Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

MRPitivier

I když je to americká komedie s veškerým klišé tohoto odvětví, tak tento snímek si mě získal pro svou originalitu a tvář! Originální mi přijde smotání několik možných fiktivních příběhů jednoho lháře, Adama Sandlera, do sebe, které pak musí udržovat při životě s, do celého mechanismu namočenou, Jennifer Aniston, která mimochodem exceluje a podává jeden z nejlepších výkonů v romantických komedií! Doporučuji sledovat v původním znění, protože americký přízvuk Adama Sandlera je legendární! Víme, jak celý příběh dopadne, ale to jak se k němu dojde, to Vás překvapí, kolik kombinacích lží lze vymyslet! Doporučuji, zábavné, exotické, dobře zahrané a výborný příběh s excelentním obsazením! ()

eagles22

Po hodně dlouhé době komedie, u které jsem se opravdu dobře bavil, hodně nasmál a odreagoval. A to je přece u komedií to hlavní a proto se točí. Navíc duo Sandler, Aniston fungovalo báječně :) Takže u mě maximální spokojenost. ()

Lukaso1

Od Adama bych očekával víc, ale i tak se to dá skousnout. Člověk se tam párkrát opravdu zasměje a chemie tam taky trošilinku funguje, ale jako celek to hodnotím jasným průměrem. ()

datos

Skvělá komedie, která je pěkně zamotaná ale vtipná. Je prostě vidět, že...Adam Sandler ví jak na to, Adam Sandler umí pobavit a hlavně Adam Sandler táhne. Je oblíbený a jeho filmy jsou klasikou, ale největší stálicí na vrcholu humoru. Myslím si, že si to určitě zaslouží za to co předvádí a jakým způsobem baví lidi. Tenhle film je obzvlášt povedený a zasmál jsem se fakt dost. "Komplikované se promění ve velmi zamotané, ale láska je láska" - mé slova k filmu. ()

TommyDiamond

Výborná tzv. ,,romantická komedie'', no pro mě špíše komedie,u které jsme se s přítelkyní skvěle bavily. Jako skalní a zaujatý fanda Jennifer Aniston musím říct,že takový pohodový,nenucený a vtipný film jsem neviděl dlouho. A to že je Jennefer už před 40? Tomu ve filmu ani neuvěříte. Adama Sandlera jsem naposledy viděl je filmu machři,který byl hodně dobrý. Ale s chladnou hlavou může říct,že tento film je lepší než film machři. I Nicole Kidman(kterou sice respertuji,ale vůbec ji nemusím) předvedla dobrý výkon. Celkově 90% ()

Uhura

Chabá náhražka filmu Kaktusový květ z 69., který sice taky nebyl žádný klenot, alespoň ale nebyl tak stupidní - ústřední dvojice si hraje jakousi hru, která do sebe nezahrnuje nikoho dalšího, jako by jen oni byli při smyslech, a ostatní se jen slepě přizpůsobovali situaci, respektive byli mentálně zaostalí. Přidejte si k tomu antikomika Sandlera a dýchání z úst do úst ovci, a máte komedii jako lusk... ()

Tatianistka

Dosť nuda..v polovici filmu som začala uvažovať, že to asi vypnem, ale nakoniec som sa odhodlala to dopozerať. Odohralo sa tam pár svetlých momentov, keď prišli nejaké vtipné hlášky, ale inak by som to nazvala podpriemernou romantickou komédiou, ktorú držia nad priepasťou len dobré herecké výkony hlavných predstaviteľov. ()

merlinovic

Začátek byl hodně v pohodě, zvlášť mě pobavily narážky na Omen a Kukuřičný děti. Zbytek filmu už stál za hovno s naprosto nečekaným koncem.... (sarkasm) ()

Stanix

Sandler není vůbec špatnej a Jenny Aniston je stále výborná a okouzlující, ale ten přesně střiženej tuctovej příběh s (ne)poučitelným sukničkářem a "správnou" a "špatnou" holkou je alespoň pro mě již naprosto vybledlý a vyhaslý. Navrhuju tento vzor a jím podobné náměty zmačkat a vyhodit a pokusit se pro příští USA-Romantiku příběh pro změnu VYMYSLET. Ale i navzdory tomu sem se bavil a několikrát i za břicho popadal. ()

RajCZitko

Už z obsazení a z trailerů bylo docela jasné, že na poli romantických komedií se tento snímek nespokojí s průměrem. Charismatický Adam Sandler nezklame, děcka narozdíl od jiných filmů hrála opravdu dobře mno a kráska jako Jeniffer byla už jen třešničkou na dortu. Nicméně se mi zdá, že se všechno se zde sešlo a vznikla opravdu hodně vtipná komedie s příjemným romantickým příběhem. Uznávám, že tento film nebude asi pro takové ty „umělecké diváky“, kteří, v přirovnání k obrazům, vyhledávají pár tahů štětcem, co normálně nikomu nedávají smysl a autor to prohlásí za „smyslnost“ nebo "řeka v náruči duší" nebo podobný melancho-blábol. Rozhodně si tento film ale užijí normální filmoví konzumenti, kteří vyhledávají pouze hezky strávený čas ztrávený u hezkého filmu. ()

