Ali opouští rodnou Iowu a míří přímo do L.A., aby si splnila svůj sen a stala se zpěvačkou a tanečnicí. Hned první den narazí na noční podnik Varieté, který řídí vysloužilá kabaretní zpěvačka Tess se svým kamarádem a krejčím Seanem. Podnik má své dny slávy dávno za sebou a Tess bojuje o to, aby chátrající divadlo udržela při životě. Ali se do tohoto místa hned zamiluje a za podpory číšníka Jacka se v něm snaží prorazit. Tess je k jejímu snažení vrcholně skeptická. Ali nezbývá než vzít do ruky podnos a v roli servírky čekat na svou příležitost a bojovat o své místo na jevišti. Události však naberou rychlý spád, když její silný hlas způsobí, že se z ní nakonec stane hvězda, jakou vždycky chtěla být. (TV Nova)

Bigwave

Hmm, Varieté. Nebojím se říct a hodnotit lépe než Chicago. Výtku bych měl k laciné, neoriginální zápletce, jejíž námět byl zneužit v několika desítek filmů. Tanečními kreacemi a dynamikou se mu momentálně žádný film nevyrovná. Herecké výkony Stanley Tucciho a Cher jsou neskutečné. Aguilera mi mimo pódium přišla hloupě, až dřevěně. Potenciál jako herečka ovšem má. Možná mám trošku skreslený pohled na tohle všechno, ale tak co! Na mě film udělal dojem, už jen pro mojí velkou zálibu v kabaretu. ()

miki68cz

Chabý příběh, pohádka jak nadaná dívka k štěstí přišla, ohrané, pokolikáté už. Přiznám se, že uznávám Christinu jako jednu z nejlepších zpěvaček současnosti, bohužel americký styl zpěvu, vymyšlený speciálně pro zpěvačky se mi nelíbí a mému uchu neladí. Cher má omezenou možnost pro svoji malou velkou roli a její dvě vystoupení těžko zachrání kostru příběhu. Podivným králem herců ve filmu je zde Stanley Tucci jako sympatický homosexuál Sean. Myslím, že film byl napsán a režírovám na míru Christině a podle toho to dopadlo. Trochu naivní nuda. Jednu hvězdu navíc dávám za další přednost slečny Aquilery - fyzickou krásu. Doporučuji, ale s nadhledem. ()

vanityfair

Atmosferu to ma skvělou, i když jsem si chvilkama říkala, že to nemá daleko k videoklipům Pussycat dolls.....až na to že Christina narozdíl od Nicole Scherzinger opravdu zpívat umí a stejně tak i Cher, která je ve filmu opravdu kočka...a je pravda, že tohle jsme tady měli tak stokrát...chudá holka, sirotek jde do velkoměsta dělat karieru....ale v tomhle filmu to prostě funguje a je přesně tak burleskní jak má být. ()

Renie42

Je to taková pohádka, jak holka z malého města ke štěstí přišla s jejím pohybovým a pěvěckým talentem. Tři hvězdy za písničky, za Christinu Aguileru a Cher. Jinak je to takové prostinké. V jedné části mě Christina mě docela vadila se svým projevem a chováním, ale nakonec to zachránila. ()

george82

2 hodiny o ničem. 1 hvězda za kostýmy a vůbec provedení klubu a personálu a 1 za tanec. Holky to vzaly vážně od podlahy. Jinak ale dlouhé čekání na titulky. Až v čase 1:37:00 jsem se začal zajímat, jak to dopadne. Do té doby mě udržovaly bdělého právě kostýmy a tanec děvčat. ()

obscurite

Pořád jsem váhal jaké hodnocení dát. Kostnaté dialogy šustí celým filmem, žádné překvapení či zvrat se v ději nestane... Když se však na snímek podívám z jiného úhlu není to zas tak špatné. Hlavní postavy jsou příjemné(většinou), taneční čísla sladěná a barevna, a zpěv Christiny a Cher nemá chybu. Nejsou to čisté čtyři hvězdičky... 70 % ()

mišulka66

Děj celého filmu je opravdu hloupoučký a jednoduchý. Ale toto vše ve filmu nahradí bezkonkurenční pěvecké výkony Christiny Aquilery a Cher. ()

jafuska

film s prvky muzikálu, ačkoliv nejsem fanouškem tohoto stylu a asi do budoucna u mě jiskra na tento žánr nepřeskočí, ale na to, že v tomto filmu hrála Cher, kterou mám svým způsobem ráda a ona tuto roli fakt zvládla zve všech nejlépe, tak určitě tento film si svoje fanoušky najde. ()

Marrianna

Zpěvačky herečkami = hrající si zpěvačky. Že Cher herečkou je dokázala jinde, zde mi dokázala, že do starého šrotu snad nikdy nebude patřit....je silnou osobností a to ji nikdo neupře. Že Christina chtěla vyzkoušet něco jiného ji neberu, zkusila, nezkazila, ale utíkej raději zpět k mikrofonu. Jde o průměrný snímek, milounký příběh, ale já od muzikálu čekám vstávající chloupky na rukou, strhující podivánou.....není to špatné, je to OK a tím to právě je, copak chcete o hudebním opusu říci jen je to OK? ()

uodevr

Moje guilty pleasure roku. Příběh je naivní, hloupoučký, prosťounký a absurdní, herecké výkony komické, ale co na tom, když film se sám nebere vážně a dává si za úkol prostě a jednoduše bavit, což se mu nadmíru daří. Ale je fakt, že Cher mohla dostat víc prostoru, třebaže jí ten lip sync vůbec nejde, nebo jí prostě vůbec nesluší. ()

