Jack a Jill

• Česko Moje bláznivé dvojče (více)

Jack žije takřka dokonalým životem s výjimkou jediné přetrvávající chybičky – sestry Jill, jeho dvojčete. Každý rok musí na Den díkůvzdání přetrpět mučivou návštěvu své sestry, která mu během pár okamžiků dokáže převrátit život vzhůru nohama. Když se ale z víkendové návštěvy zvolna stává návštěva měsíční, dvojčata spolu bojují a hádají se tak, jak to dokáží jen dvojčata. Jakmile začne být jasné, že Jill nemá v plánu odjet, uvede Jack do pohybu hned několik plánů v naději, že mu pomohou Jill přemístit tam, kde je mu její přítomnost nejmilejší – na opačnou stranu vlasti. (oficiální text distributora)

Kryton odpad!

Nejsem tvrdý, ale objektivní. Co je vtipného na tom, že si Sandler rád oblíká dámské šaty? Co tam dělá Al Pacino? Otázek má člověk mnoho a odpověď je jen jedna. Tohle je totálně nepovedená odpadní nekomedie o tom jak Sandler rád nosí dámské prádlo a skrytě homosexuálně miluje Al Pacina. Mimochodem nechápu proč multikino zařadí tento film do svého dámského či ženského programu. Tohle je suveréně musí urážet! ()

FFilipCZ

No nevim jak ostatní (kteří dávaj odpad) ale já se prostě královsky bavil. Je to Sandler, nečekám žádnej super inteligentní humor. Dvojroli ale zvládl v pohodě. Při pár scénkách jsem fakt brečel smíchy! A mexikánec hází džouky jako pán. Moc se mi líbily taky ty prostřihy s dvojčatama na začátku a na konci filmu. Normálně bych dal 3*, ale za ty odpady to zvyšuju. ()

nirvana91

Adama Sandlera mám rada a som aj za každú srandu ale zase všetko pozná svoje hranice.. Odtiaľ potiaľ.. Jack a Jill ju prekročili a nebolo to v dobrom slova zmysle. Moc prehnané fóriky a nereálne situácie (oslík s rozčapenými nohami, Jill na skútri v bazéne), iritujúca Jill. Ono ani nerobil problém Sandler prezlečený za ženu, ale tá sprostota, ktorá z postavy vyžarovala. Nechutnosť na n-tú. Homeless mi prišiel ako prijateľnejší človek. A nech sa len na Jill nesťažujem, tak tých creepy postáv tam bolo na mraky. Mexická babka mi až strach naháňala. Jackove deti boli tiež na hlavu. Teda toho adoptovaného som ešte ako tak chápala a aspoň mal rozum ale dcéra nemusela furt s bábikami sa pretŕčať a kopírovať ich štýl.. to bolo od nej dosť neštýlové (:D). Kate Holmes nemám rada ale tu prakticky nebola tak ju ani nejdem riešiť. Al Pacino - nemám slov.. A nakoniec, keď už idem zabrať do záberu Johnnyho Deppa tak mu aspoň navlečiem iné tričko ako s potlačou Justina Biebera!!! Toť vše z mojej strany. ()

SaNcHeZ_cz

Adam Sandler strikes back! Ti co si mysleli, že už to nejde, spadnout ještě hlouběji do útrob nevkusu, dostali jednu přímo na klec. Jack a Jill jsou totiž těžce vývarová slátanina plná nevkusného humoru, absurdit a dvojité porce nepříjemného Sandlera. Ke všemu je tu navíc Al Pacino, který musel být hodně zoufalý, že vzal takovouto roli. Pro snímek totiž není možné najít omluvu. Špatný film který dělí od naprostého odpadnu snad jen fakt, že tak špatné aby nemohlo být hůř to ještě nebylo. (A to není výzva Adame!) ()

Lamiczka

Nejlepší na celém filmu jsou úvodní titulky a závěrečné titulky. To mezi tím vyplňuje jakýsi rádoby vtipný příběh o dvojčatech, která jsou v podání Sandlera trapnou snahou o humor, škoda. Za celou dobu jsem se pousmála snad jednou, škoda. Pan Al Pacino ve své vlastní roli je mazaný, nicméně to mohlo být mnohem mnohem lepší, škoda. Cameo Johnnyho Deppa dobrý, škoda ho do takového snímku. ()

JJ.Gibson

Po delší době jsem viděl "sandlerovku" a nemůžu říct, že by mě to nějak vážněji obtěžovalo. Pár povedeným věcí se zde najde. Nejlepší byl podle mě Al Pacino, životní role :D Co mi, ale vadilo bylo, že Sandler hraje i Jill klidně to mohla hrát normální ženská a filmu by to stejně neubralo, spíš naopak dle mého názoru, ikdyž je to o dvojčatech. Řekl bych, že u tohoto filmu platí pravidlo jednou a dost. Ale dal bych si jedno Aldoccacino... ()

Riddick77 odpad!

