Ve jménu vlasti - Série 4

(série)
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, 2014, 9 h 50 min (Minutáž: 45–53 min)

Epizody(12)

Po událostech z minulé série se přesouváme do Islámábádu, kde je Carrie šéfkou stanice. Díky kontaktu CIA Bachmanovi ví, kde se ukrývá hledaný terorista Haissam Haqqani. Útok na něj proběhne úspěšně, ale co nikdo neví, je to, že Haqqani tam nebyl sám – pořádal totiž svatbu. Pákistánský Talibán tak slíbil útočníkům pomstu. K tomu se jim podaří najít Bachmana. Carrie a Quinn ho musí zachránit. (Varan)

zigy

Útok na ambasádu je napínák jak blázen.....proloženo i nudnějšími pasáži , nicméně po slabší třetí řadě je to návrat zpět - Carrie je prostě úžasná! Intriky v politice, špionské hry a islámský terorismus - jestli tohle máte rádi, budete to hltat. ()

cobislav

Stejně jako třetí série se i její pokračování rozbíhalo trošičku déle. Každopádně výsledek opravdu brilatní. Seriál si drží úroveň a i když především počínání hlavní hrdiny dokáže být neuvěřitelně frustrující, jedná se pravděpodobně o nejlepší špionážní seriál vůbec. 4. série 85 % ()

Unlikelyhero

Myslel jsem si, že to bez brodyho nepůjde, ale podle mě to jde a lépe, druhá část série naprosto strhující, realističnosti možná pomohlo i to, že se děj převážně odehrává v zemi fusatých kašparů ()

MrEddie

Vynikající čtvrté pokračování. Bez rodiny Brodyů. Dana už mi opravdu začala jít na nervy. Hodně napínavé a velmi realistické.Absolutně nesouhlasím s Ouwenem. Není to vůbec průhledný a nevýrazný. Je to nový začátek výborného dramatu bez Brodyho. A z politického hlediska nám ukazuje že s touto "kulturou" si nemá cenu začínat a tahat ji do Evropy. Seriál výborně popisuje, na základě reálných událost, jak nový Američany dosazený prezident a jeho vláda v Pákistánu hrála na obě dvě strany. Jistě jsou tu momenty přitažené za vlasy ale suma sumárum je to nejlepší čtvrtá série v historii TV. ()