Len jeden jediný americký hrdina získal hodnosti v špeciálnych vojenských jednotkách Zelené barety, elitných jednotkách námorného vojska SEAL aj ľahkej pechoty Army Rangers. Len jednému udelili postupne 16 ocenení Purpurové srdce, tri Kongresové medaily cti a sedem medailí prezidenta za statočnosť. Tým hrdinom je MacGruber (Will Forte). Pred desiatimi rokmi, keď zahynula jeho snúbenica rukou zloducha Cuntha, s bojom proti zločinu skončil. Ale keď sa dozvie, že ho krajina potrebuje, aby našiel jadrovú hlavicu, ktorú ukradol jeho úhlavný nepriateľ Dieter Von Cunth (Val Kilmer), neváha a vyráža do akcie. Jedine MacGruber totiž dokáže Cuntha zastaviť. Zostaví elitný tím odborníkov, medzi ktorými nechýba poručík Piper Dixon (Ryan Phillippe) a Vicki St. Elmová (Kristen Wiigová). Pod jeho velením vyrážajú dopadnúť zloducha Cuntha, aby ho doviedli pred spravodlivý súd. (TV JOJ)

Fiftis

Stačilo mi len pár chvíľ vedomia, aby som poznal, že táto paródia je na rôzne akčné snímky vrátane MacGyvera. Škoda niekoľkých vyslovene trápnych scén. Nie že by to bol inak nejaký veľkolepý trhák. V podstate som sa miestami aj bavil. Lenže tiež som sa občas trochu nudil. Všetkých protagonistov čaká množstvo dobrodružstiev - najmä preto, že hranica medzi dokonalým agentom a úplným hlupákom je u MacGrubera trochu nejasná. Komédia bez akýchkoľvek ambícií začína veľmi rozpačito, ale ak budete schopní pristúpiť na pravidlá hry, teda na nelogické vtipy s hojným výskytom sprostých slov komentujúcich absurdné situácie, párkrát sa dobre pobavíte. ()

Pilda17

MacGruber mě mile překvapil, i když každý píše jak je film špatný, tak mě nepřišlo. Já se příjemně bavil a navíc podíval v celku na koukatelnou akci. Hlášky, co Gruber za celý film vyslovil, mě všechny dokázali pobavit. Mohu říct, že nastala příjemná změna, poněvadž filmy s drsňáky jsou už trapné a Gruber je přesný opak! Blbeček, který neví ani jak se střílí z pistole a hází jednu perlu za druhou, což jsem nečekal. Will Forte v roli blbečka Grubera a hlavní záporák Val Kilmer nebo-li Kunda, oba se do rolí hodili perfektně. Z Kilmera bylo vidět, že ho role baví a užívá si jí. Ten závěr s penisem neměl chybu a byla to poslední perlička za luxusním MacGruberem... 8/10 = 80% ()

IQ Tiqe

Přiblblá parodie kdysi legendárního seriálu, který se mi líbil. V celém filmu mě zaujala jen jediná dobrá hláška a to je trochu málo. ()

teutates

Pevne verím, že snaha bola... pár scén sa ozaj podarilo, no prevláda nepodarené množstvo scén, ktoré dopĺňa tradičný americký humor. "Paródia" viacmenej na MacGyvera, čo k tomu? ako obvykle vadil mi ten tzv. "humor" (metóda odlákania pozornosti, zronený MacGruber) bez týchto zbytočnosti by celkový dojem určite vyzeral inak. 4/10 Po veľkých očakávaniach, sklamanie... Poviem to asi takto: "stačí pozrieť trailer", to naj z tohto snímku tam všetko je... škoda no. ()

predators

MacGyver se vrací, ale v pozměněné identitě! Teď jej neztvárňuje švédský hokejový útočník Anderson, ale nejhorší kalifornský pornoherec, Will Forte. Jeho vyšetřovací metody jsou unikátní, už ale né tak vtipné. Vyloženě jsem se nenudil, ale podprůměru se ani řápíkatý celer nevyhne. 40% ()

Němi

Přisprostlá a nenápaditá parodie, která se sice chválihodně nesnaží jít ve stopách Scary Movie, ale Žhavých výstřelů, nicméně nezná důkladně svůj objekt výsměchu a svou přehnanou dvojitou hrou na trapnost mě přestala bavit už před půlkou. ____ (Btw, B!shop ***** "...vsichni tu blejou sracky, ja se naprosto kurevsky bavil..." -Ano, TO je ideální divák MacGrubera!) ()

