Megamysl

Megamysl je neskutečně vtipný film, který dává všem příběhům o superhrdinech nový rozměr. Sny ďábelského zločince Megamysla o ovládnutí města Metro City se stávají skutečností, když se mu podaří přemoci ochránce města, Metromana. Pak se ale na scéně objeví další zloduch, který rozpoutá chaos, a největší „mozek“ na světě se svým legračním kumpánem Minionem se náhle ocitají v rolích zachránců... (Magic Box)

TheBlizard

Jak se ze zarytého záporáka nakonec stane klaďas? To se vidí opravdu málokdy. A aby na poslední souboj dorazil s písničkou Welcome to the Jungle od Gunsnů, to tady nejspíš určitě ještě nebylo. Jen kousek pod vrcholem. 85%. ()

cllarissa

Tenhle film si rozhodně pusťte. Originální pohádková komedie, která zaručeně pobaví. Spousta vtípků a dobrý konec zajistí dobrou zábavu. Na film jsem narazila úplnou náhodou a jsem za to ráda, kdokoli má rád pohádky a pustí si tuhle, rozhodně litovat nebude. Hlavní hrdina si určitě získá vaše sympatie, ať už jako legrační záporák na začátku nebo pěkně oprsklý klaďas na konci. :-D ()

Stalker85

Skvělej animák...spousta prďáckejch hlášek...prostě zábava od začátku do konce..nemám jedinou věc kterou bych tomuhle filmečku mohl dát za nedostatek....jsem Megamyslem fakt nadšenej a důkazem tomu je ,že už jsem ho viděl aspoň 70x :D ()

MissCarter

,,Malej modrej trotl" ,superhrdina,přející si být muzikantem a trouba z lidu,kterej je nadšenej,že ho nebolí,když si zařezává spodky :-D Z toho může vzniknout buď blamáž,nebo jako v tomto případě parádní podívaná,u které se pobaví celá milá rodina ()

bluuudicka

Pro mě jeden z nejlepších animáků. Zajímavý vývoj postav, skvělá hudba, padouch, kterého nelze nemilovat, a navíc spousta vtipných odkazů... A bod k dobru za český dabing, který je kupodivu docela povedený (byť dávám přednost původní verzi). Sice mám radši zelenou barvu, ale ten modrej skrček mě fakt chytil :) ()

vilhy

Nápadité, vtipné, počas celého filmu som nemal čas sa nudiť, skvelá hudba a cele to spolu dobre funguje. ()

Lykos

Mám animáky ráda a už jsem měla pocit, že jsem všechny podstatné viděla. Když jsem náhodou narazila na tenhle, nic moc jsem nečekala. O to víc jsem byla překvapena. Hlavní postavou záporný hrdina, dostatek humoru, nehraní na city, dobře zvolené písně = čtyři hvězdy a ani o chlup míň. ()

Yossaretix

Skvostně zábavné, plné odkazů, satiry a humorné hravosti i v detailech. Každý záporák potřebuje svého klaďase a když není, tak si ho musí vytvořit, jenže se může stát, že se oba přepólují. Příjemné v každé minutě. ()

Drslw

Výborný príbeh, dokonalé tempo a skvelé ftípky! Ako to, že som sa o existencii tohoto filmu dozvedel až v roku 2017??? ! ()

MrMorce

Skvělý film s dobrou myšlenkou a výborným příběhem. Hlavní postava je sympatická a děj nenudí. Jeden z nejlepších animovaných filmů, které jsem kdy viděl. ()

Johny203

Čo sa týka zloduštva  a superhrdinstva tak je to lepšie ako konkurečná séria Ja zloduch, najlepšie na tomto filme je však romantická linka ktorá rozhodne funguje. ()

W0ltericek

Extrémně dobrá animace, zajímavý příběh, dobrý audiovizuál. Tohle bylo fakt užasný. Ale zas bych to tak nepřeháněl, ale určité je to dobrej superhrinskej film. 9/10 ()

teekanee

Jeden z nej animáků ever. Když vyšel, tak to možná zas tak velká sláva nebyla, ale postupně se z něj vuklubala klasika. Filmu nechybí vtip, výborní herci, skvělá akce a výborně napsané postavy. V rámci žánru není, co vytknout. 88% ()

Jak vycvičit draka se dočká hraného remaku

Jak vycvičit draka se dočká hraného remaku