Co to "do prdele" bylo? Adam Sandler mi nevadí a občas se mu dle mého v komediálním žánru zadaří (Velký táta, Machři, Trestná lavice), ale tohle překonalo všechny meze. Tak nevkusné, nechutné a hloupé pokusy o humor jsem dlouho neviděl. To, že se nechal ukecat Al Pacino je sice vrchol, zvlášť když jsem si nedávno připomněl legendární "The Heat", ale bohužel je nutno přiznat, že do tohoto filmu je škoda i neherečky Katie Holmes. Je to hloupé, zoufale nevtipné, často nechutné a předvídatelné. 0/10! ()

blackrain

Překvapilo mě, že se Adam Sandler rozhodl zahrát dvojroli. Očekávala jsem, že se mi dostane do rukou pořádná šílenost. Parádní zábava to bohužel taky zrovna moc není a je tu pár trapností. Tenhle film za chvilku vyšumí do ztracena, takže si budeme jen připomínat, že se někdy Sandler převlíkal za svou setru. Nechápu, jak se mohl vlézt Al Pacino, herec takového formátu. Holt není každý den posvícení. ()

ABLABLABLA odpad!

Panebože, neskutečná blbost. Proboha, proč se tam objevil Johnny Depp a Al Pacino, který hrál taky dementa. Jakože od Adama Sandlera by člověk takovou pi****nu čekal, ale i přesto, se u většiny filmů aspoň bavím, ale tohle bylo ubohé, trapné a nekoukatelné. A jeho jekot jako holka trhá uši. Doslova. ()

AlThorKremser

No tak tohle se Sandlerovi vůbec nepovedlo. Čekal jsem solidní komedii ale tohle bylo nic. Jediná fakt vtipná scéna byla v té posilovně. Celkem jsem se nudil a čekal až film skončí. ŠPATNÉ SANDLERE!!!!!!! 45% ()

kaylin

Jsem zatvrzelý obránce Adama Sandlera a jeho filmy se mi líbí. V poslední době mě zaujali "Machři", ale i "Zkus mě rozesmát". Snad to bylo i tím, že se trochu mírnil. Jenže díky Jill se mohl vrátit ve své póze, která je pro někoho otravná. A v tomhle případě byla. Sandler jako Jack ujde. Drží si standard, je i vtipný. Sandler jako Jill je nesnesitelný. Má děsný hlas, který je skutečně protivný, navíc je sama postava hodna nenávisti. Sandler se asi rozhodl udělat to, co Eddie Murphy: Zničit si kariéru na filmech, kde bude hrát všechny role. doufám, že se vzpamatuje, protože mu pořád věřím, ale dalším podobným filmem si akorát zabije slibnou kariéru, která už je pro mnohé stejně mrtvá. Mimochodem, všimli jste si, že ve filmu hrála Katie Holmes? Já skoro ne. Al Pacino je pan herec a je hezké, že si ze sebe umí udělat srandu. Ale stačil by k tomu finální scéna. Potěšila přítomnost Johnnyho Deppa. Když se objevil na plátně, hodnocení filmu se hned zvedlo o 50 %. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/03/diar-milovnika-filmu-c-0001-cista-duse.html ()

MATADOR

Větší debilitu si snad herec, tak režisér ani nemohou přát natočit. Je to pitomé, zoufalé a nezáživné! A já nejsem pitomý, zoufalý a nemám potřebu vyhledávat takovéhle trapnosti. Z toho důvodu jsem na to hodně rychle zapoměl a lituji sám sebe, že jsem se na tohle kdy podíval! Proklatě, Adame Sandlere, proklatě! ()

salalala

Opravdu hrozný zážitek, který se rovná procházce peklem. Sandler tímhle klesl na úroveň Murphyho a Lawrence a rozhodně to není dobře. V celém filmu není snad jediný fungující vtip, kterému by se dalo zasmát. Dítě, co si na sebe pořád něco lepí? Sandler v ženském přestrojení? Uječený a přehrávající Sandler? Žádný situační gag? Režie bez nápadu a úplně trapná? Ne, tady fakt nic není. Když navíc se Sandler chlap v závěru převleče za sestru, začne nefalšované peklo, protože on ztrácí zábrany, pořvává, chová se jak vůl, přehrává, zkrátka utrpení. Al Pacino? Asi je na tom dost mizerně, když tohle vzal. Sice si roli užívá a přejede Sandlera v každé scéně, to ho ale neomlouvá. Navíc tam hraje sám sebe a působí jako totální zoufalec a blázen, který by měl jít radši do důchodu. Ne, tohle je opravdu špatně a nestojí to ani za tenhle odstavec. Zbytečnost. Od odpadu zachraňuje paradoxně Pacino a osvěžující hitový doprovod. 20% ()

TominoLa odpad!

