Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

windmasterr

Jedna z najlepších komédií vôbec. Už ani nepamätám, pri ktorej komédii som sa tak nasmial. Záver je síce predvídateľný no o to tu vôbec nejde. Chcete sa predsa pobaviť a tento účel film spĺňa na výbornú. Dominuje mu príjemná Jennifer Aniston a po jej boku Adam Sandler, ktorý má s komédiami veľa skúseností a myslím, že táto je jeho najlepšia. ()

PanIncognito

Ano, jde o klasickou romantickou komedii... tahle však od většiny ostatních neuráží. Vtipné situace ve spojitosti se sympatickými herci fungují. Snímek má též svižné tempo. Pokud tedy očekáváte příjemnou zábavu, zklamání nehrozí. :-D (viděno s dabingem) ()

albyyy

Je to skvělá komedie, u které se člověk mnohokrát zasměje. Myslím si, že Jennifer Aniston je nejlepší herecká manželka, kterou kdy Adam Sandler ve svých filmech měl. Jejich spojení je skvělé a uvěřitelné. Příběh, který se ve filmů odehrává je vtipný a oddechový, člověk v něm akorát nesmí moc hledat logiku. Zkus mě rozesmát je jeden z nejvtipnějších Sandlerových filmů a ti, kteří Sandlerovky zrovna nemusí si to mohou vynahradit alespoň pohledem na nádhernou Jennifer Aniston. ()

Sejkorka

Vybráno jako 242. nejoblíbenější a rozhodně dobrá volba. I když děj je poněkud banální s dlouho předvídatelným konce, moc se to povedlo. Říkám si, proč ? No, především skvělé herecké výkony, včetně dětí. A nejvíc Jennifer Aniston. Role šitá na míru ? Tak určitě. PODRUHÉ , jak to bývá, dávám 1* dolů. Sice lze znovu obdivovat vnady nejen Brooklyn Decker, ale i JA, které je zde "už" 41 let. Ale už to není to vončo, jako napoprvé, když člověk ví, jak to dopadne. I když to lze tušit i napoprvé. Jo, a taky bych neměl zapomenout na skvělou Nicole Kidman v roli pipiny Dervin. ()

Levice05

Není to typická sandlerovská buranská komedie, takže kdyby vystřihli ještě i těch pár scén s trapným a fekálním humorem, které tam zůstaly, byl by film nejen kratší, ale byla by to romantická komedie za 5 hvězdiček. V tomto provedení jenom za tři, a to především díky skvělé Jennifer Aniston, která září hlavně v druhé polovině filmu. ()

MrMorce

Pro mě skvělá komedie, u které se nenudím a vždy se na ní rád podívám znovu. Velmi dobré herecké výkony a pohodový příběh. ()

Rajec

Podle červené barvy a vysokého hodnocení jsem čekala trošku víc než otřepanou zápletku romantické komedie s předem jasným závěrem, ale musím uznat, že Adamovi a Jennifer to spolu vyloženě ladí a pány navíc potěší scéna s Jenn v bikinách (což možná vysvětluje to vysoké skóre). Takže pokud chcete oddychovku na nedělní večer, je to dobrá volba, ale v klubu náročného diváka se tento film nedostane ani do předsíně. ()

Marcimor

Předvídatelný děj, otřepané, místy až buranské gagy, fekální humor, resuscitace ovce... Ano, film "Zkus mě rozesmát" to zkusil a rozesmál mě více než jednou a pořádně. A to je přesně to, co od komedie očekávám. Film jako takový 2 hvězdy, 3. hvězda za Jennifer, Brooklyn a Nicole, 4. hvězda jako bonus za scénu již zmiňované resuscitace ovce. ()

Dzanecki

Velmi často dávám Sandlerovým filmům 3*, ale tady jsem si dovolil přidat ještě jednu. Snímek má spád, vtip, komickou romantickou zápletku a sázka na Jennifer Aniston byla vydařená. Vzhledem k tomu, že jde o bláznivou komedií, splnila má očekávání. Nebylo to ani moc, ani málo. ()

Snehurka

I když jsem od začátku tušila, že Danny a Kathryn budou spolu, tak film stál za to. Je neuvěřitelně vtipný a i když jsem ho viděla již několikrát tak mě stále ohromně baví. Musím jen dodat, že do Palmer, která mi mimochodem ani tak překrásná nepřijde, bych se nikdy nezamilovala. Vlastně mě její postava dost štve, ale to bude tím, že už od začátku chci aby byli hlavní postavy spolu a nebude to vůbec jí samotnou. Kdyby ale tu příšernou ženskou nepotkal, tak by se s Kathryn nikdy nedali dohromady, takže je to i tak trochu její zásluha. ()