Megamysl

Megamysl je neskutečně vtipný film, který dává všem příběhům o superhrdinech nový rozměr. Sny ďábelského zločince Megamysla o ovládnutí města Metro City se stávají skutečností, když se mu podaří přemoci ochránce města, Metromana. Pak se ale na scéně objeví další zloduch, který rozpoutá chaos, a největší „mozek“ na světě se svým legračním kumpánem Minionem se náhle ocitají v rolích zachránců... (Magic Box)

Wolvie

V záporáckém klání je jasný vítěz Já,padouch.Megamysl není špatná záležitost,ale oproti prvnímu jmenovanému se snaží brát příliš vážně,což mi mnohdy zabránilo,abych si film víc užíval.Navíc jsem po Drakovi čekal od DreaWorks přece jen trochu víc,jejich počin znovu lehce otřásl mou vírou,že 3D animáky začínám mít docela rád.Bohužel,pořád mi to tak úplně nesedí. ()

Toka

Krásnej, dynamickej animák u kterýho sem se vážně nasmál! Sice sem to viděl s dabingem v kině, ale zvykl sem si na to docela rychle. Jooo, Petr Rychlý i Lucka Vondráčková maj už hodně zkušeností s tím. Jak už dneska je takřka pravidlem, grafika v animovaných filmech je prostě perfektní. Dreamwork ROCKS! ()

zelda82

Rozjezd byl ponekud pomaly a nezazivny, ale pak to nabralo ty spravny grady...A navic se mi uz dlouho nestalo, ze bych u animaku brecel smichy:)) Jen ten dabing Lucky Vondrackovy dost bolel.... ()

Axident

Hmno, popravdě řečeno, pro mě velké zklamání a nuda postrádající švih. Osobně jsem se téměř vůbec nebavil, ale sedmiletá dcera evidentně ano. Rozhodně bych ale ocenil rockový soundtrack (ACDC, Ozzy, G´n´R), to se v dětských filmech nevidí. ()

solid

Mega zábava, Mega scénář, Mega originální. A rozhodně Mega lepší než Jak vycvičit draka. A to musím říct, že fantasy mám raději než sci-fi. Dreamworks přesto dokazuje, že jediné co měl Pixar navíc byl čas, protože už se na něj dotahují a doufám, že se časem i vyrovnají. Animáky maji podle mě před sebou dlouhou a úspěšnou budoucnost. ()

Ukubumbahoo

Byla to sranda, ale podruhý na to asi nekouknu.V porovnání s Já Padouch ( po vzoru srovnávání většiny uživatelů) nejsem na straně Megamysli, zejména proto ,že jsem se bavil o něco míň. Za oponou je spoustu známých tváří, které je pravda, přidávají animovaným postavám skvělé hlasy, nicméně stále je to jakási klamavá reklama na "super" snímek a zatím nás čeká jen průměrná Megamysl. Na druhou stranu mě fascinuje s jakou důležitostí se srovnává infantilita u obou snímků u mnoha uživatelů. Vzhledem k tomu, že jsou obě díla animovaná a určitě tedy také směřována spíše k divákům nižšího věku, věřím, že to jak jsou snímky infantilní by nemělo hrát větší roli. p.s. zvuková stopa v pozadí byla moc pěkná! ()

wictoria

Dívám se na to už potřetí a pořád se mi to líbí. Do kina jsme na to s dcerou šly náhodně (chtěly jsme něco pro děti a tohle zrovna začínalo), ale film mě nadchl víc než tu malou a tak jsem se nemohla dočkat až výjde na dvd. Zatím ho máme doma jen v angličtině, ale líbí se celé rodině takže si ho čas od času moc rádi pustíme :) Osobně bych těch hvězd dala i víc, kdyby to šlo :) ()

PDcz

Naše první hodnocení v novém vzhledu. :-) [X] Dneska se neshodneme s našimi oblíbenci, možná jsme rozmlsáni jinými snímky, film nám přišel mírně nudný a nebavil nás. Tak sorry noo... ()

Vakomlok

"Au, moje obří modrá hlava!" Upřímně jsem se bavil od začátku do konce, supr hlášky, i vážnější rovina filmu fungovala a na konci jsem byl dojat, co víc chtít od animáku? "Určitě umřeme." ()

Hapretor

Zábavné a originální. Vtipy to není nabité, ale příběhově je to poutavé. Animace klasicky výborná. Je vidět, že se tady nápady nešetřilo, že se přemýšlelo, jak diváka zaujmout, a dokonce i třeba donutit se zamyslet. Filmeček není podle mě určen hlavně těm malým divákům, ale to mu na kvalitě neubírá. V tomto žánru high quality. ()

