Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hellstruck
  *****

  Burlesque je vlastně typická americká pohádka o chudé dívčině, která ke štěstí přišla brzy po příjezdu z malého města do Los Angeles a to jen s pár dolary v kapse..Tenhle námět už tu několikrát byl, ale přesto nebyla minuta, kdy bych se nudila a přestože je to předvídatelné a od začátku je jasné, jak to dopadne, líbilo se mi to. Hudbě Christiny Aguilery jsem nikdy nepřišla na chuť, ale musím uznat, že má hlas jako zvon a navíc skvěle hraje. Pána jménem Cher nemám ráda, ale přestože se vyskutuje na plakátech, ve filmu nebyla zase tolik vidět, což jsem uvítala. Navíc se objevil i Stanley Tucci a Kristen Bell, nemluvě o výborné atmosféře, která na mě sálala skrz obrazovku z kabaretu. Já tedy nemám co vytknout, nenudila jsem se a to je hlavní..(30.5.2012)

 • NinadeL
  *****

  (4x) Scénář to nemá, ale kdo ho potřebuje, když každý jednotlivý frame pulsuje s jediným účelem... aby se s ním divák pomiloval. Klišé by vypadalo jinak, ostatně tradiční příběhy na téma zrození hvězdy se už dneska netočí. Respekvite dneska už to nikdo ani neumí, takže jediné, co se sem tam ještě zrealizuje, jsou retro vzpomínky na nejlepší leta culoidového zázraku, na jeho kouzlo a šarm. Škoda, že odkaz klasik jako Die grosse Sehnsucht nebo Es leuchten die Sterne, a celkově backstage subgengre, zachraňují už jen zpěvačky populáru. Přetlak tedy rozhodně nemám mít z čeho čili mazlím se s každým hudebním číslem. Vida, kam to dotáhla jedna ze čtveřice Lady Marmelády ;) O dokonalosti Cher pochybováno samozřejmě ani nebylo a nemohlo být ani v nejmenším. Welcome to Burlesque! / You haven't seen the Last of Me ...cukříky se též staly Stanley Tucci a jeho koloušek, veterán ulítlosti Alan Cumming a samozřejmě Kristen Bell zraje jako víno. I got a dentist... Dr. Longjohn! (a má pomalu dve metry :D) Vrcholně požitková je cele extase s But I am a Good a Girl a rafinovaně roztoužená Guy what takes his Time - kam mám dát očit dřív? Show Me how You Burlesque!(23.4.2011)

 • mat.ilda
  *

  Vskutku burleskní pohled na Christinu Aguileru, pro kterou prkna varieté nemohou znamenat svět. Typově neustojí ten křehký balanc mezi striptýzem a uměním, zakletý do kouzla dekadentních časů, přes veškerou snahu nebude do hlediště vysílat erotické výboje, navzdory glitrům nezazáří, hlasem nenaváže ten správný kontakt s kabaretním publikem... Castingový výběr je pro tento žánr zcela zásadní a je víc, než zřejmé, že ten, kdo o něm rozhodoval, nebyl tak docela v obraze, viz prefabrikát jménem Cher, či pidlooké nemehlo Kristen Bell. Slušná choreografie a krása kostýmů tak už nemohou zachránit ohranost popelkovského příběhu a nechytlavé songy (až na jeden jediný) zvrátit žánrovou katastrofu, je mi líto.(12.1.2015)

 • nash.
  ***

  Prostinká a zcela typizovaná historka (která je ještě ke všemu nepřiznanou kopírkou Divokých koček) nemůže nabídnout nic než odvážná taneční čísla, kterými si k udržení divákovy pozornosti vypomáhá víc než často. Mínusem je nesympatická Aquilera, plusem Cher, i když mnohem lépe zní než vypadá. Jednohubka, která neurazí, byť ji před prohrou zachraňuje především slušně fungující atmoséfra klubu.(20.1.2017)

 • FilmFan24
  ***

  A jejda..."Burlesque" řadím do mojí celkem oblíbené kategorie "Když něco chceš tak to dokážeš" anebo "Jdi za svým snem". Tak asi tak. Fakt je, že tenhle flák ničím nevybočuje z uvedených témat. Máme tady zase jednu pipku (Christina Aquilera), která uteče z Vidlákova do L.A. za svým snem stát se zpěvačkou. No a na to že se jí to po mnoha úskalích povede není třeba sázet! Jo a ještě najde lásku svého života! To samé v bledě modrém, ale...přesto nebo právě proto za 3*: Aquilera výtečně zpívá. Gigandet je sympaťák. Tucci ve vedlejší roli nezklame . A Cher je prostě Cher. Asi tak! A je dobré mít sen...(4.5.2011)

 • - Ve snímku byla použita více než tunu vážící křišťálová opona, složená z osmdesáti tisíc křišťálů od Swarovského. (Taninaca)

 • - Podnik Burlesque Lounge bol v ateliéri postavený v priebehu 6 týždňov. (drake31)

 • - Christina Aguilera chtěla pro roli Nikki Emmu Stone. (Taninaca)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace