Je vysoká, štíhla, úspešná... a je to blondína. Čím nás prekvapí dnes večer? Adelu zažijeme v novej polohe, v akej sme ju doteraz nemali možnosť vidieť. Vaše večery bude spríjemňovať reflexiu každodenných problémov, ktoré za pomoci svojich glosátorských kolegov rozmení na drobné, podfarbí vtipom a odľahčí iróniou. Samozrejme nebudú chýbať ani zaujímaví hostia. (TV Markíza)

filip289 odpad!

Ale toto je už fakt moc. Zbytočná, zbytočná talkshow neskutočne nesympatickej Adley s trápnymi komentármi "glosátorov?" Urbaníkovej (na ňu mám neskutočnú alergiu), Kulyho, Sajfu a neviem ešte koho tu fakt nechýbala. Bohužiaľ to má aspoň podľa Markízy úspech, tento slovenský národ ma fakt už asi ničím neprekvapí.. ()

lobo87

Myslím si, že hádzať Adela show do odpadu nie je veľmi objektívne. Mne sa táto show páči. Adela je osobnosť, ktorá ako jediná u nás (zatiaľ) dokáže utiahnuť tento formát. Samozrejme, nejasajme nad nejakým prevratným prínosom do slovenskej televíznej tvorby. Od toho má ešte ďaleko, ale je na dobrej ceste. Adela sa snaží pozývať si zaujímavých hostí, čo sa jej celkom darí. Viac škody ako úžitku jej však "robia" glosátori, ktorí ju nielen oberajú o čas, ale niekedy prekračujú svojimi vtipmi hranice vkusu a slušnosti. Držím palce, aby sa Adela udržala, pretože potenciál tejto talk show je na Slovensku oveľa vyšší, ako je jej súčasná kvalita... 60% ()

jakeer

Táto show bola pred rokom prijmaná s veľkými očakávaniami, vopred sa hovorilo o ekvivalente Jana Krausa, veď show má uvádzať údajne najlepšia slovenská moderátorka (ktorou Adela s najväčšou pravdepodobnosťou aj je, avšak to nemôže byť veľkým komplimentom, obzvlášť, keď na Slovensku môže moderovať aj Erika Judínyová). Adela je múdra, vtipná, pohotová, ovláda tri svetové jazyky, v televízii dobre vyzerá, avšak na formát "night late show" sa nehodí. So svojim niekedy triviálnym humorom patrí skôr do ranného vysielania v rádii, ku Sajfovi, ktorý sa paradoxne vďaka svojmu ostrejšiemu jazyku našiel vo Webmasterovi (škoda, že skončil). Adelin potenciál trestuhodne zráža aj samotná Markíza, ktorá svoje dementné nápady ostatných rokov (prakticky od nástupu CME) po novom implikuje aj do talkshow. Pôvodné blúdne kombinácie rôznych žánrov sa našťastie postupne okresávajú. až ostalo pri spojení rozhovorov a glosovania. Ani jedno o samote nie je zlé, ale dokopy to nerobí dobrotu. Ak Adela vydrží, jej potenciál sa môže v budúcnosti naplno prejaviť (avšak bez zmeny produkcie to nepôjde). ()

Marek1991

Občas som sa na tom veľmi bavil. Niekedy som mal glosátorov pokrk, ako sa vraví, inokedy som bol smutný, že to tak rýchlo skončilo. Páčili sa mi zahraniční a domáci hostia a musím priznať, že na Adele často ušetrili na prekladateľoch, čo práve nemuseli. Nezabudnem na diel s Annou Kurnikovovou, asi jednou z najkrásnejších tenistiek vôbec a najkrásnejších medzinárodne známych žien, okrem toho sa mi veľmi páči už roky. Takisto diel s Filipom Šebom. Na Pavla Demitru sa tiež nedá zabudnúť. Takisto jej narodeniny oslavované v jednom diely boli milé. Nanešťastie to pôsobilo silene, aj keď ako večerný program to bolo fajn. ()

matthew.17

Dvaja blonďatí árijci si robia (bez pardónu) absolútnu piču zo všetkého, hádžu rasistické a homofóbne vtipy, nemajú úctu pred nikým a ničím a najmä v dnešnej hyperkorektnej dobe kedy by im už za takéto rozhovory leteli kamene do hlavy, som veľmi vďačný, že sa tento drzý a svieži formát zachoval aspoň na "internetoch." Čo sa týka hostí, program trpí na tom, že musel byť vysielaný každý deň. V tom čase bol slovenský showbiznis v plienkach a zaujímavé a charizmatické osobnosti sa časom proste minuli, preto rozhovor s hosťom vo väčšine patril k tomu menej atraktívnemu čo program ponúkal. Glosátorské trio Adely, Sajfu a Evity ale tieto slabšie momenty absolútne vyvážili, medzi trojicou (a prípadným štvrtým ktorý sa zvyčajne menil) to ale iskrilo na 100%, nešetrili najmä sami seba a takáto dávka čierneho a ironického humoru je presne to, čo dnes už žiaľ na našich obrazovká chýba. ()