný. Hardy sa na úlohu investigatívneho novinára zúfalo nehodí a celkovo mám pocit, že nemá šajn ako rolu uchopiť. Jeho casting je rovnako off ako keď Mark Wahlberg v Happeningu hral stredoškolského učiteľa. Ale jeho snaha a prirodzená charizma to pretlačia a film utiahne. Ak by Venom vznikal pod taktovkou Marvelu, asi by bol dotiahnutejší a prepracovanejší. Ale rovnako by asi bol viac umelohmotný a chudokrvný, zatiaľ čo tento kúsok od Sony je celkom svieži a živý (či už chtiac alebo nechtiac). Ja by som Hardyho ako Venoma kľudne rád videl znova, serióznych komiksoviek máme habadej. ()

David.Darco

Ach jaj. Hardy kam si sa to upísal. Ako som očakával, Hardy a pár vydarených vtípkov Venoma (Voice) boli jedinými Highlightami filmu. Počiatočná scéna s dopadom rakety pôsobí (a chutí) ako 14ty krát v mikrovlnke zohriaty rezeň... Linka s putujúcim symbiontom nezaujímavá, nudná a zdĺhavá. Hlavná dejová linka a princíp hry dobra vs. zla má myšlienku hlbokú ako panvica na palacinky a final fight je asi tak prehľadný ako Dankove prejavy... Čo dodať. Ahaaa... Skvelá pesnička od Eminema na koniec nesmela chýbať... slabých 50% ()

Sell

Nebolo to zlé (čakala som horší film už len kvôli recenziám) ale nebolo to ani nič úžasné a nezabudnuteľné. Prvú polhodinu ste sa trochu nudili a čakali kedy už konečne príde ten Venom. A on prišiel, bol vtipný ale predsa len ste čakali že to bude väčší hajzlík a záporák ako sľubovali. Akčné scény boli dosť roztrasené, čo zamrzelo ale Tom Hardy to ako vždy zachraňoval (aj keď toho novinára by som mu len veľmi ťažko uverila :D). Ostatné postavy som pretrpela a to svedčí o všetkom. Pri poslednej scéne som mala dojem, že ju rýchlo dotočili len kvôli pokračovaniu a v podtitulkovej scéne nám predstavili záporáka kvôli ktorému (a Tomovi samozrejme) by som išla do kina na prípadné pokračovanie. ()

Motinski

Jednohubka ktorú si väčšina divákov pozrie len kvôli Hardymu. Treba povedať že scenár je neskutočne tupý a pochybujem že sa nájde niekto kto tvrdí opak. Na druhej strane dá sa tu dobre vypnúť a užiť si aspoň chémiu medzi Eddiem a Venomom. Tempo je tiež celkom solidné (v druhej polovici) no záver je len ďalší digibordel do zbierky. Pochybujem že si to ešte niekedy pozriem ajtak ale nešlo o stratu času. ()

miguel_111

Celkom sranda film to bol. Po akčnej stránke nemám žiadnu výhradu, humor v pohode dosť som sa nasmial. Tom Hardy je sympaťák len zamrzí troška toho ako bol Venom vykreslený v tomto filme. Inač nemám žiaden problém a pripadne ďalšie pokračovanie si určite pozriem a návštevu kina určite neľutujem, Pre mňa 75 %. ()

Script

Není divu, že Venom není součástí vesmíru Avengers. Děj je rozhodně zajímavý, ale mohl by být i zajímavější. Co mě na filmu deptá je to, že je příšerně předvídatelný a scéna, kde ve finále Venom bojuje proti svému záporákovi vypadá jako by se snažily smíchat dvě trochu rozdílné barvy, ale nešlo jim to. Další co mě vedlo k tomuto hodnocení je to, že chování postav je neskutečně hloupý a nepovedený. Není to převratný film a děj vůbec neprožíváte. Čekáte horor, ale je to komedie. ()

Ogen

Prvních 40 minut se tam skoro nic nestane. Děj uniká, hodiny tikají a stále se nic neděje. Pak tedy přijdou scény, které jsem viděl i v traileru. Nemastné, nesladké, nehezké dílo o ničem. Venom není vtipný, zlý, hodný ani ničím zvláštní. Jednu hvězdu si film zaslouží za Toma Hardyho i když vůbec nechápu proč se k takovému "veledílu" vůbec upsal... nejspíš nedostatek finančních prostředků, no každý se na chodník slávy dostane jiným způsobem... PS: Jsem opravdu rád, že jsem neutratil ani korunu za lístek do kina. ()

Remivsremi

Celý film stojí na interakci Eddieho a Venoma, naštěstí tato spolupráce šlape od prvního okamžiku až do závěrečných titulků. Nejedná se o nikterák hluboký film. Je to čistá popcornová zábava, která se ale dokáže dokonalé prodat a na uplném konci jsem měl chuť si ihned pustit další díl. Za mě tedy palec nahoru. 70% ()

chelseaman22

Tak jsem doufal, že Hardy bude spasitel a vše zachrání. Namísto toho jsem byl nucen sledovat dvě hodiny ničeho o ničem, z čehož mi přirozeně nebylo do smíchu. Takovou bídu od Marvela jsem již dlouho neviděl. Kdybych byl býval věděl, že přijde tohle, nebyl bych na Černého pantera toliko přísný! 10% Celosvětový příjem k 12. 1. 2018: $855,689,766, což je 8,56 násobek rozpočtu ()

