Bouře meteorů (TV film)

Gordon Williams

Scénografie:

Michael Nemirsky
  • Autogram

Geniálna sexi vedkyňa, dôverčivý dobrozlý generál, americký prezident aspoň na telefóne a ruský prezident na druhej linke toho amerického, to stačí na biedny katastrofický film, ktorý je založený hlavne na konverzácii. Postavy sa pohybujú pred plátnom, kam sa premieta pozadie, o efektoch radšej ani nepísať.(28.7.2013)

• MM_Ramone

Režiséra Tibora Takácsa mám zaškatuľkovaného ako babráka, čo točí samé nízkorozpočtové, otrasné filmy. V poslednom čase prevažne pre shit produkčnú filmovú spoločnosť Nu Image. No nedávno ma príjemne prekvapil snímkom "Spiders". Dobre som sa pri ňom pobavil. Preto som s nádejou siahol aj po jeho katastrofickom sci-fi titule "Búrka meteorov". No tento krát sa žiadne prekvapenie nekonalo. Bola to neskonale hlúpa, lacná sračka tak ako som u kakáča Takácsa zvyknutý. *(26.12.2017)

• BLStryker

Název filmu je dost nepřesný, správně by měl znít: "Bouře nudy, klišé a amatérů omylem najatých do hereckých rolí". A ještě bych přidal podtitul: "Mizerné efekty, jak se na správný odpad sluší". Já nemám problém dát špatnému filmu 1-2* pokud mě alespoň trochu - třeba i nechtěně - pobaví. Nebudu ale hvězdičkovat strašně vážně se tvářící slátaninu, ve které stojí za zmínku snad jen to, že autoři pojmenovali kometu ohrožující Zemi "Leder-Bay" (hádejte, kdo režíroval Drtivý dopad a Armageddon?). Upřímně doufám, že se takovýchto katastrof ještě pár natočí, aby konečně zkrachovala všechna studia, která je produkují.(10.1.2012)

V hlavní roli unbinilium, neboli tajemný prvek 120. Tento nebezpečný prvek je obsažen v meteoroidech, které bombardují San Francisco, se kterým to nevypadá vůbec dobře... Bouře meteorů je parádní film, který je přímo napěchovaný vědeckými nesmysly. Většina postav se chová tak, jak se v podobných filmech očekává, tedy jako polodebilové. Svět tradičně zachrání jaderné zbraně. Takže je tu vše, u čeho se zvrhlý fanoušek špatného filmu dobře pobaví a zasměje. Film natočil oblíbený režisér Kovács ve spolupráci s kanálem SyFy. Jasných 100%(23.10.2012)

• Allien.9

Ach, bože... Čekala jsem průser, ale tohle byl přímo maxi-průser. Efekty směšné, děj sestaven z debilit (ne z hloupostí, ale přímo z debilit) a postavy tak nesympatické a houpé, že byste je nejraději viděli na dně oceánu. U podobných béček/céček se většinou alespoň pobavím, "Bouře meteorů" je však drsnou výjimkou. P.S.: CO JE TO ZA NÁZEV?!? METEOR JE POUZE NEŠKODNÝ SVĚTELNÝ JEV. TO, CO PADÁ (a co je tím pádem nebezpečné), JSOU METEOROIDY, PO DOPADNUTÍ HOVOŘÍME O METEORITECH. No comment...(27.2.2011)