Mitch a Dave jsou nerozluční přátelé. Jak ale léta ubíhala, jejich světy se od sebe čím dál více vzdalovaly. Dave je přepracovaný právník, manžel a otec tří dětí, Mitch je druhořadý herec, který mění ženy častěji než ponožky. Jednoho dne se spolu sejdou, popijí alkohol a u fontány si oba v tentýž okamžik přejí ocitnout se v kůži toho druhého. Následující den ráno se probudí a zjistí, že jejich přání byla vyslyšena. Nejraději by se zase hned přeměnili zpátky, ale kouzelná fontána byla mezitím odstraněna. Kam byla převezena, není možné kvůli byrokracii hned zjistit, a tak oběma mužům nezbývá než začít žít život toho druhého. Mitch musí zastoupit Davea v případu fúze firmy, na jejímž výsledku záleží, zda mu bude přiznáno partnerství. Dave má v Mitchově podobě natáčet porno. Ani jednomu se ale nový způsob života nelíbí. Podaří se oběma mužům nezničit si navzájem vlastní existenci dřív, než naleznou způsob, jak vše vrátit do původních kolejí? (TV Nova)

Wicky

Lepší než skoro nesnesitelný snímek Mezi námi děvčaty a po všech stránkách i vtipnější. Hlasitý smích se sice projevil jen párkrát ale celý film jsem se příjemně usmíval. Reynolds a Bateman jsou vpoho a Olivia Wilde je neskutečně sexy. David Dobkin sice nevytvořil další Nesvatbovi ale je to asi pro mě jeho druhý nejpříjemnější a nejlepší film. 60% ()

-Dawe-

Mnohokrát opakované téma, ale tohle je jedno z těch lepších. Chápu že se někomu tento humor nelíbí a pak je to i vidět ve výsledném hodnocení, ale já jsem se skvěle pobavil. 75% ()

Herráček

Skvěle obsazené hlavní role, lehce klišoidní zápletka, naštvaná fontána, přijatelný humor (dobře, ten, ve kterém figurovala dvojčata byl zase ubohý) a ono z toho něco vyleze... ()

Pavlík

26. 04. 2015 (122.); navrátilci do své kůže, museli dříve do cizí kůže, aby pochopli, jak se mají chovat ve vlastní kůži ()

Giggs

Toto tu uz bolo mnohokrat, ale ja som sa bavil. Ustredna dvojica fajn, viacero vydarenych vtipov, a nejak extra nevadil ani fekalny humor. A Olivia ako prijemny bonus. ()

MareT.

Jedna z mnoha hrubých komedií, kde se nadává a souloží, ale dějová linka je naprosto jednoduchá. Ale když jsou vtipy vypointovaný, situace nadmíru vtipné a postavy dobře napsané, odpustíte tomu i ten přesladlý závěr. PS: scéna s dvojčaty na kuchyňcké lince musí každého zvednout ze židle. V tom dobrém slova smyslu. ()

beyli

Celkem podřadná komedie, alespon podle mého názoru. Bylo tu už spoustu filmů, kde se dva lidé převtělili do toho druhého např: Já jsem ty a ty jsi já, Mezi námi děvčaty, mohla bych pokračovat dál, ale nemělo by to cenu. Hlavní postavy Ryan Reynolds a Jason Bateman, podle mě skvělí herci, Jasona jsem si oblíbila v Šéfech na zabití a Ryana mám ráda už odjakživa, sice nepatří k mým velkým oblíbencům, ale dá se na něj koukat. Jinak děj filmu nestál zanic, dokonce jsem se u toho celkem nudila, proto jen dvě hvězdičky. ()

