Útěk z MS-1

• Francie Lockout (více)

Nolanofil

Jednoduché, predvídateľné, lacné vs Charizmatický hrdina napchatý hláškami ala John McClain, využitý rozpočet preplnení B - čkovou akciou a psychopatický záporáci vystrihnutý ako z video hry. Jemný nad priemer, ktorý baví a nenudí zároveň. ()

JM87

Hodně dobrej výběr herců a charakterů. Přesně jak to mám rád. Do určité míry by se skoro dalo říct, že je to něco jako Smrtonostná past 1 ve vesmíru, ale bohužel těžce nedotažená do konce. Něco tomu prostě chybí. ()

Flopik

Nič viac ako čistý Bčkový v niektorých chvíľach možno aj Cčkový film. Chýbala mi tam nejaká sexi hlavná herečka ktorá je v týchto filmoch základ. Tak isto nechápem prečo bol Snow taký manták počas celého filmu , čakal by som troška viac od špeciálneho agenta.Efekty otrasné no a posledný zoskok ako videl som všetko ale aby niekto skákal vo vesmíre ako bungee jumping a prežil pád v skafandri až na zem to ma odpálilo. Ale inak za hlášky Guya Pearca a zato že sa to dalo pozerať 3* dám. Tady sa kúrit nesmí. Sem živým dúkazem opaku. ()

JoSte

Béčková akční oddychovka jak má být :-) Je na zvážení, jestli je opravdu potřeba takový film vidět v kině... (nejspíš není) ()

KOZEL84

3aPůl.Taky sem vzpomněl na Hada Plliskena Russella.V dobrém.Vypadá to jako dobrá (a ony většinou nejsou dobré) adaptace počítačové hry se vším (přepáleným) všudy.Akorát to podle žádné není.První dcerunka si vybere blbej den na návštěvu orbitální basy and only one Guy can save her!Pearce!Hláškuje,kouří,nemá rád výšky a furt někam padá.Pro holky je tu šikovný domácí typ na pěkný přeliv.Dobrá pohodička co uteče (jo no),ale asi mi to jednou stačilo.PS:Jo a ne.Radši bych sáhl po Inception.Chování trochu. ()

jorgus

nebyt poslednich deseti minut, tak tomu dam plny pocet..skvela, rychla a hlavne zabavna jizda...Prometheus a jeho prazdne filozoficke kecy, at jdou nekam...u tohotu filmu jsem se bavil, mel jsem divacky zazitek..:) ()

TaanStari

Bruce Willise zahrál Guy Pearce obstojně, nemám problém ani s debilním dějem, ale mohlo to být krvavější, mohlo být víc hlášek, víc akce atd... Napodruhé je to prostě už nuda. ()

Chundys

Opět volím zlatou střední cestu! Začátek s efektama děs a bída! Ale jinak Guy umí vtipkovat (jednoduše řečeno srandy tam bylo dost) a pak ta akce taky byla dobrá! No a příběh? To každej věděl jak to dopadne! Nejsme malé děti a od našich kamarádů americkejch už víme co čekat ne? ;-) Naštěstí se v tom vesmíru ty efekty zlepšili a propadák to u mě nebyl! To vyhrávají jiní jedinci... ()

sNeDy

Začátek. Hláškující hrdina. Pěkná holka. Sociopatický záporák. Psychopatický záporák. Ne-až-tak-úplně vládní hajzl. Ne-až-tak-úplně hrdinův kámoš. Hrdinův kámoš po lobotomii. Hrdinství. Patos. Hromada dobrých hlášek hlavňáka. Hromada debilních hlášek od všech. Nelogičnosti. Blbosti. Láska mezi hláškujícím hrdinou a pěknou holkou. Happy end. Strašný klišé. Obstojná zábava. Popcorn. ()

joudas

Vcelku ucházející béčko. Jasně, vzpoura ve vězení, ohromně chytrá, krásná a odvážná prezidentova dcera jako rukojmí a jediný člověk, který ji může zachránit… Velmi originální. Ale u takových filmů člověk nic moc lepšího čekat nemůže (a je to svým způsobem dobře), takže mi to ani nijak zvlášť nevadí. Co mi ale vadí, je Guy Pearce, který mi není zrovna dvakrát sympatický už sám o sobě a už vůbec ne pokud navíc hraje namachrovaného hláškujícího frajírka, jehož charisma nesahá například takovému Willisovu McClaneovi ani po kotníky. Vzhledem k tomu, že je to hlavní postava, je to celkem průser a taky důvod, proč jdu s hodnocením dolů a ani správně šílený Joseph Gilgun (Rudy z Misfits) už to nezachrání. Ještě by mě zajímalo, jestli se má brát CGI honička z úvodu vážně nebo ne, protože něco tak hnusného jsem ve filmu už dlouho neviděl. ()

johnymdoe

Kdyby to nebyla tak okatá vykrádačka snad každého scify a vězeňského filmu (Útěk z New Yorku je jasný) tak by to bylo na plný počet. Výborná akční jízda a Guy Pearce jako drsňák... kroutil jsem hlavou celý film, ale fungovalo to! ()

HonzyR

Říkat o tomhle filmu, že nedává žádný smysl je docela prdel, protože jen když si přečtete obsah... :D Líbilo se mi to, skvěle hláškující Guy společně s nádhernou Maggie dávají dohromady skvělý pár. Akční scény nebyly vůbec špatné, ale mohlo jich tam být podstatně víc, než zbytečné výplně. Ale jako film, u kterého potřebujete na 90 minut vypnout po práci mozek, je to naprosto skvělá a ideální volba... __70%__ ()

dawe787

Svižné, akční, dobrá stopáž, nenudíte se a jste zvědaví, co bude dál, jen si říkám, že takových filmů jsem viděl už dva nebo tři tucty, ale tento patří do té silnější řady. ()

Vaiollet

Dost mi vadily hlášky, které měli být vtipné, ale podle mě byli dost trapné. Ale příjemná akce to nahradila. Asi jsem měla koukat v originále, protože to bylo nadabované vážně hrozně. Ale jinak to byl celkem originální film, na který se bylo příjemné podívat. Herci byli obstojní, i když mi nepříjde, že by Maggie Grace uměla kdoví jak hrát. Naopak Joseph Gilgun zahrál svou roli skvěle, nechtěla bych ho potkat ve skutečném světě. ()

Grizzly

Ani slavné Expendables nejsou zdaleka takovou poctou 80kám jako Lockout (ačkoli tohle neni moc pocta. Spíš filmařina nepřizpůsobená roku 2012 :)). Ultrahláškující tvrďák (naprosto perfektní Pearce) musí ve stylu jeden proti všem zachránit ulrablbou kočku. Střílí se tam (málo), bojuje se tam (žalostně málo), záporáci jsou megapsychoušský, psychologie i chování postav debilní, scénář ultradebilní, střih jak z videohry (triky taky), Maggie neumí hrát, ale to po ní nikdo nechce a Pearce hláškuje jako o život a navíc kouří. Jo a celý se to odehrává v budoucnosti a ve vesmíru. Přesně jak to máme rádi :) Asi nadsazeně, ale stejně 5*. ()

melloun

Přestože se Útěk z MS-1 nedá brát moc vážně, úvodní CGI honička na motorce je opravdu jen pro zasmatí a jedná se o průšvih gigantických rozměrů. Ale jinak akce krásně odsýpá a svůj podíl na tom má i hláškující Guy Pearce, který si svou roli evidentně užíval. Ve výsledku mě vlastně nic nepřekvapilo a to v pohodě stačí na 3*. ()

Rodriguez a nový Útěk z New Yorku?

Rodriguez a nový Útěk z New Yorku?

25.03.2017