Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kareen
  ****

  Vyrozuměla jsem, že existuje ještě jakási česká mutace, kterou jsem neviděla a ani to nemám v plánu měnit, ale tohle je dobrá hlína. Znáte to, když se sejdete s přáteli, nahodíte nějaké téma k hovoru, někdo k tomu prohodí nějakou vtipnou poznámku, druhý si přihodí, pak další a další a než se nadějete, všichni se od srdce bavíte, ačkoliv to má od původního tématu na světelné vzdálenosti daleko a pokud by šel kolem nějaký nezasvěcený člověk, bude si nejspíš t'ukat na čelo, zatím co vy se válíte smíchy. Tak takhle nějak to chodí v tomto zábavném pořadu, rozdíl je jen v tom, že tady se takto vyblbnou velmi zajímavé osobnosti britské kulturní scény, celé jim to moderuje skvělý Stephen Fry a ještě se sem tam dozvím i něco užitečného.(14.7.2014)

 • Valentin
  *****

  Nechápu, jak mi tolik let mohla tahle věc unikat. Ještě štěstí, že jsem to jednou chytil na tv v Londýně na hotelu. Zábavná show, kde vás dokonce poučí a vám to vůbec nevadí. Díky tomu vím, že v Austrálii se voda netočí v záchodu na druhou stranu, Natoleon nebyl mrňous a že Země má... kolik, že to má měsíců? Which moon are we talking about?(25.3.2015)

 • Ajka1
  *****

  Úžasný TV pořad plný zajímavých faktů a zábavných hostů - naprosto miluji díl, ve kterém John Session vypráví historku a dokonale při tom napodobuje Alana Rickmana. A ještě nesmím opomenout epickou debatu na téma "Proč holubi neradi chodí do kina?". Zvuky buzzerů jsou také unikátní a Stephen Fry je "božan"!(30.12.2011)

 • vittorrio
  *****

  Britská show, pri ktorej nikdy nestrávim len stopáž jednej časti. Zábavné, poučné a - áno zábavné! Partička hostí, ktorí sa v podstate točia v ďalších panel shows ako WILTY a 8 out of 10 Cats (a does countdown) sa pozná už tak dobre, že QI je exkluzívnym pohľadom do rozhovorov skvelej partie inteligentných ľudí, ktorí v podstate bavia sami seba a tým aj všetkých okolo. Osobne je mojim obľúbencom v tejto show David Mitchel a jeho angry logic. " Oh no, actually, we're supposed to live until we're 250 but no, we're eating all this poisoning bread and milk all of a sudden, we can barely live past 98"(17.5.2017)

 • StarsFan
  *****

  "Hello and welcome, ladies and gentlemen, to QI, the BBC's answer to a question that no one has ever asked." Ne Quite Interesting, ale Totally Interesting. Nejchytřejší, nejpoučtější komediální show a jeden z mála televizních pořadů, kvůli kterému jsem během posledních dvou let byla ochotná sednout na půlhodinku k televizi. QI má totiž všechno. Skvělou chemii mezi účinkujícími, kteří se znají natolik dobře, aby věděli, kam si až mohou dovolit zajít (Stephen: "If God was a woman, sperm would taste of chocolate." Alan: "As you know, it doesn't."). Inteligentní koncept, díky kterému se v každé epizodě dozvíte něco, čím můžete v běžné konverzaci ohromit své přátele. Odvážné producenty, kteří pochopili, že se slova jako fuck, shit a cock dají použít i tak, aniž by působila vulgárně a přízemně. Některé z těch nejlepších britských komiků, kteří jsou schopni využít každé příležitosti, aby rozesmáli publikum a nejlépe i sebe navzájem. A hlavně geniálního moderátora v podání Stephena Frye, který v každé epizodě dokazuje, proč ho Britové bezmezně zbožňují i že ve světě showbyznysu jen stěží najdete inteligentnějšího člověka. "They say of the Acropolis where the Parthenon is..." Závěrečná poznámka: Škoda, že v České republice (a v řadě zemí světa všeobecně) nemá podobná show šanci, protože prostě nenajdeme alespoň deset celebit, které by byly pohotové, vtipné a měly širší všeobecný přehled než 95 % populace (všimněte si, že většina panelistů má titul z Oxfordu nebo Cambridge).(19.10.2012)

 • - Serie QI jsou označovány písmenem. První je tedy označena "series A" a všechny témata v první sérii začínají na A (Adam, Astronomie, Atom, atd.), v druhé sérii na B (Bible, Bomba, atd.). Takto se to neustále opakuje. (Poker_Face)

 • - S nabídkou uvádět QI byl první osloven Michael Palin, až po té, co odmítl, byl kontaktován Stephen Fry. (Dreamiest)