U komedií s A. Sandlerem se většinou vcelku bavím. Vidět ho, ale dvakrát a ještě v podobě ženy je moc i na mě. Tohle bylo velké utrpení. A co tam proboha dělal Al Pacino? Má to takový HEREC zapotřebí? :( ()

Colonist

Nebýt všech těch negativních ohlasů, co jsem na tenhle film slyšel, a nehrát v tom Al Pacino, tak bych se na to asi nikdy nepodíval. Jenže já se podíval. Proč jsem to jen sakra dělal? Tu hodinu a půl jsem mohl využít nějak smysluplněji. Mohl jsem si uklidit pokoj, mohl jsem si přečíst nějakou povinnou literaturu ke zkoušce nebo jen tak tupě zírat na strop a sledovat, jak pomalu mizí mokré stopy z toho, jak sousedce nad námi vytekla pračka. To mám za to, že jsem chtěl vidět, zda je Jack a Jill vážně tak příšerným filmem, jak se o něm říká. Nutno říct, že se to o něm říká oprávněně. Sandler se vydal do vod, ve kterých dosud "exceloval" pouze Eddie Murphy. Jenže jak to tak vypadá, Murphy už zřejmě dostal rozum a už se nebude převlíkat za starý tlustý báby. Hollywoodu ale zřejmě tento druh humoru chybí, tak přemluvili Sandlera (což asi nebylo tak těžké). Jack a Jill sice není úplný odpad, ale je to tak bezduchý a zbytečný film, jaký jsem už dlouho neviděl. Povedené vtipy by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Zbytek je jen nuda, někdy větší, někdy menší, střídaná se záchvaty trapnosti. A vážně nechápu, co v takovémto filmu dělal Al Pacino. Chápu, že účty se nějak musí platit, ale má tohle herecká legenda jeho formátu zapotřebí? Nebo si při pročítání scénáře řekl: "To je ono, tohle je film, na který jsem celý život čekal, tohle je výzva, která mi ještě chyběla!"? Já mám Pacina rád, je to můj oblíbený herec a na jeho herecké kvality bych si vždycky vsadil, ale v tomto filmu hrál naprosto mizerně a bylo utrpením ho sledovat (a to paradoxně hrál sám sebe). Celou dobu mi připadal, jako když je sjetý koksem a v rauši se jen tak producíruje před kamerou (což by zase vysvětlovalo přijetí role v tomto filmu). Třeba takových 88 minut, to byl neuvěřitelně debilní film se stupidním scénářem a mizernou režií, jenže Al Pacino v něm i tak vydal ze sebe to nejlepší a dokázal ten film vyzdvihnout z úplného bahna. Dle výkonu v tomto filmu bych ho na jednoho z nejlepších herců historie netipoval. Na mě tu vážně působil, jako když je sjetý, duševně nemocný nebo senilní. Bylo mi ho líto. Naštěstí se v tomto případě jedná o takový film, u kterého si už druhý den nevzpomenu, že jsem na něj koukal, takže trauma nebude trvat dlouho. Vlastně ani nevím, proč této krávovině dávám dvě hvězdičky. Jenže na nižší hodnocení se necítím. Vlasy jsem si při sledování nerval a oběd jsem též nevyzvrátil. Asi proto, že jsem už předem nic neočekával. Bylo to bezduché a stupidní, ale relativně neškodné. Spíš jsem jen tak zíral na obrazovku a nevěřil svým očím, že tohle někdo může myslet vážně. A svým způsobem to byl zážitek, jaký se jen tak nevidí... ()

Skip

Vyložená trapnost, sem tam nějaký vtip k pousmání. Největším překvapením je Al Pacino, protože to mi hlava teda nebere, jak se mohl objevit v něčem takovém. ()

Mickalle odpad!

Musím se přiznat, nedokoukal jsem to, v půli jsem to vypnul, jelikož víc času už jsem zabít ochoten nebyl. (A to je Sandler můj oblíbený herec) ()

BoredSeal

Jediné plus snímku je samozřejmě Al Pacino, který tady pobaveně przní svou pověst (úchvatně blbá reklama je prostě skvostná) a cokoliv mimo Ala je příšernost - ta tlustá kráva Jill je prostě na zabití. Je mi fakt líto, že první Pacinova komická role musela být zrovna takováhle transvetistická blbost. Film má dost mizerný scénář - kromě vedlejší linie romance s Alem jako kdyby scénáristi netušili, jak příběh vyvíjet - prostě sází do stupidní story o nesnesitelné pitomé krávě a jejím smíření s relativně normálním bratrem hromadu provařených scén typu "tlustá kráva rozsedne zvíře", "tlustá kráva se někam praštila", "tlustá kráva dostala průjem a vybombardovala záchod", atd., jejichž zasazení do dějové kostry bylo asi tak pečlivě naplánováno jako když vymýšlíte, jak precizně umístit do polevy na dort jednotlivé lentilky. Chtěl bych upozornit, že docela podstatná většina Sandlerových netaktních komedií mě bavila, ale tohle je další jeho snímek po Just Go With It, kde jsem měl dojem, že Sandler není schopen rozpoznat, kde vtip nefunguje a kde mu nějak dochází schopnosti bavit. Navíc si opravdu myslím, že vtipy s mexickým jídlem, prděním, průjmy a výkaly už nefrčí docela dlouho. Za tenhle film by si všichni kromě Ala zasloužili přetáhnout po zádech židlí. "Spal to, spal všechny kopie", jak říká Al na konci filmu. ()