Velmi zajímavé téma, schopný režisér a vynikající herecké duo... Přesto film sráží k zemi hollywoodská vyumělkovanost, povrchnost a hlavně zrůdně pohádkový způsob, jakým je vybudována ústřední love story. Jako odlehčená, průměrně vtipná komedie může tento snímek fungovat, náhled do businessu s léky je také zajímavý, ovšem v momentech, kdy se film snaží naladit vážnější notu, naráží na to, že absolutně není schopen vykreslit život, jaký doopravdy je. Človíček, kterého zde ztvárňuje nádherná (a dokonale upravená i během zdravotních obtíží) Anne Hathaway opravdu neexistuje a pokud ano, tak mi ho (ji) urychleně ukažte. :) 5/10(13.9.2014)

• hellstruck

Tahle splácanina neví, jestli chce pobavit nebo dojmout. U scén, kdy se tam mluvilo o (maximálně) jedničkách Anne jako o "obřích senzačních kozách" jsem vážně nevěděla, jestli se hystericky smát nebo plakat nad trapností scénáře. Tím se dostávám také k slizké postavě bratra Jamieho, kterého bych jednoduše vymazala. Do příběhu nic nevnesl, jen překážel a otravoval. Mimochodem když už se konečně Anne vymanila ze škatulky prkenných hodných holčiček, tak působí takhle nesympaticky, což je škoda. Navíc jí to vážně neslušelo...Ne ne ne, celý ten film je jedno velké zklamání - zkrátka předvídatelné klišé a moc časté kontrolování času.(3.3.2011)

Taková Listopadová romance 2, akorát bez hromady sentimentu a chemie ústřední dvojice. Hathaway a Gyllenhaalovi to spolu moc nesedlo ani ve Zkrocené hoře a tady tomu není jinak. Už vůbec nechápu tu spoustu postelových scén, protože působí naprosto bez invence a filmu nic nedodávají. Jediným kořením jsou vedlejší postavy, které mě bavily víc jak celá ta romantická linie dokupy. Na Zwicka je to nečekaně průměrný a obyčejný film.(26.1.2011)

J. Gyllenhaal (Zdrojový kód, Den poté) a A. Hathaway (Dostaňte agenta smarta) to sú herci, ktorý v spomenutých filmoch urobili na mňa dobrý dojem a musím povedať, že ani tentokrát nesklamali. Najviac ma prekvapilo a zároveň potešilo ako A. Hathaway odhalila svoje nahé telo, na ktoré bolo radosť pozerať. Aj to bola jedna z vecí, ktoré vylepšili jej dobre zvládnuté emociálne prevedenie chorej mladej ženy, ktorej život nadelil neľútostní údel v podobe parkinsonovej choroby. Vydarených, vtipných momentov sa našlo ozaj len pár, jedna z nich bolo balenie žien a to, že " ženu oslovíme tým, že či vyfajčíme spolu jointa a potom ty mňa ,alebo isť za ňou s NK (nabídkovým katalógom) a niečo solidné jej ponúknuť ". Tento pár vytvoril presvedčivú skôr drámu ako komédiu, na ktorú určite tak skoro nezabudnem. Lepší priemer 60%.(9.3.2012)

Vážně bych se měl přestat na takové filmy dívat. Štvě mě pak život okolo, který píše ten nejmizernější scénárista na světě. Jinak Jake je frajer, hraje typického hezouna a je překvapivě snesitelný. Co se týče Anne tak je mi jasné proč ji uvidíme ve třetím Batmanovi. Už tady je prostě božská. Škoda těch prasáckých fórů s bráchou, ty tady působili jako pěst na oko jinak Zwick servíruje drama "ze života", které sice jede na vlně klišé, ale jednou za čas... proč ne? Záměrně se chovám jako pitomec.(27.6.2011)

• - Anne Hathaway podľa jej slov veľa času venovala zisťovaniu všetkých dostupných informácií o Parkinsonovej chorobe a stretla sa s ľuďmi, ktorí ňou trpia. [Zdroj: FilmMax] (ash99)

• - Některé oblečení, které na sobě měla Anne Hathaway, pocházelo přímo ze šatníku stylistky Deborah Lynn Scottové. (Pethushka)

• - Po dramatu Zkrocená hora (2005) se jedná o druhý snímek, kde Jake Gyllenhaal a Anne Hathaway ztvárnili pár. (bosan)