• RHK

Lehká komedie od známého režiséra Edwarda Zwicka, která mne ale bůhvíproč nezaujala. Snad proto, že nemusím dealery a "neúprosný oční kontakt a skrytou důvěrnost", a o tom a o lásce tenhle film je. Trailer: http://www.csfd.cz/film/265950-laska-a-jine-zavislosti/videa/(28.11.2011)

Zwick v sebe našiel romantika, ale s komediálnou stránkou filmu až taký kamarát nie je - čo je škoda, pretože práve tá mala oveľa väčší potenciál, ktorý sa dal rozvinúť najmä za pomoci pohodových hercov. Inak ale v celku fajn žánrovka s dobrým nápadom, pár chytľavými scénami, fungujúcim humorom, dobre hrajúcimi hercami a záverom, ktorý by vás v slabšej chvíli mohol chytiť za srdce. 80%.(19.11.2013)

Obrovské překvapení. Chemie mezi Maggie a Jamie funguje dokonale což mi u romantických filmů dost schází. Navíc námět je hodně zajimavý a osobně mě zajímal nejvíce. Jen si scénarista mohl odpustit blbou postavu v podání bratra Jamieho. Jeho vtípky mi přišli trapné a hlavně nehumorné. Celkově snímek příjemně plynul a hlavně bavil !(18.9.2011)

Ch*j s tym, že to skončí ako klasická romantická sračka, pretože tak úplne neskončí... ha! Taktiež by som vyložene toto nenazval najslabším filmom od Zwicka, viacmenej sa to nedá porovnať. Nikdy by som nebol povedal, že poviem, že to Anne Hathaway sluší, nielen nahej... Jake je sympaťak od kosti aaa aj keď to mnohým príde ako jesenná romanca, podotýkam ale netradičná jesenná romanca. U mňa 7/10 aaa veľmi prijemná oddychovka...(29.1.2011)

Potkáte tisíce lidí a žádný z nich ve vás nic nezanechá. Potom potkáte jednoho člověka a váš život se změní..... Má to bejt ,,milej“ film o lásce, nevyléčitelný nemoci a sexu. Ale hlavně O LÁSCE! (a nemoci, a sexu). Středobodem pozornosti je přitažlivý, chytrý, okouzlující J.Gyllenhaal, princ Krasoň mezi prodejci léčiv, jehož šance přichází s lékem ,,na ptáka“. A samozřejmě A.Hathaway, umělkyně s Parkinsonem. Šukají jako veverky a celý mi to připomíná romanci, kterou znám z listopadu. Komediálních věcí tu moc není, spíš taková odlehčená romantika, protože ta nemoc...... no, o tom je ten film taky (a taky o lásce a o sexu). Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Chci vidět komedii, kde jsou frky na neurodegenerativní onemocnění centrální nervové soustavy. 2.) Chystám se živit jako Avon Lady. 3.) Chci si užít nezávazný sex (jako divák). PŘÍBĚH **** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ *(27.2.2011)