Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

tranquill

Takhle má vypadat klasická romantická komedie! Adam i Jennifer, ale i Nicole byli výborní, a "holkám" se tanec opravdu povedl :-) ()

JamesConnorG

Pro mě doposud nejlepší film se Adamem Sandlerem. Film jsem už viděl asi 50x a stále mě neomrzel a pořád mě baví. Slušných 90% ()

m_a_c_a

Další oddechová Sandlerovská záležitost. Nepřináší nic nového, děj je po několika minutách naprosto předvídatelný, humor občas překombinovaný, ale milovníky romantických komedií určitě v globálu potěší. 60%. ()

nwx

Sandlerovský vesmír - oživlý SpongeBob v akci. :) Za poslední roky se u ničeho tak nenasměju, jako právě u "rodinných" sandlerovek. Sandler (a celá ta jeho grupa - tady hlavně Nick Swardson) jsou bohové ironie a nezávazného blbnutí. Už jsem to o jeho filmech psal mnohokrát, ale ta "veledíla" jsou přesně taková, jak bych si přál, aby vypadal reálný každodenní život, který žijeme. Sandlerovy filmy nejsou uměním, nejsou bůhvíjak pointované (i když někdy překvapí), nejsou scénáristicky vypiplané. Jsou prostě trhlé, jsou crazy. Volají do světa - prdím na bručouny a náfuky, bavme se! Přestaňme být "korektní", smějme se jeden druhému, dělejme si prdel sami ze sebe, prdel z celého světa! Vychlámejme se do očí zaběhlým pravidlům a "důležitým" lidem, o kterých se nevtipkuje. Není nic a nikdo, co by nešlo zesměšnit. No a? Proč ne? Velice mě potěšila délka filmu, žádných 80 minut, jak to tak s komediemi bývá, tady se chlámete 116 minut a ani vám nepřijde, že je ten film delší, protože se pořád něco nového děje. S lidmi, kteří hodnotí tento film pěti hvězdičkami, bych klidně zašel na pívo, i když na pívo normálně nikdy nechodím. :) My se totiž umíme zasmát, že? Sandman rulez! ()

Zenithgirl

Klasická Sandlerovina, ale určitě patří k jeho lepším kouskům. Bavila jsem se celou dobu a nejlepší byla představitelka Maggie neměla chybu, hlavně ten její přízvuk :) a musím dodat, že po druhý jsem se bavila ještě víc než poprvý :) ()

Chosef76

Dal jsem si Just Go with It na velikonoční pondělní dopoledne a v objetí své milované manželky jsme se několikrát upřímně od srdce zasmáli. Krásní lidé, v krásném prostředí a pár vděčných hlášek. ()

bianca19

Odpočinková druhořadá komedie, pokud od ní člověk moc neočekává. Je zde pár humorných okamžiků, ale mohlo to být trochu lepší. Není to vyloženě komedie, kterou by člověk musel vidět 2x, ale za shlédnutí určitě stojí. ()

zberatel

Dalsi romanticky prirastok do rodinky "pod lampou byva najvacsia tma". Neviem ci to bolo titulkami alebo nie, no Sandlarov humor ma tentokrat az tak nebral, zato dejova linia veru ano. Keby kazdy stretol niekoho tak mileho a k tomu sexi ako je Rachel, a aj napriek tomu by zistil com vlastne "MA" uz dlho pred sebou... A pre Hawaii ma velku slabost :))) ()

Black-star

Romantická komedie o tom kam vás vlastní lži a výmysly mohou dovést. Rozjezd trochu pomalý ale pak v průběhu filmu některé dobré vtípky některé i tak přemrštěné že se smějete už jen proto. Celkově hodnotím jako oddychový film. Nic sem nečekala a ikdyž bylo hned jasné jak to dopadně, tak musím konstatovat že to cmělo šmrnc a styl!!! Lepší průměr = 55% ()

josieaddms odpad!

Musím se přiznat že mě Jennifer Aniston docela zklamává, měla jsem jí ráda pro její osobitý styl hraní, pro její originalitu. V dnešních filmech ve kterých hraje, svou povětšinou nudné, otřepané, tisíckrát ohrané, nevtipné romantické komedie které ničím nevynikají. Adama Sandlera nemám ráda, podle mě jeho styl humoru není vtipný, a stejně už vykrádá jen sám sebe. Jediný kdo byl v tomto filmu naprosto skvělý byla Bailee Madison, talent. Jinak odpad. ()

haWranka

Vcelku příjemná zábava. Po prvním shlédnutí jsem nebyla nijak odvázaná, ale pak jsem to shodou okolností viděla znovu a bavila jsem se mnohem lépe. ()

dodona

Po dlhej dobe konečne pozerateľná sandlerovka. Možno som hodnotenie trošku prehnala, ale veľmi príjemne som sa pobavila a presne to som práve potrebovala. Inak Maggie a.k.a. Kee Kee D (Bailee Madison) je úžasná s tým svojim britským akcentom, Jennifer vyzerá stále úžasne no a Sandler keď sa neškľabí a nerobí zo seba paka je tiež ok. ()

terx

Sandler a Aniston to jistí..rozesmát mě se jim teda povedlo. Sice nemůžete čekat žádný překvapivý závěr, protože ten je jasný po pár minutách, ale i tak to stojí za to - spletenec lží, vyděračský dětičky, hloupoučká blondýnka a sexy manželka (taky bych chtěla ve dvaačtyřiceti vypadat jako ona :) Na oddech je to prostě parádní film. ()

haroska

Typický Sandler,tak jako všechny filmy to obsahuje notnou dávku už předem jasné romantiky,spoustu humoru,který velmi často balancuje na hranici vkusu a nevkusu a jednu lehce potrhlou postavu.Na mě to fungovalo vždycky a u tohohle filmu díky kouzlu J.Aniston snad ještě víc.Správná jarní odechovka. ()

LuckyDuckie

pohoda, klídek, bavila jsem se (až na pár hluhých míst) od začátku do konce. Sandler nezklamal, Aniston je kunda a hrát umí. ideální oddychovka. ()

marusaj

Komedie plná nesmyslných epizodek a gagů založených na nelogické zápletce, jež spočívá ve lžích nabalovaných na další lži. Jennifer je bezvadná, ale vše kolem od ostatních herců (jak dětských tak dospělých) přes scénář a naprosto apatickou instantní režii bez nápadu je bezkrevný podprůměr. Přiznávám, že jsem se cca třikrát upřímně zasmál, nicméně asi třicetkrát nuceně přes zaťaté zuby, jen aby se neřeklo. ()

Valkyria

Krásná a milá komedie se Sandlerovským smyslem pro humor. :o) K tomu Jennifer Anistonová a Nicole Kidmanová? :o) Proč né, vznikla z toho fantastická kombinace .... Já jsem se moc bavila! :o))) ()