Jack a Jill

• Česko Moje bláznivé dvojče (více)

Jack žije takřka dokonalým životem s výjimkou jediné přetrvávající chybičky – sestry Jill, jeho dvojčete. Každý rok musí na Den díkůvzdání přetrpět mučivou návštěvu své sestry, která mu během pár okamžiků dokáže převrátit život vzhůru nohama. Když se ale z víkendové návštěvy zvolna stává návštěva měsíční, dvojčata spolu bojují a hádají se tak, jak to dokáží jen dvojčata. Jakmile začne být jasné, že Jill nemá v plánu odjet, uvede Jack do pohybu hned několik plánů v naději, že mu pomohou Jill přemístit tam, kde je mu její přítomnost nejmilejší – na opačnou stranu vlasti. (oficiální text distributora)

VasaX

Adam Sandler na druhou... proč? Nejslabší "sandlerovka" poslední doby. Pár vtipných chvilek by se našlo, stejně tak mě pobavil Sandlerův oblíbený sidekick Swardson (mohlo by ho být víc), potěšil Depp jako cameo, a oprudila Holmes jako nevýrazné nic na pozadí. Izolepový chlapec - fórek, co mě pobavil v průběhu celého filmu, ale to je tak vše. Opravdu. Hodinka a půl slabého humoru, naštěstí ne moc přepalovaného, ale pořád slabého a v kontextu celého příběhu nekonzistentního. Vlastně - celý příběh byl takový... na jedno brdo. Vzhledem k předchozímu snímku "Just go with it" s podobným teamem se dá říct, že hold jednou jsi dole a jednou nahoře. Neexistuje důvod, proč bych měl dát více jak tři hvězdičky. Sandler a Dugal mě chtěli až moc často unudit, a to se neodpouští... ()

Danny F.

Téma dvojčat, respektive dvojrolí už se jen opakuje a nepřináší nic inovativního. Verze se Sandlerem je o hodně horší než jsem očekával. Pár vtipných okamžiků v tomto filmu bylo, ale bylo jich zoufale málo. Toto se nepovedlo. 45% ()

jolanek

Nemam rad ten moderny trend sucasnych komedii, ked namiesto pocitu smiechu vo mne vyvolavaju pocit trapnosti. Bohuzial toto asi teraz leti :( Od zaciatku som cakal zachodovy humor (prdenie,wc vtipy a pod...) a dockal som sa ...bohuzial, mam rad Sandlera, no mam pocit, ze nema na viac ako na druh komedie, ktory ma v mojich ociach privlastok "sracula" ()

zdenny

Sem tam natočí Adam Sandler naprostou sračku. Velice trapná komedie, která naráží na to, že věří, že všichni diváci jsou opravdu pitomci a trapné kotrmelce v této narychlo spíchnuté komedii budou žrát z rozjívenými bránicemi. Je chytrý humor a hloupý humor. Hloupý humor mám taky rád, ne ale trapný humor. Můj divácký zážitek zachránila má mladší dcera, která se dokáže u některých trapností pěkně smát. Potom se směji také. Nakonec tedy: Myslím si, že Adam má právo na to, někdy natočit takovou trapárnu. Protože věřím, že jeho další počin bude opět bomba. ()

Mishqo odpad!

bez váhania môžem vyhlásiť resp. potvrdiť že sa jedná o najhorší film minulého roka (počet Zlatých Malín to len potvrdzuje)...bolo to naozaj negustiozne!!! ()

Sany33

To, že zo seba spraví totálneho magora Adam Sandler nieje nič nové! Ale prečo, prečo do toho museli zatiahnuť aj Al Pacina? Prečo? Asi mu za to dali miliardy € inak si to neviem vysvetliť. Film bol celkovo o ničom, trápnosť nad trápnosť plná transvesty scén. Raz alebo dvakrát mi vyskočil kútik nad nijakým gagom ale inak nič. Keď, som si pred filmom pozrel herecké obsadenie, tak som sa úprimne tešil, škoda. 15% ()

Brain-D

Nejsem si jistý, jestli je to z úcty k Al Pacinovi, který opravdu nevím z jakého důvodu přistoupil do role k takové ptákovině či kvůli tomu, že jsem 2x vybouchl smíchy, ale jako celej to vtipné nebylo. Myslím, že film by mohli pochopit spíš dvojčata, na které je to zaměřené. Já se těšil, až to skončí. Byla to strašná blblost, ale i tak byla radost sledovat skvělého Al Pacina. Ten se neztratí ani ve špatných filmech. ()

Myrreczech odpad!

