Reklama

Reklama

Jamie (Jake Gyllenhaal) se ve chvíli, kdy praštil s medicínou, stal profesionálním flákačem. Jedinou věcí, kterou umí, je balení holek. Tenhle talent vyžaduje slušné přesvědčovací schopnosti, a tak se Jamie nechá zlákat na práci reprezentanta velkého farmaceutického koncernu, jehož výrobky má vnucovat lékařům, aby je šířili dál, mezi své pacienty. Když čeká na audienci v jedné čekárně, uvidí JI, krásnou a smyslnou Maggii (Anne Hathaway). Domluvit si rande zabere Jamiemu pár minut, stejně dlouho trvá, než vzájemné romantické oťukávání skončí v posteli. Jako by Maggie měla na všechno málo času. Coby pacientka v první fázi Parkinsonovy choroby ho skutečně nemá nazbyt. Ve chvíli, kdy se spolu začnou intimně sbližovat, vstoupí do jejich života viagra. Jamie totiž není zrovna ve formě, a tak mu Maggie navrhne, že by mohl vyzkoušet „motor na erekci“, který jeho zaměstnavatel právě vyvinul. Jamie, bohatší o vlastní zkušenost, začne modrý prášek prodávat jako o život. Jenže bývalému flákači nepřináší kariérní růst to pravé uspokojení. Tím by byl jen užší vztah s Maggie. Tahle holka je ale těžký oříšek, který lze sice snadno rozlousknout, ale jen těžko se dá udržet. Jamie je ochoten udělat pro jejich společné štěstí cokoliv. Otázka zní, jestli to bude stačit. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (641)

Matty 

všechny recenze uživatele

Barbie a Ken zjišťují, že život není dokonalý. A trvá jim to. Nebýt titulní dvojice, mezi kterou to hezky klape, působí tahle komedie ještě mnohem povadleji. Humor obstarává všehovšudy jenom Jamieho bratr – onanista, odvážnější erotické scény jsou navzdory tématu (věčná honba za sebeuspokojením) krajně samoúčelné a jestliže je čistě fyzické pojetí vztahu titulní dvojice sympaticky nehollywoodské, závěr je hollywoodský v tom nejhorším možném smyslu. Vzhledem k současnému stavu žánru ale oceňuji jakoukoli snahu o oživení. 60% Zajímavé komentáře: Cervenak, gejzuško ()

Cervenak 

všechny recenze uživatele

Komediálna rovina nefunguje. Vôbec. Všetky scény s bratom (hrá ho nejaký ešte hnusnejší a trápnejší klon Jonaha Hilla) by som chcel vystrihnúť a spáliť. Našťastie to romantická a dramatická línia v pohode utiahnu. Škoda len slzavého záveru, tam môj pohár akceptácie klišé pretiekol a bol by som privítal niečo aspoň trochu netradičné. Jake veľmi fajn, Anne smokin´ hot - TDKR sa stáva najočakávanejším filmom roku 2012 :-). 7/10 ()

Reklama

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $30miliónovTržby USA $32,367,005Tržby Celosvetovo $102,820,008Tržby za predaj DVD v USA $12,827,815 //počet predaných kusov 796,863║ čo napadlo Edwarda Zwicka sa pustiť do takéhoto námetu? ktorý mu vôbec napasuje, keď sa to tak zhrnie tak tento film dohromady nič nedá, okrem premávajúcich sa holých zadkov Anne Hathaway a Jake Gyllenhaala, fakt suchopárnosť, kde navodenie drámy smeruje akurát tak do vzduchoprázdna /40%/ ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Fajn příjemná komedie ve všech ohledech, která ale na sobě nemá nic jedinečného, ani nic, co by mě vysloveně rozčilovalo. Anne Hathaway a hlavně Jake Gyllenhall předvedli super postavy, kdy Jack ještě ukázal, jak všestranně a fajnově se dokáže tvářit. Romantika z filmu jasně cítit je, ale vůbec mi nevadila. Možná by to ale mohlo být o trošek kratší a bylo by to úplně ideální. Tohle všechno by bylo vcelku hezký ohodnocení filmu, když by ho ale nerežíroval Edward Zwick, což mě dost překvapilo. Možná ale chtěl natočit jenom něco klidnějšího, pohodovějšího a zase v tomhle ohledu musím říct, že se mu to v celku povedlo. Každopádně se jedná o film, na který se rychle zapomene, což je možná škoda v jeho případě, protože u něj je skvělé právě to, že se zaobírá hlavně historií a na jeho výpravné filmy se moc pěkně kouká. ()

Galerie (76)

Zajímavosti (13)

  • Anne Hathaway podľa jej slov veľa času venovala zisťovaniu všetkých dostupných informácií o Parkinsonovej chorobe a stretla sa s ľuďmi, ktorí ňou trpia. [Zdroj: FilmMax] (ash99)
  • Najviac odkazov na iné snímky či seriály je možno vidieť hneď v úvode, a to v obchode s elektronikou, kde Jamie (Jake Gyllenhaal) pracuje. Na obrazovkách je možno vidieť aj zábery zo známych filmov ako Deň nezávislosti (1996) či Akty X (1998). (MikaelSVK)

Související novinky

Zemřel herec George Segal

Zemřel herec George Segal

24.03.2021

Ve věku 87 let zemřel v kalifornské Santa Rose americký herec George Segal. Zprávu médiím oznámila jeho manželka Sonia s informací, že příčinou úmrtí byly komplikace po operaci srdce. Držitel dvou…

Edward Zwick na lovu muslimské škodné

Edward Zwick na lovu muslimské škodné

14.06.2011

Od svých obvyklých historických a válečných eposů si odpočinul při romantické „dramedii“ Láska a jiné závislosti. Ta byla přijata rozpačitě, ale přinejmenším nadobro posunula Anne Hathaway k pozici…

Reklama

Reklama