Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

Quendi

U filmů s Adamem Sandlerem člověk vždycky čeká, kdy to začne být oplzlé nebo trapné. Naštěstí jsem se dočkala asi jen dvakrát. Zbytek byl mile civilní, dokonce i vtipný. Děj byl sice až zbytečně křečovitý a praštěný a ústřední dvojice nijak zvlášť nejiskřila, ale až na pár momentů tahle romantika určitě neurazí. Záměrně přehrávající Bailee Madison byla přímo dokonalá a "normální" Adam Sandler je menším(a velmi příjemným) zázrakem. ()

jafuska

Bohužel ani velká hvězda jako je herečka Jennifer Aniston tento film nezachránila, film vlastně nebyl tak zase moc zlý, kolega z práce, předstírá nefungující manželství, aby si mohl užívat s kráskami svého srdce, podobných filmů jsem už viděla dost a nic mě už nemůže nějak překvapit, škoda,že Aniston hraje v poslední době v béčkových filmech, měla by si opravdu vybírat lépe, jinak se obávám, že její herecká kariéra brzy uvadne, a to by byla velká škoda, a taky bych měla připomenout, vše je od začátku jasné jak to asi všechno dopadne, ale to už bych více napovídala, a to rozhodně nechci. ()

Mercilonka

Sandler patří mezi mé oblíbené herce, kterým jsem ochotna odpustit i "laciné" komedie. Tenhle film mezi ně ovšem až tak nepatří. I když jsem film viděla podruhé, pořád jsem se nahlas smála. Aniston u mě stoupla na žebříčku, co se hereckého umu týče a Bailee Madison se zařadila mezi dětské hvězdy, které by si zasloužili větší filmové role. Jediné, co mě trochu iritovalo, byl bratr hlavního hrdiny, kdy smysl chování jeho role jsem až tak nepochopila. Dala bych i 5 hvězdiček nebýt špatných střihů (ruka dole, nahoře atd.), ale jinak se jedná o hodně povedený scénář. ()

Dinsberg

Průměrná plážová komedie, kterou Adam Sandler marně snaží vytáhnout hit letošního léta. Obzvlášť když si vzal do tandemu ortodoxního filmového losera Nicka Swardsona. Sandlarovské kouzlo už po posledních filmech vyprchalo. ()

RoninNiro

Adam Sandler sťaby žid na Hawaji už po druhý krát (50x a stále poprvé) rozosmieva davy starými, avšak stále fungujúcimi skečmi. Snadlerovka je ako osvedčený koláč starej mamy, do ktorého občas pridáte iný druh ovocia, aby sa vám neprejedol. Zvyšné indegriencie ako sú kopanie do rozkroku, nímant vedľa hlavnej postavy, bláznivá rodinka atď. atď., samozrejme nemeníte, aby sa vám koláč nerozpadol. Z pohľadu výpovednej hodnoty by tak žiadny Sandlerov film nemohol dostať ani hviezdičku, avšak z pohľadu rodinnej komédie, ktorú sledujete, aby ste si oddýchli má plných päť. Preto neodcudzujte ani nepreceňujte tento film. Sandler je totiž v prvom rade komik a ide si svojou cesto ako napr. kedysi Luis de Funes, ktorého filmy sú tiež na jdeno kopito, ale páčia sa nám. Dobrá rada na koniec, koláč jedzte len vtedy, keď naň máte chuť a spokojnosť je zaručená. ;) ()

unrocker

Na toto téma sem byl velice mile překvapen tímto snímkem. Opravdu povedené i když silně předvídatelné, ale když v tom hraje Jennifer tak je to luxus... :) ()

Brziii

Jennifer moc prekrasna, Sandlera mam proste rad, ale co sem cekal to take prislo, tezkej prumer, ftipnej pro me pan s hodne plastikami obliceje, ktery je na zacatku, jinak pruda, nuda, nic a Jennifer ()

Bartex

Dva mí oblíbení herci v hlavních rolích. Vzhledem k tomu, že film příjemně ubíhal a nenudil jsem se, nemůžu jinak než za 5*! Příjemná oddychovka s přítelkyní nalepenou na rameni. "MAMÍÍÍÍÍ, ten chlap mi naběhl rozkrokem na xicht!!!" :-D ()

vipeerr

osobně nechápu jak může někdo hodnotit dvěma * nebo ještě hůř. protiřečí sám sobě..nicméně Adam splnil co se od něj očekávalo. Jako komik nikdy nezklame, po boku se skvělou J.Aniston jim to peckově sedlo. Ačkoliv od začátku víte jak to dopadne stále je to zábavné a skoro tomu i fandíte (: je to tak 70%. ()

pekas

A máme tu další Sandlerovku k požehnané sérii. Nového je snad pouze účast Aniston a Kidman - hmm, asi slušnej rozpočet. Adam už měl jistě lepší kousky, ale na jedno podívání tenhle kus neurazí. 69% ()

habertek

No nejdřív sem si říkal...dvouhodinová americká komedie??? Hodina a půl většinou bohatě stačí, ale nakonec jsem se u téhle komedie mile pobavil a byly to dvě příjemně ztrávený hodinky:) ()

Coliseum

Ani nevim, proč ta jedna. Asi sem vážně jen obyčejnej chlápek, kterýmu k úpravě hodnocení stačí oblbřímí ťuknutí při scéně "dávám sbohem moři, s kozama jak vozy". Jinak je to k uzívání plus ohromný minus za dabing. ()

GordonCZ

Zpočátku ne úplně špatná komedie, která ale s postupující stopáží docela upadá a ke konci jaksi nemá už co nabídnout. Hlavně asi kvůli tomu, že konec hravě odhadnete nějpozději ve chvíli, kdy se Jennifer Aniston poprvé setká s Brooklyn Decker, takže cca po první půl hodině. A to je vzhledem ke skoro dvouhodinové stopáži opravdu hodně, ale hodně brzo. ()