Reklama

Reklama

Jamie (Jake Gyllenhaal) se ve chvíli, kdy praštil s medicínou, stal profesionálním flákačem. Jedinou věcí, kterou umí, je balení holek. Tenhle talent vyžaduje slušné přesvědčovací schopnosti, a tak se Jamie nechá zlákat na práci reprezentanta velkého farmaceutického koncernu, jehož výrobky má vnucovat lékařům, aby je šířili dál, mezi své pacienty. Když čeká na audienci v jedné čekárně, uvidí JI, krásnou a smyslnou Maggii (Anne Hathaway). Domluvit si rande zabere Jamiemu pár minut, stejně dlouho trvá, než vzájemné romantické oťukávání skončí v posteli. Jako by Maggie měla na všechno málo času. Coby pacientka v první fázi Parkinsonovy choroby ho skutečně nemá nazbyt. Ve chvíli, kdy se spolu začnou intimně sbližovat, vstoupí do jejich života viagra. Jamie totiž není zrovna ve formě, a tak mu Maggie navrhne, že by mohl vyzkoušet „motor na erekci“, který jeho zaměstnavatel právě vyvinul. Jamie, bohatší o vlastní zkušenost, začne modrý prášek prodávat jako o život. Jenže bývalému flákači nepřináší kariérní růst to pravé uspokojení. Tím by byl jen užší vztah s Maggie. Tahle holka je ale těžký oříšek, který lze sice snadno rozlousknout, ale jen těžko se dá udržet. Jamie je ochoten udělat pro jejich společné štěstí cokoliv. Otázka zní, jestli to bude stačit. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (655)

Davies182 

všechny recenze uživatele

Podařené romantické drama, servírované s jedním obzvláště šťavnatým bonusem: Anne Hathaway je v něm více než deset minut kompletně nahá; a jedním záporem: Jake Gyllenhaal v něm přes pět minut ukazuje zadek. Komentář psán mužem, lehce si lze představit podobný, napsaný ženou :-). LaOT je filmem o sexu - naháči z plátna mizí opravdu jen sporadicky - o lásce, a o oběti. Zní to sladce, ale čert to vem. I liked it! ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Ta nemoc ukradne všechno, co na ní milujete. Tělo, úsměv, rozum. Pak přestane ovládat motoriku. Pak se sama nedokáže oblíknout. A pak začíná sranda. Uklízení výkalů, strnulý pohled, demence. Ta nemoc je jako ruskej román." Tolik optimismu jsem si snad ani nezasloužil. Sex je přitom celkem prima, pohodová muzika mi z počátku i zvedla náladu, ale láska má do uvěřitelnosti dost daleko a sympaťák Parkinson mi dal jasně najevo, že tento snímek mi útěk od životních trablů zkrátka nedopřeje. Alespoň prostředí lékařských uplácečů nenásilnou formou ukázalo, proč je zdravotní péče stále dražší, vyléčení pacienta nepodstatné a lékaři stále opálenější. ()

Reklama

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Není náhoda že když se blíží nějaké téma do kin, hned na nás vystartují dva příběhově podobné filmy. Dříve například Cruiseova šílenost Zatím spolu, zatím živi startovala podobně jako Kutcherovi Vrahouni. Vítěz byl samozřejmě jasný. O rok později zase frčí téma nezávazných sexuálních vztahů a tak zde máme Lásku a jiné závislosti pro změnu opět soupeřící s Kutcherovým filmem Hlavně nezávazně. Na DVD vychází v podobném termínu, já ale doporučuju milovníkům, aby se spíše zaměřili na vážnější a povedenější Zwickův film. Nejenže herecké obsazení je lepší. Kutcher nemohl a ani nemůže soupeřit s Gyllenhaalem. Ten opět prokazuje že rozhodně není špatným hercem. Zatímco Hlavně nezávazně byla romantická komedie bez špetky vtipu, tady i přes téma Alzheimerovy choroby je humor docela příjemně dávkován. Mě osobně příjemně překvapila Anne Hathaway nejen svým půvabem ale i odvážností svých scén. PS: Ke konci filmu bych snad dodal jen tolik, že tentokráte, oproti Zkrocené hoře, Jake Aničce neuteče s chlapem. 55% ()

Le_Chuck 

všechny recenze uživatele

Keď nastalo finále, tak som bol psychicky pripravený na jediné dva možné konce... Za A.) Že Jamie otvorí kufor svojho vylešteného Porchaku, tam su bude trblietať revolučná Pfitzer™ vzorka definitivneho lieku na Parkinsona a plakať bude celý senilbus. Alebo B.) Že do obrazu padne ten huňatý mikrofón, a štáb sa bude chichotať. Strašne niečo a ešte aj Anne sa mi takto pred Batmanom sprotivila. 10% ()

larelay 

všechny recenze uživatele

tolko sukani som v nejakej romantise komedii snad este ani nezazila... ale pozeralo sa na nich dobre, teda az na prdel Josha Gada, ale tak co uz narobim, nemoze mat kazdy zadok ako Jake Gyllenhaal :D Kazdopadne chemia fungovala, vtipnost takisto, bolo to take milo tradicno-netradicne, ukapla aj slzicka, a preto je to rozhodne vyssi priemer... ()

Galerie (76)

Zajímavosti (12)

  • Severoamerické tržby byly 32,4 milionu amerických dolarů, celosvětové pak 102,8 mil. (NIRO)
  • Režisér zvolil značně netradiční, leč ve výsledku evidentně funkční přístup při vymýšlení erotických scén. Hercům pustil několik slavných, sexuálně odvážných filmů, jako třeba Poslední tango v Paříži (1972), a vyptával se jich, co by je vzrušovalo dělat. (Coldrex)

Související novinky

Zemřel herec George Segal

Zemřel herec George Segal

24.03.2021

Ve věku 87 let zemřel v kalifornské Santa Rose americký herec George Segal. Zprávu médiím oznámila jeho manželka Sonia s informací, že příčinou úmrtí byly komplikace po operaci srdce. Držitel dvou… (více)

Edward Zwick na lovu muslimské škodné

Edward Zwick na lovu muslimské škodné

14.06.2011

Od svých obvyklých historických a válečných eposů si odpočinul při romantické „dramedii“ Láska a jiné závislosti. Ta byla přijata rozpačitě, ale přinejmenším nadobro posunula Anne Hathaway k pozici… (více)

Reklama

Reklama