silentname

Takže už aj veľký MacGyver sa dočkal svojej filmovej paródie a volá sa "MacGruber". Popravde to vyzeralo ako poriadna kravina bez štipky inteligencie. Realita je taká, že to všetko súhlasí. Je to úplná strata času? Neviem či by som išiel až tak ďaleko. Koniec koncov, dokázal som to pozerať od začiatku do konca, nemalo to vyslovene nudný moment a pre každý špatný fór, ktorý tu dali sa nájde pár dobrých, ktoré celkom príjemne pobavili. Treba to len čo najskôr akceptovať ako paródiu na MacGyvera a budeme v pohode. Väčšinou. Will Forte si svoju rolu nadmieru užíval. A myslím si, že sa poriadne pobavil aj Val Kilmer ako hlavný padouch. Ten tu pôsobí ako padouch skoro ako z učebnice. So všetkými pohľadmi, gestami, hláškami... všetko funguje. Možno by som akurát chcel od filmu viac vedieť čo reálne vlastne prežíval po tom, čo sa MacGruber s Casey dali dokopy. Možno by to bolo klišé, ale chcel som nejaký monológ o tom, ako veľmi ho zranil, ako je to Gruberova vina, že sa stal kým sa stal a keby mu ju neprebral tak mohla žiť a všetky tieto podobné momentky. Boli by to klišé, no minimálne by sme mohli túto stránku aj poznať. A ktovie? Možno by to urobilo z Kilmera aj sympatickejšieho padoucha. Kristen Wiig je podľa mňa tiež celkom dobrá. Ju stačí dať do dobrej role a šlape to. A tu to funguje dobre. Ostatné by som povedal, že miestami trápne, miestami dobré, soundtrack je v pohode a na jedno pozretie mi to stačilo. Pobaviť som sa pobavil. Možno viac, než som si myslel, že sa pobavím. A vodná pasca s kelímkom ostane nezabudnuteľná. Hodnotenie: C ()

SeBig

No jako já se fakt zasmál, hlavně nad Val Kilmerem kterýho jsem si poslední dobou dost oblíbil a tady byl překvapivě i dost vtipnej. Ujetá komedie s dost ujetýma scénama viz šukačka s duchem mrtvé manželky. Prostě úlet! :) ()

Chrustyn

Rozporuplná akční parodie, kde se dobré vtipy střídají s těmi trapnými a bohužel ve většině případů ty trapné přebývají. Je to docela škoda, protože občas se něco opravdu povede a Will Forte překvapivě roli zvládá velice dobře. ()

korbitch22 odpad!

Filmové dno,té nejodpornější žumpy plné výkalů,už nemůže být hlubší.neskutečně odporný humor,úrážka McGyvera,Val Kilmer klesl až na úroveň toho nejhoršího,co se může herci stát.Co tam dělá skvělý herec Ryan Phillippe,to opravdu nechápu,jo hold složenky se neptaj.Jediný dobrý vtip s nepřůstřelnou vestou,křečovité,laciné a trapné.NEJHORŠÍ,OPAKUJI NEJHORŠÍ FILM,KTERÝ SEM KDY VIDĚL!tohle je pro normálního diváka,prostě urážka.zvracim v křeči. ()

Yardak

Tahle parodie se moc nepovedla (aneb jak se dostat od Ramba k MacGyverovi). Hlavní postava mi byla tak nesympatická, že by bylo lepší, kdyby hrála záporáka:D. Ryan Phillippe a Val Kilmer to ještě herecky zachraňují, lepší dvě hvězdy. ()

honajz

Pubertální pokus o parodii na MacGyvera a Ramba. Jenže jenom tím, že pořád budete hláškovat o ptácích, kouření a prdelích a chodit s chřestem v zadku, z filmu parodii neuděláte. Solidní parodií jsou Žhavé výstřely. Ale tohle prostě pubertálně zamindrákovaný film, kde jsou slušně natočené jen ty akční scény, až je škoda, že byly využity v tak pitomoučkém filmu. Docela by mě zajímalo, za co dostal MacGruber tolik ocenění, a jak přežil všechen ten výcvik, když nedokáže odpálit ani tenisák, natož podržet pušku v ruce. Je to prostě přiblble trapný humor, jaký se provozuje o přestávce na školních záchodcích, ale někteří už z něho prostě vyrostli. Co tam dělá Val Kilmer nebo Powers Boothe, to je mi záhadou. ()

TheEvilTwin

Klasická ptákovina, pár scének pobavilo a zasmál jsem se, ale na parodii je tady toho málo a na komedii je to zas až moc “obyčejné”. Slabší průměr. ()

MáŠa

na první pohled to vypadá jako přehnaná čuňárna, ale když se trošku člověk dostane psychicky na potřebný level, tak to bylo i celkem vtipný ()

MacGruber se vrátí do akce?

MacGruber se vrátí do akce?

27.09.2016

Šílená komedie MacGruber (u nás jako Super Mac), která před šesti lety zparodovala MacGyvera, byla těžkým propadákem. Film vydělal jen 9 milionů dolarů, v dalších letech o něj ale byl takový zájem,… (více)

MacGyver míří na plátna kin

MacGyver míří na plátna kin

14.11.2012

A na rozdíl od neúspěšné a ne moc povedené parodie MacGruber se tentokrát ponese ve vážnějším duchu. Tedy, pokud jste schopni brát vážně příběh o chlápkovi, kterého vysadíte s ešusem a nožem… (více)

MacGyver míří do kin

MacGyver míří do kin