Rokle

Většinou v kinech vidím animované filmy v dabingu a nevadí mi to. Tady jsem ze srdce rád, že jsem měl možnost zhlédnout v originálním znění, poněvadž imitace Marlona Branda je brilantní. Snad i právě proto dávám jednu hvězdičku navíc! ()

J. T. Kirk

Konečně normální animák, kde lidi nemají obrovské hlavy a malinkaté tělíčka. Docela dobrý příběh, podle mě je tu 3D zbytečné. Nejlepší na celém filmu byl soundtrack, který je opravdu našlapaný. Nevím co víc dodat, prostě doporučuju. ()

char_t

Parádní zábava! Megamind je prostě suprový drsňák, na jeho dramatické příchody s laserovými efekty a skvěle vybraným metalem od AC/DC či Guns'n'Roses bych snad i zaplatil vstupné, Tina Fey je kreslená ještě fajnovější než v reálu. K tomu přidejte fakt, že celá morální pointa (zlo potřebuje dobro et vice versa) není násilně vnucována, ale celou dobu tak nějak tiše zní v pozadí, a je z toho příjemné překvapení letošního roku. Lepší čtyři! ()

Filmárik

Ako som uviedol predtým tak o Megamozog prehral u mňa oproti Ja zloduch. Film sa snaží byť často pompézny namiesto vtipu a mal som pocit že vznikol len preto aby neporušil tradíciu že keď niekto uspeje s tematickým animákom skúsme to aj mi ale lepšie. Nejedná sa však vôbec o prúser , niektoré nápady sú celkom slušné a celkovo tento film možno brať ako poctu všetkým nablýskaným lietajúcim plášťom a ich záporakom. Napriek tomu digitálna jednorázová rutina za ***. ()

strikeman

3 hvězdičky za snímek komplexně +1 bonusová hvězda za skvělý soundtrack. Poznámka: prvních 20 minut trochu rozpačitých, ale pak už pohoda:-) Druhé zhlédnutí: Podruhé jsem si tuto laskominu vychutnal na Blu-rayi ve 3D a musím říct, že v tomto ohozu je to naprostá pecka. Vřele doporučuji. 85% ()

GOREGASM

Megamind stál balík - 130 miliónů - a minimálně z diváckého hlediska jde o povedenou taškařici, která si tropí legraci z náročného údělu zloducha, se kterým modrohlavý Megamind od narození bojuje. Výsledkem je opravdu nespočet většinou trefných narážek, které pokud máte nakoukáno, budou padat na úrodnou půdu. Je otázkou, jaký podíl rozpočtu pohltila brilantní práce animátorů a kolik slízly celebrity? Vizuálně je totiž Megamind v čím dál početnějším zástupu animáků už jen v těsném závěsu za pořád ještě nedostižným Pixarem a například finální souboj snese ty nejpřísnější měřítka od režie po střih. Argumentem k dobru tvůrců je, že jim nešlo o žádné hluboké poselství, popřípadě varovně vztyčené ukazováčky, nýbrž o čistě zábavnou a hravou jízdu, která svůj účel splní, i když jednorázově. 75% ()

Rannveig

Pominu-li, že to město trpělo víc, než jakékoli jiné město komiksového světa (do premiéry Dark Knight Rises ješty zbývá pár dní;-)) tak je to naprosto úžasná oddychovka, spíše pro dospělé publikum, srovnatelná s dalším krásným filmem žánru -komiksový animák- Úžasňákovými. Žánr je skvělý v tom, že si tam můžete dovolit prakticky cokoli "super"!-) A to tenhle film určitě je! ()

Evinkanka

Nevím zda je správné hodnotit film, i když mi chybí půlka do konce. Ale pro mě naprosto stupidní film, možná ke konci změním názor a komentář smažu, ale mi tohle jako komedie nepřišla. Zatím čemu jsem se jedině zasmála byla věta "Ale můj tajný vchod určitě nenajde"...."A hele je tady rohožka s názvem tajný vchod" tohle mě jako jediné pobavilo. Dávám 2* za to, že film je brán ze strany zla a za úžasné oči Megamysla :D Možná názor změním, ale momentálně je tento film pro mě velkým zklamáním ()

Hopkins

Naprosto dokonalý animák :o) není přehnaný přeplácaný plný klišé ale na odreagování a především pro děti naprosto vyhovující. 5 hvězdiček. ()

Fawkes

Těžké rozhodnutí jestli tři nebo čtyři. Nakonec to jsou lepší 3 hvězdičky. Tyhle animáky od Dreamworks mě vždycky zabaví, některé více některé méně. Tohle je bohužel případ toho druhého. Film je sice vybaven pěknými efekty, ale postrádá originální příběh. Ale zase na druhou stranu oceňuji soundtrack, AC/DC se v animovaném filmu často nevidí, nebo spíš neslyší. (69%) ()

Jak vycvičit draka se dočká hraného remaku

Jak vycvičit draka se dočká hraného remaku