Ebon

Docela jsem se na tenhle film těšil, ale musím přiznat, že jsem zklamaný. První polovina filmu mě příšerně srala a jen proto, že jsem jej nesledoval sám, tak jsem jej nevypnul. Druha půlka byla sice lepší, ale pořád pro mě byla moc americky sladká. A to stále celou dobu s pokusem o humor, který je za hranicí mé tolerance vůči nechutnosti. Moc jsem se ve filmu nenasmál. Dal bych jednu hvězdu, ale dám dvě za casting. Herečka v lornu mě fakt dostala. ()

bloodline

Budí vás únik moču (pre inteligenciou trpiacich euréza) a váš život stráca zmysel? Manželka chrápe a detiská vám lezú po hlave? Váľajú sa vám hriešne krásne ženské v posteli ako klbko zmijí a poslednou inštanciou je sen o perorály s pannou? Potom je pre vás ideálnou voľbou revolučný vizuálny prípravok The Change-Up!!! Svojim nemiestnym, jemne urážlivým, ale sarkasticko-ironickým humorom sťa Kličkov remeň bude do vás búšiť dávky konskej zábavy hlava-nehlava, po ktorých vás prejde depresívny pohľad na romantický západ slnka a svoj život budete znovu vidieť bledšie ako predvčerom na stretnutí anonymných milionárov. Neľakajte sa mierne precikaných negustiozností, lebo scenár a výsledný morálny efekt vám dokážu, že na konci tunela občas býva aj to svetlo namiesto slučky... pokiaľ ho nezhasnete pri tom perorály :) 4 a 1/2* ()

kolemjdouc

tři hvězdy za kvalitu humoru.Byl až moc laciný.Někdy až nechutný (natáčení s obstarožní nahou "girl" to byla dost síla a když se otevřely dveře a objevil se v nich povislý playboy...) Jinak vynikající slovenský dabing. ()

ThomasCrown

Začiatok s bábätkami je až neuveriteľne nechutný, našťastie sa však od podobných scén film vzdiali, snáď až na porno, ktoré je ale skôr vtipné. Čakal by som, že aspoň Ryanova charizma by film potiahla, ale tá sa nedostavila, hneď ako uvidela jeho byt. Lákadlom je tak jedine Olivia Wilde a mojim odporúčaním je siahnuť skôr po Crazy, Stupid, Love. ()

Doom351

Pro některé jen hromada klišé a špatných vtipů ... Pro mě (i přes hromadu filmů tohoto druhu) jeden z celkem zajímavých snímů. Je vidět že Dobkin dokázal do filmu "propašovat" spoustu skvělých nápadů a jako komedie na odreagování je tento film hodně povedený ... Dávám 78% ()

vander19

The change up je síce trošku staršia komédia, ale má výborné obsadenie. Reynolds a Bateman sú veľmi dobrý komici a osobne ich mám veľmi rád. Ich kombinácia v jednom filme je ideálnym riešením a nápadom. Vo filme je mierne sci-fi, kde si dvaja kamoši prehodia svoje identity a tým aj životy. Zrazu má fláč Mitch (Reynolds) povinnosti o ktorých ani nevedel, že existujú a pracovne a rodinne vyťažený Dave (Bateman) sa náhle môže flákať, baliť ženy a hlavne sa poriadne vykadiť. Asi ani nemusím spomínať, že takto vznikajú komické situácie, na ktorých som sa docela dobre bavil. Film je tak zábavný, že ho určite rád odporučím aj svojim známym. Oplatí sa vidieť. ()

Prochy38

Nejdříve jsem měl v plánu koukat na úplně jiný film, ale nějak se mi na motalo pod ruce toto, tak co... Zaujalo mě ovšem obsazení. Ani ne tak hlavních rolí, jako krásná L. Mann nebo sexy O. Wilde. Film začíná celkem hrozně. Trapné fekální scény, samé sexuální narážky, nic pro mě.. .Ale po výměně se i film celkem změní a začíná se brát trochu vážně. Ve výsledku líbilo hodně. A jsem rád, že kočky byly "svlečeny" digitálně... ()

cepice

Explicitne pojats americka komedie s predem jasne znamym scenarem s ponaucenim: dve osoby si vymeni mysli,pote tak chvili ziji, pak se to vrati zpet a oni zmeni zebricek svych hodnot (spoiler :D vazte si toho, co mate) Konec! ()