Věšák (TV pořad)

Talk-show / Komedie

Česko, 1999, 23x42 min

Josef Hruša

Účinkují:

Aleš Ulm, Kateřina Kaira Hrachovcová, Vlastimil Brodský, Stella Zázvorková, Jiří Sovák, Květa Fialová, Martin Dejdar, Marek Eben, Jiřina Jirásková, Petr Nárožný, Svatopluk Skopal, Jiří Lábus, Július Satinský, Miroslav Vladyka, Iva Hüttnerová, Štefan Margita, Pavel Zedníček, Petr Kostka, Tereza Brodská, Jiří Suchý, Marek Brodský, Jiřina Bohdalová, Miroslav Donutil, Jan Hrušínský, Sabina Laurinová, Veronika Jeníková, Jana Boušková, Jiří Štěpnička, Bronislav Poloczek, Naďa Konvalinková, Jaroslava Adamová, Libuše Švormová, Karel Fiala, Hynek Bočan, Petr Vacek, Hana Hegerová, Miroslav Plzák, Jiří Schmitzer, Antonín Navrátil, Iva Janžurová, Viktor Preiss, Václav Vydra nejml., Michal Dlouhý, Pavel Bobek, Miroslav Táborský, Daniela Drtinová, Bohumil Klepetko, Jaroslava Hanušová, Ladislav Gerendáš, Václav Postránecký, Jana Šulcová, Pavel Nový, Antonie Hegerlíková, Taťjana Medvecká, František Němec, Dana Batulková, Zdena Hadrbolcová, Eva Salzmannová, David Prachař, Hana Zagorová, Juraj Herz, Jana Paulová, Bolek Polívka, Chantal Poullain-Polívková, Juraj Jakubisko, Jana Hlaváčová, Tereza Kostková, Carmen Mayerová, Miroslav Moravec, Pavel Soukup, Jitka Molavcová, Boris Hybner, Zlata Adamovská, Michael Kocáb, Zdeněk Zelenka, Jiří Kodet, Milan Lasica, Jolana Voldánová, Jakub Smolík, Milan Knížák
  • Radek99

Při vší úctě k většině z hostů nutno konstatovat: V televizním studiu dominuje Věšák a řádně nevětraná televizní zatuchlina.(11.12.2013)

Plné bodové hodnocení dávám za statečnost všem zůčastněných herečkám, hercům, zpěvačkám, zpěvákům a ostatním osobnostem, kteří tento zábavný pořad vydrželi až do konce.(6.3.2016)

• Aky

Tohle se vážně moc nepovedlo. Takový pořad vyžaduje jako základní esenci humor; který zde prostě chybí.(16.3.2011)

Milí hosté, mnozí z nich již mezi námi nejsou...(22.6.2011)

• kingik

Dávno zaniklý pořad České televize ve kterém se ve 23 vydáních vystřídala celá řada předních českých a slovenských umělců a první problém tkvěl u průvodců pořadem, respektive Aleš Ulm ještě normál, ale Katuška Hrachovcová jak blbě hraje, tak ještě hůře moderuje. A do toho kolem dokola sedící publikum, které snad snědlo imbecilní kaši, jinak si nedovedu vysvětlit původ otázek, které vehementně kladlo hostu ve studiu, který na ty nemožnosti ještě našel smysluplné odpovědi. Nevím, přesně v čem byl smysl tohoto prudce zábavného a rádoby humorného výplesku, ale všechna čest, že jim tam do té nevalné úrovně šli přední osobnosti naši kultury. Hodně vody uteklo od posledního odvysílaného dílu a pokud si chcete připomenout, co to tenkrát běželo v prime time na jedničce, pak máte možnost každé všední odpoledne trávit s reprízami této talk show. Pokud ovšem chcete něco opravdu extra, pak vězte, že do toho má pořad daleko, a v takovém případě ho můžete pověsit na pomyslný věšák a nechat ho tam bez povšimnutí. Rovněž aktuálnost pořadu vzala za své, ale když něco bylo natočeno v minulém století, tak je nutno počítat s tím, že to zrovna současné nebude. Nejvíce bodů je tedy za legendy českého filmu, které sem zavítaly a nenudily. Mé hodnocení: 40%(5.12.2013)