Podařené romantické drama, servírované s jedním obzvláště šťavnatým bonusem: Anne Hathaway je v něm více než deset minut kompletně nahá; a jedním záporem: Jake Gyllenhaal v něm přes pět minut ukazuje zadek. Komentář psán mužem, lehce si lze představit podobný, napsaný ženou :-). LaOT je filmem o sexu - naháči z plátna mizí opravdu jen sporadicky - o lásce, a o oběti. Zní to sladce, ale čert to vem. I liked it!(9.4.2011)

Rozpočet $30miliónovTržby USA $32,367,005Tržby Celosvetovo $102,820,008Tržby za predaj DVD v USA $12,827,815 //počet predaných kusov 796,863║ čo napadlo Edwarda Zwicka sa pustiť do takéhoto námetu? ktorý mu vôbec napasuje, keď sa to tak zhrnie tak tento film dohromady nič nedá, okrem premávajúcich sa holých zadkov Anne Hathaway a Jake Gyllenhaala, fakt suchopárnosť, kde navodenie drámy smeruje akurát tak do vzduchoprázdna /40%/(4.3.2012)

tolko sukani som v nejakej romantise komedii snad este ani nezazila... ale pozeralo sa na nich dobre, teda az na prdel Josha Gada, ale tak co uz narobim, nemoze mat kazdy zadok ako Jake Gyllenhaal :D Kazdopadne chemia fungovala, vtipnost takisto, bolo to take milo tradicno-netradicne, ukapla aj slzicka, a preto je to rozhodne vyssi priemer...(27.5.2011)

Vážně bych se měl přestat na takové filmy dívat. Štvě mě pak život okolo, který píše ten nejmizernější scénárista na světě. Jinak Jake je frajer, hraje typického hezouna a je překvapivě snesitelný. Co se týče Anne tak je mi jasné proč ji uvidíme ve třetím Batmanovi. Už tady je prostě božská. Škoda těch prasáckých fórů s bráchou, ty tady působili jako pěst na oko jinak Zwick servíruje drama "ze života", které sice jede na vlně klišé, ale jednou za čas... proč ne? Záměrně se chovám jako pitomec.(27.6.2011)

O tomto snímku by se nabízelo říci, že je to jeden z těch mnoha romantických komedií s očekávaným happyendem. To druhé sice pravda je, ale to první ne. Je to trochu jiná komedie, jejíž děj jako celek vlastně není až tolik úsměvný, v jednotlivých částech je však odlehčený vtipnými scénami a situacemi.. Nemůžu souhlasit s ostatními, kteří Love and Other Drugs srovnávají s No Strings Attached a Friends with Benefits, protože podle mě se prostě (hlavně dějově) jedná o trochu něco jiného, závaznějšího.. Anne a Jake alias Jamie a Maggie to podle mě zvládli srovnatelně s oběmi ostatními dvojicemi a to na výbornou..(28.10.2011)

• - Príprava Jaka Gyllenhaala zahŕňala veľa diskusií s autorom námetu pre film Jamiem Reidom, ktorý má skúsenosti z marketingových taktík farmaceutických spoločností. (drake31)

• - Režisér zvolil značně netradiční, leč ve výsledku evidentně funkční přístup při vymýšlení erotických scén. Hercům pustil několik slavných, sexuálně odvážných filmů, jako třeba Poslední tango v Paříži (1972), a vyptával se jich, co by je vzrušovalo dělat. (Coldrex)

• - Právníci připravili pro Anne a Jakea smlouvy, ve kterých bylo přesně stanoveno, co všechno může být vidět. Režisér Zwick k tomu jen dodal, že ve filmu nezůstalo nic, co by oběma hercům bylo nepříjemné. (movieband)