Swayne

Moulin Rouge malo noblesu! Malo spád! Malo neskutočne krásny príbeh! Malo geniálne piesne! Malo charizmatických hercov! Romantických milencov! Očarujúce kulisy! A ešte sto ďalších pozitív, ktoré sa mi nechce vymenovávať... Burlesque nemá nič. Okrem 60-ročnej botoxovej Cher, ktorá sa urputne stále snaží vyzerať na 20... a Christiny, ktorá je také slabé malé (ale aspoň nejaké...) pozitívum na tomto odvare. ()

habertek

Příběh vcelku dobrý, sem tam zdlouhavé...Předtím než jsem se na snímek podíval jsem stále slyšel o srovnávání Varieté a Moulin Rouge...HA! Dovolte abych se ze srdce zasmál!!! Toto Moulin Rouge nesahá ani po paty! Ve srovnání je toto úplný póvl! Největší gól bylo, když v jedné scéně začala hrát písnička z Moulin Rouge ,,Diamonds are a girl's best friend"................. ()

tery.bill

Podle mě je příběh dokonalý hlavně pro hudební a taneční fanoušky a zároveň pro romanticky založené osoby, ale každý si v něm najde něco svého. Tvůrcům se podařilo spojit celé hudební a taneční podání v podstatě v jedno vystoupení které probíhá zhruba uprostřed filmu. Chrsitina Aguilera je zde představena jako mladá tanečnice hledající sama sebe a cestu životem, zároveň má i nádherná taneční vystoupení a vše je podtrženo jejím dokonalým hlasem. Naproti tomu je škoda, že zde vynikající zpěvačka Cher dostala tak málo prostoru. ()

Ances

Už během prvních 5 minut mě, s prominutim, na*sralo všechno, co mohlo - přes okázalé vykrádání choreografií z mého oblíbeného Kabaretu a plácání o jakýchsi naprosto bezvýznamných kravinách až po nechutně předvídatelné až trapné chování postav a ježimarja, musela jsem to prostě v půlce vypnout a vymazat z hlavy... :( Holt škoda, vypadalo to slibně. ()

gicous

Prsa se dmou, zadečky se natřásají, nohy se propínají, vlasy se lesknou, všechno krásně v záři reflektorů. V hlavních rolích Cher (Zlatého kluka doma nezapře, podoba s Michaelem Jacksonem zarážející), Christina Aguilera (Co bylo dříve - Barbie nebo Christina?) a spousta komparzu. Varieté válí během hudebních představení, v nichž dívky, ženy, slečny předvádí své dobře vyvinuté přednosti a útočí na oko (hlavně mužského) diváka přímo a bez zbytečných artových odboček. Zbytek děje je poměrně zanedbatelný, ale nijak nekazí celkově dobrý dojem z filmu. Lacinej cajdák, to je to co se mi dere na mysl. Jo, to je to správné dvousloví k závěrečnému shrnutí. Ale taky se mi tam tlačí přídomky jako zábavný, řemeslně suverenní, atraktívní. Škoda toho tetování na zadku, rád bych ho viděl. Cher ho mohla vyšpulit úplně nakonec, pak bych šel z hodnocením ještě výše. 7/10 ()

Andrew94

Film sem naposledy viděl už před nějakým časem, ale zážitek z některých choreografií, díky kterým se dokáže chlapům až zatajit dech, a Christiny Aguilery, jejíž nezaměnitelný hlas poznáte ihned, co jej uslyšíte, zůstává dodnes celkem silný! Ovšem kvůli jinak docela nezáživnému scénáři a předpovídatelnému ději nemůže samozřejmě konkurovat takovým muzikálům jako například Moulin Rouge, který na rozdíl od Varieté kdysi chytře vsadil na romantický příběh 'osudem stíhaných milenců' a dramatický konec. ()

Pitryx odpad!

Hnusná hudba, hodně kecání, hloupý děj. Muzikál si jíá představuji jinak a když už film, ve kterém se zpívá, to hezčí skladby. Snímek k ničemu. ()

Jehan

Naprosto nic jsem nečekal, tedy kromě minimalisticky oděných trénovaných slečen v dokonalé choreografii. Je až s podivem, co dovede současná plastická chirurgie! Cher sice vypadá jako silikonová figurka býložravého dinosaura, ale pořád drží pohromadě! Navíc skvěle zpívá. Christina zpívá ještě skvěleji, ale bohužel málo. Scénář je samozřejmě pitomoučký a jen blázen by čekal jiný. Tudíž za mě šlo o celkem příjemné překvapení a v kombinaci s kvalitními nápoji nejen na "TV plátně" těch 114 minut nepovažuji za ztracený čas. Solidní řemeslo. ()

Zlatý glóbus 2011 - výsledky

Zlatý glóbus 2011 - výsledky