Lachtaan

Dokud jsem do toho kina konečně nezašel, oprávněně jsem se obával, že onen oznámený Rating 13 - tedy pro lajky přístupnost dětem - celý Venomův nástup na scénu pekelně zkazí a jeho úchvatný hororový nádech naprosto pohřbí. Filmový lídr celého letošního října je přes veškerou mou skepsi nejpřekvapivějším důkazem umu, jak skloubit děsivý námět s komediálními prvky a z drsně dýchajícího sci-fi thrilleru stvořit dílo pro celou rodinu. Já ukojil své potřeby při pohledu na symbionty v té nejryzejší akci, zbytek kina se pobavil na odvázanosti pana V. i samotného Toma Hardyho. Upřímně se mi moc nepozdává myšlenka přístupnosti dětem jenom za účelem budoucího provázání se Spideym z MCU. Nechci ale ihned zavírat vrátka, tudíž se nechám překvapit. A s tou nejlíbivější potitulkovou scénou doufám, že se Eddie Brock vrátí co nejrychleji. Bude mít totiž s dlouho utajovaným Venomovým kamarádem plné ruce práce. [viděno v Kino Šumava Klatovy 12.10.2018] REWATCHED 5.12.2018: Absolutní zábava i napodruhé. Nic víc od Venoma nepotřebuju, tenhle kabát mu sedí skvěle. Doufám, že dvojka s navázáním na precizní potitulkovku nepřiletí déle než na podzim roku 2020. ()

Ryuuhei

A já jsem pro tentokrát nadmíru překvapen. Z Venoma mohlo vzejít leccos - řadová Marvelovka, nebo úplně zbytečný film, který si záměrně lepí Rkové hodnocení, aby se neřeklo. A hle, on to je zábavný a hlavně těžce sympatický snímek. Zase bych se tolik neoháněl tím anťihrdinou - Venom je prostě klaďas. Možná trochu drsnější a svéráznější, ale jo. Tom Tvrďák byl skvělou volbou pro ztvárnění hlavní role - sedl sem jako zadek na symbiont. Nebo symbiont do zadku? V každém případě, osobně jsem se bavil od začátku do konce a ani má porucha soustředění mě neobrala o intenzivní požitek a překvapivé emoce ke konci. Jen vážná škoda těm, co tradičně z kina odcházeli po prvních titulcích - nejen, kvůli potitulkové scéně, ale i tom, co následovalo a co vtipně člověka navnadilo na další Marvelácký nášup. A ne, nejde o Marvelku, ani o očekávané Avengers. Abych to uzavřel - z mé strany obří spokojenost a docela by mě zajímalo, kam se sólovka ubere dál. Že by teoreticky zavítala i do patřičného filmového univerza? Nechme se překvapit! 95% ()

viperDavid

Prostě pecka. Tom Hardy se mi hrozně líbil, vím, že to není na oskara, ale prostě ta role se mu povedla. Do toho luxusní efekty a parádní hlášky. Nemůžu si to vynachválit. Prostě pecka ()

Sfinkter

Hardy je výborný herec, ale podlehnout mainstreamovému platu někdy z herectví utrhne kus autenticity. Slabý příběh, zmatené efekty, jednoduché finále. Komiksový rutinní podprůměr. ()

A.L.E.S.

Pořád mě nepřestane překvapovat způsob, jak vznikne nový superhrdina, byť to tak na první pohled nevypadalo, protože nebyl ani hrdina ani super. Dobře, super možná jo, ale v tu chvíli jsem si vzpomněl na Hancocka. Ale zase je fajn, že to není takový ultradobrák jako Superman. Ten bude opravdu jen jeden. Člověk by se z toho věčného dobra musel zbláznit. ()

Tosi

Nejsem fanda komiksových superhrdinů a už vůbec ne megasuperhrdinů. O předloze pro Venom jsem nikdy neslyšel, takže nemůžu být zklamán. Myslím, že film je průmyslovým standardem s přímočarým dějem a přerostlým dětským roupem v Hardyho zadnici. Zjednodušeně, byla to prdel a hrát tam někdo jinej než Hardy, nelíbilo by se mi to. ()

Johnny.ARN

Superhrdinovia si s týmto filmom vyčerpali oddychový čas. Príliš sterilný origin. Bez krvi, vtipu, poriadného záporaka. Venoma by som radil do rovnakej kategórie ako Deadpoola, čiže antihrdina a jeho nástup bol rozhodne inde. Dá sa to pozrieť, Hardy nehrá len očami a akčné scény sú fajn. Snáď bude dvojka trochu lepšie vystavaná, ak bude. 3 z 5 ()

Liznic

Tohle o 15 let zaspalo dobu a i tehdy by to nebyla žádná pecka, ale mohlo mě to v dětství aspoň bavit… Na Hardyho a Williams je hezkej pohled, ale kdy nic není ani Venom nežere. ()

Kraven bude první komiksové eRko od Sony

Kraven bude první komiksové eRko od Sony