Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

Abalzo

Jako komedie to šlapalo výborně. Bavil jsem se, smál se, bylo na co koukat. Škoda jen toho přesládlého konce. Nebýt posledních 10 minut filmu, rozhodně by 1* přibyla.. Ale i tak, na romantickou komedii opravdu solidní výkon. A mimochodem Nicole mě opět přesvědčila, že umí zahrát opravdu cokoliv, a to i ve vedlejší roli. ()

Lister21

Adam Sandler je určitě dobrý herec, avšak bych řekl, že ty jeho filmy se až příliš omývají stále jen a jen dokola. ()

Monika22

Docela pěkná komedie s předpokládaným koncem. Místy jsem se bavila, místy ne, ale znám 100x horší americké komedie, takže dávám *** za Adama Sandlera, kde konečně hrál taky inteligentního chlápka. ()

laurence

Párkrát jsem se upřímně zasmál, a nejspíš protože jsem čekal totální odpad, tak jsem byl nakonec poměrně překvapen, že to až taková muka nebyla. ()

mseet

Žádná sláva - neoriginální, průhledné, ne příliš zábavné. Sandler působí jako vesnický balík, jako buran. Děti byly otravné, ta holčička doslova nesnesitelná. Ani Jennifer to nedokáže vytáhnout z podprůměru. Když o tom s odstupem uvažuji, 3* jsou moc. 45% ()

brodži

Standardní komedie plná hloupých gagů typu mlácení do varlat, ksichtu nebo hloupých vtipů. Ale i tak ty staré vtípky někdy dokáží rozesmát. Když se k tomu přidá pořádná kočka jakou je Jeniffer Aniston pak to má bodík k plusu. ()

burton-ka

Já osobně mám se Sandlerem menší problém už mnoho filmů zpět. Ovšem u tohoto filmu mě nevadil ani on ani Jeniffer ale Nicol Kidman. Mám prostě problém se zrzkama a zvláště když pískaj jako gumové hračky - kachny. Nepřipadá, mě to nijak úžasný film protože je to po 101x stále to samé. On miluje jinou ona o tom, že ho miluje zatím neví a díky vyčůraným dětem se dostanou na místo kde si všichni vše uvědomí. cink cink...a on už je konec! Děkuji a nashledanou ()

mandella

Na to, že jde o Sandlera, to je ještě docela dobrý film. Zachraňuje ho Jennifer Aniston, i když člověk těžko na začátku uvěří, že by ji někdo mohl považovat za neatraktivní. Etuda Nicole Kidman a scéna s havajskými tanci je jedním z nejlepších momentů filmu, naopak kdykoliv se na plátně objeví otravná dcera Jennifer nebo blbeček, kterého hraje Nick Swardson, padá hodnocení i zábava rapidně dolů. Velmi podobný motiv nabízí film Kaktusový květ z roku 1969, který o několik tříd lepší. ()

RJDio

Bavil som sa výborne, Sandler sa zdržal prízemného humoru, sympatická Aniston a aj detské postavy sa vydarili. ()

John Dunbar

Nakonec 2*, zavánělo to však ještě horším prů...švihem. Nenašel jsem zde nic, co by bylo alespoň průměrné. Nevtip, nuda a nevkus vládnou tomuto nepřekvapivému snímku. Samozřejmě vím, že existují ještě daleko odpornější rádoby veselé slátaniny z produkce "JůEsEj", na ty však nemám po shlédnutí trailerů odvahu. ()

Carlos.Meo

Že si Sandler ale umí vybrat herecké partnerky:-) Tentokrát ani ne moc buranské vtípky fungují a kupodivu funguje i zápletka hodně přitažená za vlasy. O Kidman bych si nikdy nemyslel, že si v něčem takovém někdy zahraje, ale zvládla to výborně...ovšem na Jennifer prostě nemá:-) ()

kikin01

Adam Sandler nezklamal. Už v roce 2007 ve filmu Volání o pomoc mě nadchnul a tahle romantická komedie se mi opravdu líbila. Příjemná atmosféra, super vtípky, a překrásná Jennifer Aniston, které to sluší zkrátka všude. ()

Muf911

Z počátku jsem se do toho musel trochu přemlouvat, ale pak se to docela příjemně rozjelo v pohodovém komediálním duchu. Některé frky byly fakt výživné, třeba to černé prasátko nebo ovce, co vdechla gumovou hračku. Jo, a jednu dobrou věc ten film má, fakt se mi líbil nápad s tím, že si manželé do očí říkají, co mají na sobě navzájem nejraději. To musím jednou zkusit. ()

kverula

Adam Sandler konečně v roli vtipného záletníka (nikoli trapného). Jako plastický chirurg, který kvůli nové milence požádá svou asistentku, aby předstírala jeho manželku. Zdánlivě nevinná lež, která měla posloužit na jedno odpoledne se protáhla na několikadenní dovolenou na Havaji. Začíná tak kolotoč nahodilých situací, které příjemně pobaví. ()

klapqua odpad!

Anistonku rada mám, ale bohužiaľ ani tá to pre mňa nedokázala vytiahnuť na vyššie hodnotenie. Čo tam robila Kidman, to už absolútne nechápem. Pre mňa des. 112 minút utrpenia. ()

Bornd

Kdyby celý film nebyl postaven na stupidních dialogech a umělých scénách možná by to nebyl takový propadák. Každopádně vím jedno, že jsem se nezasmál ani jednou a to už je u komedie fakt málo. Sandler podal hodně špatný výkon Aniston ještě ušla. Ale tento fillm je tak strašně hloupý, že si nezaslouží víc než 2*. ()

KmotrLos

Zkusili mě rozesmát, naprosto bez úspěchu... Vlastně nechápu, proč jsem se to rozhodla dokoukat až do konce, a hlavně proč v tom hrála Nicole Kidman. Dvě záhady, které zůstanou zahaleny tajemstvím. ()

nolme

Pěkný film na odreagování, nenáročný, romantika...jen pro zajímavost je to předělávka staré komedie, která byla adaptací divadelní hry... ()