One Man Show

(pořad)

Tohle je ta největší SHOW na českém internetu! Nic podobného tady nikdy nebylo. Internetový diktátor Kazma Kazmitch společně se svou bandou zlosynů dobývá svět. (Stream.cz)

bobstock

Týpek má koule, ty mu nemůžu vzít. Jen by mě zajímalo jestli to je všechno fakt prauda, např. propašování se na MS v Rusku tím kamionem. ()

zdenur

Začátky byly těžké, ostatně, které nejsou, ale postupně to dostalo nějakou formu. Balanc na úrovni mírné nadprůměrnosti. Dost mě ale odrazuje snaha rozvinout z téhle větve jiné projekty a s tím související reklama (Miss, Blogeři...) ()

RomeroIsGod

Pošahanej Kazma a jeho OMS mě, když mám vodkouřeno, většinou docela pobaví. Nejlepší byl smažka JXD a jeho uraženej odchod nebo kolotočář Míša David na playback :-D 60% ()

Blueeyes

Ano, leckdo by mohl říci, že je to pokleslá bulvární zábava. Možná ano,.....aaaaaaaale co určitě ano. Ale mě to baví, takovým tím zvláštním fascinujícím způsobem, obezřetným, asi jako když někdo pozoruje pavouka, dílem se ho štítí a dílem obdivuje :-). Kazma je sebestřednej, nesnesitelně namistrovanej egomasér a mediální manipulátor s drzostí nádražního vrabce, o tom žádná, ale taky je to bavič, provokatér a nebojí se kopnout do vosího hnízda. A upřímně, je mi vlastně buřt, do jaké míry jsou to fejky nebo iluze, jde o velmi dobře promyšlenou a dotaženou show a já se čas od času ráda nechám takhle oblbovat. ()

Jaroslaf odpad!

Odporná oneman show jednoho narcistického egocentrika, který nemá žádný talent, žádný um, žádné zkušenosti. Z faktu, že to má poměrně vysoké hodnocení, se mi chce vyhladit polovinu lidské rasy po vzoru Thanose. Pak snad dojdeme vykoupení. ()

Bozvav

Nejsem rozhodně Kazmův fanoušek, ale musím uznat že to co dělá, dělá dobře. Umí v tom chodit a věřím, že pro určitou cílovou skupinu může být i vzorem. Má nápady a schopnost zaujmout lidi, kteří mu do těch ptákovin nacpou prachy. Za mne 60%. ()

sirien

Hej tu show úplně moc nesleduju, ale... Jim Carry, Justin Bieber, Prostřeno - absolutně luxusní akce po všech stránkách, trolling nejvyšší úrovně v naprosto profesionálnim provedení. ()

alambert

Koukal jsem na to kdysi na streamu a docela mě to bavilo, ač teda to vždycky bylo kapku ujetý. Třeba díl Kazmův kurz sebeobrany můžu opravdu doporučit, u toho jsem se napoprvé smíchy rozbrečel. Ale přestal jsem na to koukat po těch nesmyslech s Rytmusem. Nevím co tím chtěli Kazma s Rytmusem ukazovat, ale ukázali akorát tak, jak se parádně ztrapnit. Snad to měla bejt ukázka, jak média tisknou neověřené zprávy. Naprostej nesmysl. Média si to nevymyslela, ani to nepřejala nějakou neověřenou zprávu, ale sám Kazma vydal prohlášení, které oni tiskli. To jim prostě není možný vyčítat. To je prostě jen a pouze Kazmova trapná lež... ()

bolf!k

Kvalita se mění díl od dílu, ale většinou se u toho dobře zabavím. Pokud tedy jde o díly s hosty, ty bez hostů jsou šílený. 70% ()

Hooya

Je to tak zoufale dementní, trapné, nevtipné, absurdní a jánevímvůbecjaké, až to vlastně zas až tak špatné není. ()

papaguy

Po uvedení "2. generace" zvyšuji na 4 hvězdy a přepisuji komentář. Z mého pohledu jde o vysoce užitečný projekt, neboť zvyšuje mediální gramotnost národa. Na "1. generaci" si Kazma udělal jméno. Ale už počátku tam byla přítomna určitá kontroverze, drzost i nadhled. 2. generace s kontroverzí pracuje mnohem výbušněji, hlavní ingrediencí je ale mystifikace, práce s médii a profesionální produkce. Dalším prvkem je i určitý společenský přesah. Někdy je to ale překombinované - viz díl Mareš / aktivismus proti nehodám / song proti hejtování na sociálních sítích... Tuhle konstrukci málo kdo urží v hlavě pohromadě. I když jde někdy (často) pořad přes čáru a Kazma si koleduje, držím celé partě palce. ()