melekos

Milá komedie s jednoduchým příběhem. O nic se nesnaží, na nic si nehrají. No, i když to bych vzhledem k námětu filmu lhal. Naopak, hrají si až na příliš mnoho najednou. Chvíli mi trvalo překousnout prvotní trapnost celého nápadu, ale jakmile jsem si zvykl na příběh, jak byl nastaven, začal jsem se dobře bavit. ()

jadran90

Víte, jak by chtěla ve 42 vypadat každá žena? Odpověď najdete ve filmu. Zkus mě rozesmát mě několikrát zkusil rozesmát a docela se mu to dařilo. Sympatická, příjemná a typická romantická komedie. Jako taková musí obsahovat třeba nevyzrálého záletníka (Sandler), skrytou krásku (Aniston), sexbombu (Decker), úchyla (Swardson) nebo protivnou kámošku z minulosti (Kidman). Nevím, jestli Sandler nezvětšil Aniston prsa, protože takové určitě dřív neměla. Při ÓÓÓÓÓ scéně může směle konkurovat o poznání mladší Brooklyn Decker a to je co říct. Kidman byla tak otravná, že se mi výjimečně líbila. Ženské obsazení výborné. Zápletka je už slabší. Rozhodně bych na Sandlerově místě o prstýnku mluvil pravdu, abych si pak nemusel pořizovat fiktivní rodinu, ale to by zase nebyla taková sranda. Všichni předstírají jaká jsou šťastná rodina a chvílemi to opravdu funguje. Sprostý humor mi tentokrát nevadil, naopak, bylo jej přiměřeně. I ovce pobavila. Začátek je sice pomalejší, jenže na Havaji už to příjemně frčí. Na dvě hodiny filmu to jede slušně. Je to příjemná oddychovka, se sympatickými postavami, na které si každý najde kousek toho svého. Kde jinde uvidíte Sandlera, jak mrskne svou fiktivní dceru do bláta? Hodnocení: 65% ()

lucinka1270

Trošku podivná zápletka, ale co by to bylo za romantickou komedii bez šťastného konce(,který se dá trochu od začátku předvídat). Není chvíle, kdy by nebyl film zábavný! Spojení Aniston + Sandler na mě udělalo dojem. Sandler měl vždy v pravou chvíli nějaký vtipný dialog, který mě rozsekal na kousíčky a Jenn dodala filmu něžnost, romantiku a i tu zábavu. Všichni ostatní herci jsou však ve filmu velice důležití a film by bez jakéhokoliv z nich nebyl to, čím je. Každý z herců má na celé atmosféře velikou zásluhu a před tímto snímkem Dennise Dugana stačí pouhé gesto - a to smeknout! Hodnocení 9/10 ()

Čiban

Jennifer Aniston zahrála nádhernou kočku. Po tom jak Adam Sandler uviděl že je sexy jsem doufal že se dají dohromady, a taky že jo. Skvělé herecké obsazení. 5/5 ()

ilovebritain

Vcelku průměrná komedie. Ničím příliš nevyniká. Sandler je hvězda béček a Aniston romantických béček. Když už jsou kamarádi, co to nespojit, že? Pomineme fakt, že na plátně mají daleko do něčeho více, než přátelství, byť to zarputile tvrdí. Na rozdíl od většiny jejich filmů se však tomuto nedá odepřít vtip. Možná zvážím ještě další hvězdičku za děti. Po dlouhé době žádní rozmazlení američtí spratkové. ()

beso74

Stalo sa niečo nezvyčajné, romantická komédia ma dostala, mňa, zarytého odporcu sci-fi určeného primárne tej krajšej polovičke ľudstva. A to až tak, že som vydržal do druhej rána, bez toho, aby mi zdravý rozum rozkázal, aby som šiel spať, veď ráno čaká práca. AJ keď to spočiatku vyzerá na ples príšer, film sa nakoniec prehupne do úplne inej roviny, freakshow je nahradená úsmevnou sondou do sveta, kde jedno nevinné (no skôr menej nevinné) klamstvo odštartuje sériu ďalších, ktoré už sem tam nedokáže ukočírovať ani expert na všelijaké životné pohromy v osobe Adama Sandlera. Ale láska nie je žiadna hra na slepú babu, v nej treba chytiť do náručia nie hoc jakú, ale tú pravú, a ako ináč, Adam si v tomto žánri na rozdiel od nás a reálneho života vybrať zle nemôže, aspoň nie na konci filmu... Tento snímok si nedal za úlohu provokovať, vyzývať k zamysleniu a rozoberať existencionálne problémy (až na ten základný BYŤ ČI NEBYŤ ŽENATÝ), uspokojil sa s oveľa menšími ambíciami a to pobaviť diváka, čo sa mu podarilo takmer dokonale... ()

venca206

Ikdyž každý průměrný divák prokoukne film daleko před závěrem, je příjemné nechat se unášet touto komedií. ()