One Man Show

(pořad)

Tohle je ta největší SHOW na českém internetu! Nic podobného tady nikdy nebylo. Internetový diktátor Kazma Kazmitch společně se svou bandou zlosynů dobývá svět. (Stream.cz)

jefff

Zpočátku studipní show s nezajímavým moderátorem. Nakonec nejlepší shock reality u nás ever. Za kousek v Prostřenu si zaslouží Oscara. Bez keců... ()

Arkanoid

Chytráctvo, manipulácia, drzosť, humor a pravda alebo časť pravdy namixované v pomere lákajúcom diváka odhaľovať, ako veci fungujú a dobre sa baviť. Napálenie štábu Prostřena je asi top, zaujala aj epizóda o nepodarených/nedokončených veciach. ()

Lukoboss

Kazma je ujetej šilenec, kterej už si za ty roky vydobyl určitou pozici a v rámci Streamu patří rozhodně k tomu lepšímu. Není to pokaždý zrovna dokonalý, taky záleží hodně na hostech, ale jinak je to krátkometrážní zábava, která má něco do sebe. Absolutní top tenhle "pořad" zaznamenal v době parodie Rytmuse, která je mimochodem dokonalá, zbytek působí trochu jednotvárně, ale tak na nízkorozpočtovej počin je to furt hodně solidní. ()

borec999

Nie som čistokrvným fanúšikom tejto youtube relácie ale musím uznať, že to ako presvedčivo a pôsobivo dokáže Kazma svoje pranky s minimálnym budgetom (a maximálnym účinkom) naplánovať a predviesť je naozaj unikátne. A to mi je ako človek viac nesympatický ako sympatický... 70% ()

kery-

Dřív dobrá zábava, ale poté, co Kazma narostl a stal se z něj mediální pejsek(někdy v době novinářských titulků "Rytmus zmlátil Kazmu"), to stojí za starou bačkoru.. ()

Paity odpad!

Nic jiného než Odpad! si nezaslouží tahle pseudo celebrita Kazma. Nyní na svém domovském rádiu dokonce opruzuje ráno společně se svou blonďatou pipkou. ()

Carlinhos odpad!

Naprostá žumpa. Nevtipná, otravná, znechucující a to díky pseudomoderátorovi. Kazma (a s ním Agáta, Ruda a podobní zoufalci...) jsou přesně lidi, u kterých člověk nechápe, že po nich vůbec štěkne pes, natož aby je někdo zaměstnal a ještě prezentoval světu. ()

chaometic odpad!

Nuda, na kterou zvědavej nejsem. Na streamu to funguje možná, že i na csfd, ale u mě to nefunguje. Podle úvodního popisu sice nalákat diváky umí, ale potom......... ODPAD......... ()

Martin_W

Kazma je sice nehorázný blbec, který se díky své blbosti dokáže uživit, ale i přesto dokáže vážně zabavit. Pokud zrovna neolizuje, nebo neochmatává své hosty. Kvalita není sice skoro žádná, ale když není do čeho píchnout, i Kazma se hodí. ()

Sancoo

Kazmu jsem nikdy moc nemusel, bratr to dřív sledoval, tak jsem několik dílů zaregistroval, ale žádná sláva, ted už je z toho komerčně umělá sranda, která ani není vtipná ()

Nethar

Moc jsem toho neviděl, z toho co ano, tak některé původní díly byly hodně zdařilé, většina spíš navýsost trapná. Tento pořád se nyní ale přetransformoval do nové OMS, která zde asi nemá stránky a nechce se mi hvězdičkovat dvě úplně rozdílné věci. Nové díly s faleným Jimem Carreyem a falešnou Kate Perry jsou dokonalé! Jsem zvědav, co bude dál a jsem zvědav, kdy to tomu klukovi někdo pořádně vrátí :-) ()

mira007

1. generace mi přišla stupidní úplně stejně jako patvary jůtuberů, jenže u druhé generace klobouk dolů 1) Jim Carrey na vyhlášení Českých lvů 2) nabourání Prostřena 3) cesta na MS v hokeji v Rusku v kufru předváděcího vozu a následná akce Dacjukova brusle a cesta z Ruska bez víza domů. 4) bitka s bodyguardy Justina Biebera .... musím dát plný počet, protože jsem na nějaké ty akce koukal fakt nevěřícně fascinovaně s otevřenou pusou. ()

dan4815

První generace jeho show byla lepší. Ať si každý říká co chce, Kazma je, asi z nostalgie, spíše skromný cynický kokot někde ze sklepa, kam si pod účinky chloroformu vodil své hosty na debatu. Druhá generace je... místy dobrá, ale měla stále zvětšující se tendenci moralizovat - zejména kauza s Marešem, což mi přišlo už za hranu o to více, že to nejspíše Kazma plánoval úplně jinak a ve chvíli odchýlení se od jeho plánů musel vymyslet, že to vše jde na dobrou věc. Nevěřím mu to, i kdyby ano, do jeho show to nepatří. Kazma, jehož sláva upadá, by se měl zamyslet nad svou další tvorbou, která není kdovíjaká. Formát první generace a částečně druhé je to, co z něj uděl oprávněnou celebritu. Ale jak to tak bývá, když je někdo úspěšný, a to jak ve filmovém světě, tak především v tom hudebním, tak se stává opatrnějším. Nechce měnit něco, co funguje, nerad experimentuje. Pokud začne s nějakými změnami, často je to ve chvíli, kdy už zájem upadá a autorův stres má na to dopad. Kazma tudíž přešel k druhé generaci své show, ale ta není koncipovaná tak, aby člověk vydržel několik let vymýšlet samé výmrdy na jiné lidi. Nejspíše je Kamil už unavený, chce zvolnit a přišel také na to, že se lidem líbí motivační řeči, a když je celá akce pod záštitou dobré věci. Je to změna k horšímu, bohužel je to tříhvězdičková záležitost. Jedno se musí uznat, je to takový Bear Grylls v oboru podělávání lidí. Většina lidí tuší, že né vše je skutečné, ale stejně se tím nechá ráda obalamutit. A to se mi přece jenom na jeho show opravdu líbí. ()