Nejlepší na celém filmu není vůbec nic, Sandlera jako chlapa ve filmu přežiju, ale jako ženskou ani náhodou a jako dabéra papoušků už vůbec ne. V pořadí druhý film, který jsem prostě nedokázal ani dokoukat. ()

Krosmen odpad!

Sandler je druhý Eddie Murphy!!Uuuu, tak tohle byla a je MEGASRAČKA. Adam Sandler zřejmě po nějakém nočním flámu nabyl dojmu, že jedna jeho postava ve filmu nestačí. Jeho ztvárnění svého vlastního dvojčete je bohužel k pláči. Jill není vtipná, hezká, Sandler navíc v jejím těle dost přehrává a v roli Jacka mu tam zase na druhou stranu hodně chybí. Spoiler - na konci se Al Pacino vyjadřuje v tom smyslu, že reklama s ním se nesmí nikdy dostat ven. Al Pacino se plete. Ven se neměl nikdy dostat ani tenhle film. ()

blackJag

Daleko nejhorší věc ze všech těch, které mají Sandler s Duganem na svědomí. Když už nic, pokaždé se v těch jejich "vymakaných veledílech" objevila aspoň nějaké spoře oděná kočena (Bielová, Anistonová, ...), tady ale saharní pusto prázdno. Milníkem v letité spolupráci se film přesto stává - úlovek jako Al Pacino nebo Johnny Depp, to se jen tak nějakému kedrníkovi nepodaří! To je už vyložená trofejní záležitost... Moc jsem se nezasmál, většinou jsem byl v rozpacích (dívat se na krákorajícího Sandlera, převlečeného za škaredou ženskou, nebylo příjemné) a ke konci mě hnala jediná myšlenka, vykoukne někde ten zpropadený Rob Schneider nebo ne? Vykoukl, jen jsem ho nezaznamenal :-) 30% ()

Evandulik

Nemám vhodné slová na tento film. Fakt. Že to bude prúser som vedela už z traileru. Ale Sandler hrajúci ženu napodobňujúci ešte aj jej hlas, Al Pacino v roli trápneho Don Juana. Nechápem ako sa v tejto konine mohol objaviť Depp s tričkom Biebera. Každá postava vysoko iritatívna. Pokusy o vtip trápne alebo 5 minútové prdy. Lopatou po hlave režisérovi. ()

Roseinka

3 a půl hvězdičky. Nechápu, proč je to tak negativně hodnocený. Má to sice jednu chybu a to, že Jill hrál Sandler. Kdyby Jill hrála nějaká herečka nastylizovaná tak, aby byla Sandlerovi podobná, tak by to bylo mnohem lepší a vtipnější. Jinak až na pár trapných prdících vtípků si myslím že to byla docela pěkná komedie, kde především zazářil a mě osobně velmi překvapil Al Pacino. Kdo tvrdí, že se na konci nesmál jeho reklamě, tak mu nevěřim. Kvůli Dunkaccinu jsem uvažovala i o 4 hvězdičkách. ()

luksky

Mám rád Sandlera..ale po tom hodnocení tady sem si říkal, že to asi bude řádná kokotina..ale zhlédl sem a co..vpohodě..neříkam, že by to byl nějaký skvost..ale zaujalo mě to :-) Ale Pacinovi se taky divím... ()

Maruškaa

Sandlera mám ráda. Tohle je prostě jedna z dalších komedií, která mě ani neurazila, ale určitě ani nenadchla. Jen nechápu,co v takovém filmu dělal Al Pacino, ten se přece hodí do filmů na úplně jiné úrovni. ()

Soweek

Honorář pro Pacina musel být asi opravdu velký. Náplň filmu je samozřejmě otřesná, ale Sandler to naštěstí zvládá táhnout v bočních vtípkách nesouvisejících s filmem. ()

Dromed

Škoda, že Click je vrchol Adamovy tvorby. Pak už to jde prudce dolů. Ještě to není úplné dno ale pokud to tak půjde dál tak se budou jeho filmy koupat v odpadu! 30%. ()

slovan1 odpad!

Bože, no to byla sračka. Na sračky u Adama Sandlera jsme zvyklí, ale aby sračky točil i Al Pacino, to je opravdu moc. Nebere mi to hlava, jak se mohl upsat tomuhle filmu. Samo sebou, že od Katie Holmes bych taky nečekal, že půjde do tak trapného filmu. Prostě sračka s velkým "S". Nuda, trapný radoby humor, příšerné herecké (?) výkony! Fuj, nepouštět! ()